sobota, 13 lipca 2024r.

Misiak odchodzi z Pogoni Siedlce

Przemysław Misiak odchodzi z Pogoni Siedlce. Nowym klubem defensora będzie Wisła Płock.

Misiak zaczynał karierę w ŁSR Łuków. Później trafił do Orląt Łuków, skąd w 2019 roku przeniósł się do Pogoni Siedlce. W MKP pokonywał kolejne szczeble piłkarskiego wtajemniczania. W sezonie 2021-22 zadebiutował w II lidze i w szybkim tempie stał się podstawowym zawodnikiem. Ogółem rozegrał 72 ligowe mecze w Pogoni i zdobył pięć bramek. Po zakończeniu kontraktu Misiak odszedł z siedleckiego klubu.

20-letni młodzieżowy reprezentant Polski podpisał z Nafciarzami kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2027 roku.

 

źródło: własne; foto: Wisła Płock

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

  1. Żadnego zaskoczenia. Dostał odpowiednią kasę i poszedł. Tak to działa. A ile jest w stanie Pogoń zaoferować zawodnikom? Jeden sezon i spadek bo kasa robi wynik a zawodnicy odchodzą tam gdzie płacą lepiej i regularnie. Odejsc będzie znacznie więcej.

  2. Prezes razem z Brzozowskim myślą że kasa za PJS i awans uratują sezon i pozwolą na solidne kontrakty dla zawodników. Widać że nie. Kto następny? Pyrdoł, Demianiuk, Szupryt, Hrinciar bo bramkarza już nie ma i teraz Misiak. Po co był awans? Żeby pospłacać długi a teraz choćby potop.

  3. To taka współpraca z Wisłą Płock.
    Za Misiaka dostaniemy odpady z Płocka.

    1. Masz rację Maro, dodam tylko, że te odpady będą miały w szatni więcej do powiedzenia niż starzy i zasłużeni dla klubu piłkarze!!! Tak jak to było teraz!!!

    2. Brzozowski to ogarnie. To super trener. Przy takiej polityce kadrowej trenera i prezesa po pięciu, szesciu kolejkach ich już w klubie nie będzie.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;