niedziela, 6 października 2024r.

Maza dała radę w dziesiątkę

Mazovia Mińsk Mazowiecki wygrała z Ursusem Warszawa pomimo gry przez większość spotkania w osłabieniu.

Zadanie mińszczanom utrudnił Maciej Złotkowski, który w 36 minucie obejrzał drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną, kartkę. Pomimo gry w niedowadze w drugiej połowie drużyna Damiana Guzka znalazła sposób na rywali. W 61 minucie gola dla Mazy strzelił Marcin Kozłowski. To był gol na wagę kompletu punktów wicelidera IV ligi.

12 października o 17:30 rozpocznie się mecz na szczycie IV ligi Ząbkovia Ząbki – Mazovia Mińsk Mazowiecki.

05.10.24, 15:00 – Mińsk Mazowiecki

Syty Król IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Ursus Warszawa 1:0 (0:0)

Bramka: Marcin Kozłowski 61

Mazovia: 13. Dawid Rosiak – 28. Konrad Wrzesiński (84, 20. Bartosz Malesa), 29. Oliwier Jurczak (66, 17. Adrian Gilant), 3. Tomasz Lewandowski, 72. Michał Gładysz, 11. Eryk Więdłocha (72, 77. Ihor Krasznewśkyj) – 22. Maciej Złotkowski, 90. Michał Janota (90+2, 10. Rafał Parobczyk), 6. Marcin Kozłowski (72, 23. Tomasz Nieścieruk), 7. Patryk Zych (66, 2. Mateusz Bienias) – 27. Maciej Jankowski (90+, 15. Michał Podpora)

Żółte kartki: Maciej Złotkowski 18, 36, Oliwier Jurczak 49, Tomasz Nieścieruk 90+ – Mateusz Wysocki 40

Czerwona kartka: Maciej Złotkowski 36 (Mazovia, za drugą żółtą)

Sędzia: Michał Wąsowski (Warszawa)