sobota, 20 lipca 2024r.

Mała Piłkarska Kadra Czeka – finał w Siedlcach

W dniach 27-30 czerwca w Siedlcach odbędzie się finał centralny 13 Ogólnopolskiego Turnieju LZS Dziewcząt Mała Piłkarska Kadra Czeka.

Organizatorem finału centralnego jest Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe oraz WLKS Siedlce – Nowe Iganie. Współorganizatorami zawodów są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Powiat Siedlce, Miasto Siedlce, Gmina Siedlce oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Partnerem wydarzenia jest: Samorząd Województwa Mazowieckiego.

W finale wezmą udział najlepsze drużyny dziewcząt urodzonych w 2011 roku i młodszych, z każdego województwa, wyłonione w drodze eliminacji od szczebla gminnego do centralnego. Udział w rozgrywkach organizowanych w Siedlcach zadeklarowały reprezentacje województw: lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, opolskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego. Województwo mazowieckie będzie reprezentowała drużyna „Naprzód” Skórzec.

Turniej zostanie rozegrany na orlikach w Siedlcach przy ZSP nr 3, ZSP nr 4, SP nr 7 oraz SP nr 9.

 

źródło: własne / WLKS Siedlce-Nowe Iganie; foto: WLKS Siedlce-Nowe Iganie

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. No szkoda wielką że nasze dziewczyny nie grają wielka lipa i zero zawodnictwa jak nie ma współzawodnictwa wszystkich dziewcząt powodzenia na takich turniejach

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;