poniedziałek, 16 września 2024r.

Niwa górą w Siedlcach

Niwa Tęczki wygrała 3:2 z MKL SEMP Siedlce w meczu 24 kolejki Klasy B.

Siedlczanom nie wyszła pierwsza połowa. Niwa prowadziła na półmetku 2:0, choć grała w 10-osobowym składzie. Po przerwie gra toczyła się 11 na 11.

W drugiej połowie SEMP walczył o remis, ale ostatecznie przegrał 2:3. Dublet dla Niwy ustrzelił Paweł Wiśniewski.

8 czerwca o 16:00 SEMP podejmie rezerwy ŁDK Łosice. Dokładnie dzień później Niwa podejmie Amazonkę Wiśniew.

02.06.24, 10:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Niwa Tęczki 2:3 (0:2)

Bramki: Michał Gurbiel (k), Wojciech Karabin – Kamil Kaniecki, Paweł Wiśniewski (dwie)

SEMP: 29. Radosław Polak – 3. Mateusz Postrzygacz (46, 16. Piotr Osiak), 7. Mateusz Karasiński, 8. Kacper Grudziński (80, 4. Dominik Sokołowski), 9. Dominik Zienkiewicz, 10. Aleksander Fiuk, 11. Mikołaj Lipiński, 12. Bartosz Wojtkowski, 14. Michał Gurbiel, 25. Wojciech Karabin, 26. Jakub Deoniziuk (60, 20. Miłosz Nasiłowski)

Niwa: Karol Dziedzic – Maciej Kaniecki, Kacper Głuchowski, Maciej Lejnert, Kamil Celiński, Dominik Koszara, Kamil Kaniecki, Paweł Wiśniewski, Artur Łukaszuk, Karol Dobrowolski