środa, 16 października 2024r.

Wyrównany bój z bardziej doświadczonymi rywalkami

12 października na hali ZSP nr 3 odbył się mecz II ligi koszykówki kobiet pomiędzy SKS Basket Siedlce a UKS PWiK Huragan Wołomin.

Zawodniczki Basketu od pierwszej minuty starały się dotrzymać kroku doświadczonym, starszym zawodniczkom z Wołomina. Po pierwszej kwarcie było 24:13 dla gości. Kolejne fragmenty meczu były bardziej zacięte i podopieczne Piotra Krzemińskiego odrabiały straty. Niestety,w ostatniej kwarcie zabrakło trochę szczęścia i wpadających piłek. Ostatecznie siedleckie koszykarki przegrały 74:91.

– Dzisiaj nasze koszykarskie nadzieje stoczyły wyrównany bój z doświadczonym Wołominem, walka była na całym boisku. Zabrakło szczęścia, ale dziewczyny zasługują na pochwałę – skomentował trener Krzemiński.

Kolejny mecz odbędzie się 19.10 o godzinie 14.00 na hali Samochodówki z SMS PZKosz II Łomianki.

12.10.24, 14:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: SKS Basket Siedlce –UKS PWiK Huragan Wołomin 74:91 (13:24, 20:19, 25:25, 16:23)

Basket: 23. Gabriella Kania 20, 21. Justyna Półtorzycka 15, 16. Klaudia Rusinek 11, 5. Emilia Zasowska 11, 8. Julia Nikołaj 6, 24. Lena Zdaniewicz 6, 18. Maria Michalak 3, 13. Lena Bąk 2, 9. Weronika Kacprzyk, 6. Zuzanna Klonowska, 25. Alicja Posiadała, 11. Aleksandra Radziwonka