niedziela, 12 maja 2024r.

Trójka nie zwalnia tempa (fotogaleria)

Trzeci zespół Pogoni wygrał u siebie z Wilgą Miastków Kościelny 3:0.

Do przerwy kibice zebrani na stadionie przy ul. Prusa 6 goli nie zobaczyli. Pierwsze 45 minut miało wyrównany przebieg i obie drużyny stwarzały sobie sytuacje strzeleckie. Dopiero po zmianie stron prowadzenie Pogonistom dał Jakub Malinowski po wyłożeniu futbolówki przez Kacpra Mitrzaka. Kolejną bramkę zdobył Eryk Płudowski, który zamknął akcję Kuby Kani. Wynik ustalił Kacper Stankiewicz po asyście poprzedniego strzelca.

Następny mecz Pogoń III rozegra we wtorek 30 kwietnia o 17:30 w Jartyporach z miejscowym Tajfunem.