niedziela, 8 września 2024r.

Wygrana nieskutecznej Amazonki

Amazonka Wiśniew wygrała wyjazdowe spotkanie z Olimpią Latowicz.

Amazonka musiała radzić sobie w wyjazdowym spotkaniu bez trenera Michała Artycha, którego zabrakło z powodów zdrowotnych.  Team z gminy Wiśniew od 20 minuty i trafienia Wiktora Sabaka musiał odrabiać straty. Amazonka szybko doprowadziła do wyrównania za sprawą Macieja Woźniaka. Pomimo licznych sytuacji gości z Wiśniewa do przerwy było 1:1.

Po zmianie stron Amazonka nadal regularnie dochodziła do sytuacji strzeleckich, lecz była na bakier ze skutecznością. W 72 minucie komplet punktów przyjezdnym zapewnił Sebastian Krasuski.

9 czerwca o 16:00 Amazonka zagra w Tęczkach z Niwą.

26.05.24, 11:00 – Latowicz

Klasa B: Olimpia Latowicz – Amazonka Wiśniew 1:2 (1:1)

Bramki: Wiktor Sabak 20 – Maciej Woźniak 24, Sebastian Krasuski 72

Amazonka: Patryk Izdebski – Damian Sadokierski (46 Jakub Jukowski), Kamil Woźniak, Patryk Banasiewicz – Dominik Pszkit, Konrad Czarnacki, Rafał Pieńkowski (75 Patryk Krasuski), Sebastian Krasuski, Grzegorz Gaj (46 Mateusz Kacprzak) – Maciej Woźniak, Tomasz Borkowski (70 Aleksander Kacprzak)

Żółte kartki: Hubert Oszkiel 78 – Konrad Czarnacki 13, Maciej Woźniak 59

Sędzia: Sebastian Lusawa (Siedlce)