wtorek, 23 lipca 2024r.

Plan przygotowań PSG KPS. Będzie turniej w Siedlcach

Już w lipcu PSG KPS Siedlce wznowi przygotowania do nowego sezonu Tauron I ligi. W planie podopieczni Witolda Chwastyniaka mają rozegranie m.in turnieju w Siedlcach.

W porównaniu z poprzednim sezonem, w barwach PSG KPS Siedlce pozostało siedmiu zawodników, a siedmiu odeszło. Są to: Mateusz Szpernalowski, Bartosz Sławiński, Arkadiusz Kościółek, Bartłomiej Wójcik, Michał Kozłowski, Bartosz Kowalczyk oraz Wiktor Kłęk.

PSG KPS Siedlce skompletował już kadrę na sezon 2024-25. Ostatnim zawodnikiem, który dołączył do zespołu z Siedlec jest Jakub Sadkowski. Podopieczni Witolda Chwastyniaka do treningów wrócą w poniedziałek 22 lipca.

W planach siedlczanie mają wiele sparingów. Najpierw zaczną od dwumeczu z BASem Białystok (16-17 sierpnia). Tydzień później wyjadą do Tomasza Mazowieckiego na turniej. 30 i 31 sierpnia to siedlczanie będą gospodarzem turnieju.

Start rozgrywek zaplanowany jest na 14 września. W pierwszej kolejce nowego sezonu Tauron I ligi, siatkarze PSG KPS Siedlce zagrają na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Tydzień później przed własną publicznością, podopieczni Witolda Chwastyniaka zmierzą się z Aniołami Toruń.

 

źródło: własne, foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. To świetne wieści o przygotowaniach PSG KPS Siedlce do nadchodzącego sezonu Tauron I ligi! Widzę, że klub aktywnie przygotowuje się do rozgrywek, skompletował już nową kadrę i planuje wiele sparingów, w tym turnieje zarówno u siebie, jak i wyjazdowe. Powodzenia w treningach i przygotowaniach do pierwszych spotkań! Przy okazji chciałem polecić sprawdzoną stronę dotyczącą rozrywki hazardowej: gry hazardowe na pieniądze dla polaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;