poniedziałek, 16 września 2024r.

Pierwsze straty Mazy

Mazovia poniosła pierwsze straty w tym sezonie. Podopieczni Damiana Guzka zremisowali 1:1 w Przasnyszu.

Mińszczanie objęli prowadzenie w 29 minucie. To wtedy Eryk Więdłocha dobił strzał Patryka Zycha w poprzeczkę. Beniaminek z Przasnysza nie podłamał się i dosyć sprawnie doprowadził do remisu. Po golu Mieszka Maciejewskiego do przerwy było 1:1. W drugiej połowie Maza walczyła o szóste ligowe zwycięstwo z rzędu w tym sezonie, ale musiała zadowolić się remisem.

14 września o 13:00 Mazovia podejmie KS CK Troszyn.

07.09.24, 13:00 – Przasnysz

Syty Król IV liga: MKS Przasnysz – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (1:1)

Bramki: Mieszko Maciejewski 37 – Eryk Więdłocha 29

Mazovia: 13. Dawid Rosiak – 8. Ihor Krasznewśkyj (61, 19. Kacper Imiołek), 29. Oliwier Jurczak, 3. Tomasz Lewandowski, 72. Michał Gładysz, 11. Eryk Więdłocha – 17. Adrian Gilant, 10. Rafał Parobczyk (61, 9. Michał Janota), 20. Bartosz Malesa (46, 23. Tomasz Nieścieruk), 7. Patryk Zych – 27. Maciej Jankowski

Żółte kartki: Karol Borowiec 64, Damian Słowik 68 – Bartosz Malesa 23, Tomasz Lewandowski 43, Tomasz Nieścieruk 57, Michał Gładysz 90+

Sędzia: Mikołaj Łaba (Zamość)

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport / SportSiedlce.pl