niedziela, 29 września 2024r.

Zwycięski powrót seniorskiej koszykówki kobiet do Siedlec

28 września na hali ZSP nr 3 odbył się inauguracyjny mecz II ligi koszykówki kobiet pomiędzy SKS Basket Siedlce a UKS Dwójka Nidzica.

Zespół Piotra Krzemińskiego od pierwszej minuty narzucił rywalkom swoje warunki gry. Po pierwszej kwarcie było 23:10 dla siedlczanek. Kolejne dwie kwarty były bardziej zacięte. Ostatnia odsłona meczu znowu upłynęła pod dyktando SKS Basket. Ostatecznie drużyna Krzemińskiego wygrała 73:52.

Kolejny mecz II ligi z udziałem SKS Basket odbędzie się 6 października w Białymstoku, gdzie siedlczanki zagrają z KS Włókniarz.

28.09.24, 14:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: SKS Basket Siedlce – UKS Dwójka Nidzica 73:52 (23:10, 14:14, 19:22, 17:6)

SKS Basket: 23. Gabriella Kania 17, 24. Lena Zdaniewicz 13, 8. Julia Nikolaj 11, 18. Maria Michalak 8, 21. Justyna Półtorzycka 7, 11. Aleksandra Radziwonka 6, 7. Natalia Półtorzycka 4, 9. Weronika Kacprzyk 3, 13. Lena Bąk 2, 6. Zuzanna Klonowska 2, 25. Alicja Posiadała, 5. Emilia Zasowska