niedziela, 8 września 2024r.

Smutny koniec nieudanego sezonu

Mazovia Mińsk Mazowiecki zakończyła sezon 2023-24 porażką 2:3 z KS CK Troszyn.

Pod koniec pierwszej połowy mińszczanie objęli prowadzenie za sprawą Tomasza Nieścieruka. Kilka chwil po przerwie na 2:0 podwyższył Michał Bondara. Mazovia przekonała się, że 2:0 to niebezpieczny wynik.

KS CK Troszyn między 65 a 72 minutą odwrócił wynik meczu. Do remisu doprowadził Edgardo Ruiz, a następnie dublet ustrzelił Jakub Tyska. Mazovia nie podniosła się po trzech szybkich ciosach i ostatecznie przegrała 2:3.

Mazovia kończy sezon na ósmej lokacie. To najniższa pozycja mińszczan na szczeblu wojewódzkim od 2009 roku.

19.06.24, 17:30 – Mińsk Mazowiecki

IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – KS CK Troszyn 2:3 (1:0)

Bramki: Tomasz Nieścieruk 40, Michał Bondara 53 – Edgardo Ruiz 65, Jakub Tyska 69, 72

Mazovia: 55. Igor Ostrowski – 26. Dominik Sadzawicki, 4. Szymon Tywanek, 23. Tomasz Nieścieruk – 16. Miłosz Przybecki, 6. Marcin Kozłowski (73, 15. Mateusz Pędowski), 8. Michał Masłowski, 9. Wojciech Trochim (73, 77. Patryk Zych), 17. Adrian Gilant (84, 33. Kacper Dakowicz), 11. Eryk Więdłocha (84, 7. Sebastian Kaczyński) – 19. Michał Bondara (73, 10. Wojciech Wocial)

Sędzia: Michał Kupidura (Radom)