niedziela, 6 października 2024r.

Wektra obudziła się w drugiej połowie

Wektra Zbuczyn okazała się lepsza od MKS Małkinia w wyjazdowym spotkaniu.

W pierwszej połowie Wektra miała zdecydowaną przewagę. Drużyna Damiana Krasuskiego stworzyła cztery dogodne okazje do strzelenia bramki, jednak żadnej z nich nie wykorzystała. Gospodarze mieli jedną okazję po stracie i kontrze, lecz podobnie jak Wektra byli na bakier ze skutecznością.

Na początku drugiej połowy MKS miał dwie groźny kontry, po których Wektrę od utraty bramki uratował Ernest Zbieć. Te sytuacje obudziły team Krasuskiego. Rezerwowy Bartosz Karczmarek napoczął rywala, następnie Michał Wereszczyński wykorzystał sytuację sam na sam, a na koniec na 3:0, po rzucie wolnym, wynik ustalił Sebastian Szcześniak. To był najniższy wymiar kary dla MKS.

12 października o 12:00 Wektra podejmie rezerwy Podlasia Sokołów Podlaski.

05.10.24, 15:30 – Małkinia Górna

Liga okręgowa: MKS Małkinia – Wektra Zbuczyn 0:3 (0:0)

Bramki: Bartosz Karczmarek, Michał Wereszczyński, Sebastian Szcześniak

Wektra: Ernest Zbieć – Kamil Bobryk, Dominik Bogusz (46 Dominik Piekutowski), Emil Michalak (82 Szymon Tomczuk), Damian Prokurat (58 Bartosz Karczmarek) – Sebastian Szcześniak, Krystian Musiejczuk (76 Paweł Ćmil), Hubert Lubelski, Paweł Klewek (79 Adam Michałowski), Michał Wereszczyński (87 Michał Grochowski) – Jakub Bobryk

Żółte kartki: Emil Michalak, Damian Prokurat, Michał Wereszczyński, Jakub Bobryk

Sędzia: Piotr Pniewski (Siedlce)