poniedziałek, 27 maja 2024r.

15 edycja Biegu Siedleckiego Jacka zbliża się wielkimi krokami

Już po raz piętnasty miłośnicy biegania oraz Nordic Walking mają okazję uczestniczyć w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych regionu. Bieg Siedleckiego Jacka, który odbędzie się 25 sierpnia, to nie tylko okazja do rywalizacji, ale także do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

Uczestnicy będą mieli do wyboru różnorodne dystanse, by zaspokoić swoje sportowe ambicje i umiejętności:

• półmaraton: dla tych, którzy lubią wyzwania i długie dystanse;
• bieg na 5 km: świetna opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem oraz tych, którzy preferują krótsze dystanse;
• nordic Walking na 5 km: dla miłośników marszu z kijkami;
• biegi dla dzieci w wieku 5-12 lat: specjalnie zaprojektowane biegi dla najmłodszych, aby mogły również cieszyć się atmosferą sportowej rywalizacji.

Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkową koszulkę w pakiecie startowym, aby mieć nie tylko świetne wspomnienia, ale również wyjątkowy gadżet do noszenia z dumą. Ponadto, przewidziane są atrakcyjne nagrody w wielu kategoriach open oraz wiekowych, co podkreśla charakter konkurencji.

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza do zapisów, które rozpoczynają się 26 kwietnia.

Regulamin na stronie biegjacka.pl i Facebooku https://www.facebook.com/biegjacka.

Dodatkową zachętą dla biegaczy i zaproszeniem do podjęcia wyzwania będzie z pewnością reaktywacja Grand Prix Traktu Brzeskiego. Cykl obejmuje sześć imprez biegowych: Wiązowna, Mińsk Mazowiecki, Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Siedlce, Platerów. Aby zostać sklasyfikowanym w cyklu i powalczyć o nagrody trzeba zaliczyć trzy dystanse: 5 km, 10 km i półmaraton podczas dowolnie wybranej imprezy biegowej. Drugim wymaganiem jest udział w co najmniej pięciu z sześciu biegach.

 

źródło: własne / ARMS; foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;