poniedziałek, 27 maja 2024r.

Echa meczu Pogoń – Radunia

W piątkowy wieczór Pogoń Siedlce przegrała z Radunią Stężyca. Jakie są echa tego pojedynku?

DO BÓLU SKUTECZNI

Pogoń nie rozegrała wielkiego meczu, siedleccy piłkarze często popełniali błędy przy zdawałoby się najprostszych zagraniach. Do tego brakowało skuteczności. Tymczasem Radunia praktycznie wykorzystała wszystko co miała i zasłużenie wygrała 3:0.

REKORDOWA FREKWENCJA

Na siedleckich trybunach zasiadło blisko 2000 osób. To najlepsza frekwencja w tym sezonie. Do pełni szczęścia zabrakło tylko wygranej, która wyprowadziłaby Pogoń na autostradę do I ligi.

KONIEC PASSY

Trener Marek Brzozowski mówił po meczu, że zimny prysznic może przydać się drużynie. Odwoływał się do przegranej w Kaliszu, po której Pogoń zanotowała serię dziewięciu spotkań bez porażki. Oby i tym razem przegrana była nawozem przyszłych sukcesów.

SŁABO Z MOCNYMI

Na ten moment pierwszą czwórkę tabeli tworzą Pogoń, KKS, Kotwica i Radunia. Jak siedlczanie radzą sobie w starciach z drugoligową czołówką? Miernie. Dwie porażki z KKS (0:2 i 1:5), dwa remisy z Kotwą (3:3 i 2:2) oraz wygrana i porażka z Radunią (2:1 i 0:3). Pięć punktów na 18 możliwych przy bramkach 8-16 – te osiągi nie robią wrażenia.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. Źle to rokuje na koniec sezonu, jeśli męczymy się z dołem tabeli żeby wygrać a z górą zdobywamy bardzo mało punktów!!! Nie wiem co trener ma w głowie jeśli juz w drugim meczu w podstawowej jedenastce nie ma nominalnego napastnika!!! . Kto był na meczu to widział jak Demianiuk męczył się na pozycji środkowego napastnika!!!

    1. Nazwę zespołu piszemy dużą literą to po pierwsze….a przegrana Pogoni nie ma nic wspólnego z porażką byłego Prezydenta Siedlec. Ten urzędnik od lat jest „wielbicielem ” Pogoni.

  2. Czy ktoś wie co z klasyfikacją Junior Pro ? Zawodnicy, którzy powinni punktować siedzą na ławce o co chodzi ?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;