piątek, 20 września 2024r.

Bezbramkowy remis i obustronny niedosyt (multimedia)

Wektra Zbuczyn bezbramkowo zremisowała z ULKS Gołąbek.

Hitowo zapowiadające się spotkanie 4 kolejki zawiodło rozbudzone oczekiwania. W pierwszym kwadransie lepiej prezentowali się gospodarze, jednak nie wykorzystali żadnej z kilku sytuacji. Później do głosu doszli goście z gminy Skórzec. Dwie dogodne sytuację miał nacierający z prawej flanki Kacper Pawlik, ale raz przegrał pojedynek z Ernestem Zbieciem, a raz przestrzelił. Do przerwy było 0:0.

W drugiej połowie Ernest Zbieć był najlepszym piłkarzem Wektry. Golkiper ratował skórę kolegom po strzałach Pawlika i Szymona Skóry. W doliczonym czasie gry piłkę meczową miał na nodze Krystian Zbieć, ale kropnął wprost w Mateusza Małczuka. Zakończyło się bez bramek i współdzielonym uczuciem niedosytu.

7 września o 16:00 ULKS Gołąbek podejmie Watrę Mrozy. Dzień później o 11:00 Wektra rozpocznie mecz w Skórcu z Naprzodem.