piątek, 20 września 2024r.

Wygrana na pożegnanie trenera

W pożegnalnym meczu Łukasza Kordysa Jastrząb Żeliszew wygrał 4:1 z Amazonką Wiśniew.

Amazonka jako pierwsza strzeliła bramkę w tym meczu, ale mecz był jednostronny. Jastrząb grał zdecydowanie lepiej i nawet przestrzelony rzut karny przez Radosława Szeląga go nie podłamał. W 32 minucie do wyrównania doprowadził Michał Gurbiel, a po chwili jedenastkę wykorzystał Marcin Kuć. W drugiej połowie żeliszewanie udokumentowali wyraźną przewagę jeszcze dwiema bramkami i ostatecznie wygrali 4:1.

To był ostatni mecz Łukasza Kordysa w roli trenera Jastrzębia. Od 1 września za wyniki drużyny będzie odpowiadał Paweł Pluta.

7 września o 11:00 Amazonka podejmie Armię Żelków. Dzień później o 16:00 Jastrząb zagra na wyjeździe z GKS Dobre.

31.08.24, 17:00 – Żeliszew Podkościelny

Klasa A: Jastrząb Żeliszew – Amazonka Wiśniew 4:1 (2:1)

Bramki: Michał Gurbiel 32, Marcin Kuć 36 (k), Maciej Kuć 51, Daniel Jarocki 64 – Mateusz Kacprzak 13

W 28 minucie Radosław Szeląg (Jastrząb) nie wykorzystał rzutu karnego – strzelił nad poprzeczką.

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Wałentyn Mychajłow, Jakub Strojek, Łukasz Kordys – Kacper Dymowski, Marcin Kuć, Maciej Kuć, Michał Mularczyk, Daniel Jarocki – Radosław Szeląg, Michał Gurbiel. Grali także: Paweł Jóźwiak, Łukasz Niedziałek, Bartosz Witan, Bartosz Wróblewski

Amazonka: Przemysław Piekart – Patryk Banaszewski, Kamil Woźniak, Erwin Wyżywniak (50 Konrad Czarnacki), Hubert Gorzkowski – Dawid Krasuski (50 Aleksander Kacprzak), Mateusz Cabaj, Mateusz Kacprzak, Rafał Pieńkowski (65 Hubert Borkowski), Dominik Pszkit – Tomasz Borkowski (80 Łukasz Suchożebrski)

Żółta kartka: Łukasz Niedziałek

Sędzia: Łukasz Firus (Siedlce)