środa, 16 października 2024r.

Basket przywitał się z kibicami zwycięstwem

UKS Basket Siedlce zaczął sezon od dwóch zwycięstw. Drugie zanotował na własnym parkiecie.

Pierwsza połowa przebiegała w rytmie wet za wet. Na półmetku rywalizacji był remis 35:35. W trzeciej kwarcie ciut bardziej skuteczni byli mińszczanie. UKS Basket miał w decydujących 10 minutach do odrobienia trzy punkty. Siedlczanie uporali się z tym zadaniem, a w zaciętej końcówce zdołali wyprzedzić rywali i po końcowej syrenie świętować wygraną. Basket wygrał 71:68.

27 października o 16:00 UKS Basket podejmie Skrę Warszawa.

13.10.24, 16:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: UKS Basket Siedlce – UKS Probasket II Mińsk Mazowiecki 71:68 (21:22, 14:13, 16:19, 20:14)

Basket: 34. Dawid Kołodziński 29, 12. Michał Pilski 15, 24. Olaf Wolszczak 10, 8. Wiktor Artych 6, 21. Tomasz Wróbel 6, 15. Dawid Możdżonek 5, 5. Bartłomiej Głuchowski, 6. Krzysztof Kania, 1. Sławomir Wasilewski