niedziela, 6 października 2024r.

KPS rozjechał Astrę

W meczu 4 kolejki I ligi drużyna Witolda Chwastyniaka wygrała 3:1 z Astrą w Nowej Soli.

W pierwszym secie siedlczanie nie dali szans rywalom. Wygrana do 13 mówi wszystko. Druga partia była bardziej wyrównana, ale również padła łupem przyjezdnych. Astra dobrze zaczęła trzeciego seta, jednak drużyna Chwastyniaka sprawnie doprowadziła do remisu 8:8. Zacięta walka trwała do ostatnich piłek. W grze na przewagi lepsi okazali się gospodarze.

Czwarty set okazał się decydujący. Do połowy seta gra była wyrównana, ale później KPS odjechał Astrze na kilka punktów. Siedlczanie wygrali 3:1.

12 października o 18:00 KPS podejmie Olimpię Sulęcin.

05.10.24, 17:00 – Nowa Sól

I liga: Astra Nowa Sól – KPS Siedlce 1:3 (13:25, 21:25, 26:24, 14:25)

KPS: 5. Jakub Czyżowski, 10. Markus Kosian, 14. Jakub Tubiak, 15. Krzysztof Rykała, 17. Rafał Prokopczuk, 21. Dawid Sokołowski i 18. Bartosz Tomczak (libero) oraz 1. Jakub Sadkowski, 23. Jakub Wiśniewski, 65. Michał Grabek