niedziela, 29 września 2024r.

Wektra bez litości dla ŁDK

Wektra Zbuczyn nie miała litości dla ŁDK Łosice. Drużyna Damiana Krasuskiego wygrała 4:0.

Pierwsza połowa nie wskazywała na wysokie zwycięstwo Wektry. Gospodarze hitu siedleckiej okręgówki mieli dwie klarowane okazje przed przerwą, ale żadna z nich nie zakończyła się golem. Kluczowe dla losów spotkania okazały się minuty między 57 a 62 minutą. W tym okresie Wektra trafiła trzykrotnie – dublet ustrzelił Emil Michalak, a jedną bramkę zdobył Michał Wereszczyński. Na kwadrans przed końcem meczu wynik na 4:0 ustalił Paweł Klewek. ŁDK był bezradny tak w defensywie, jak i ofensywie.

5 października o 15:30 Wektra zagra na wyjeździe z MKS Małkinia.

28.09.24, 16:00 – Zbuczyn

Liga okręgowa: Wektra Zbuczyn – ŁDK Łosice 4:0 (0:0)

Bramki: Emil Michalak 57, 62 (k), Michał Wereszczyński 58, Paweł Klewek 75

Wektra: Ernest Zbieć – Dominik Krupa, Dominik Bogusz, Emil Michalak (77 Szymon Tomczuk), Kamil Bobryk – Sebastian Szcześniak (36 Krystian Zbieć), Krystian Musiejczuk, Hubert Lubelski, Paweł Klewek, Michał Wereszczyński – Jakub Bobryk (75 Michał Bobryk)

Żółte kartki: Krystian Zbieć 90+3 – Jakub Podlipniak 26, Jakub Głuchowski 62, Filip Izdebski 90+1

Sędzia: Dariusz Adaśko (Siedlce)