ARMS
=Centrum

Liga okręgowa [Extranet]

   
Autor:
Dodano: 2014/09/28 23:47    views 9577

Zobacz też: Klasa A [Extranet]

ARMS

Zobacz też: Klasa B [Extranet]

Kolejka 1 – 15-17 sierpnia
Tygrys Huta Mińska 3-0 Miedzanka Miedzna 16 sierpnia, 17:00
Naprzód Skórzec 2-4 Podlasie Sokołów Podlaski 15 sierpnia, 11:00
Hutnik Huta Czechy 2-4 Czarni Węgrów 15 sierpnia, 11:00
Victoria Kałuszyn 4-1 Watra Mrozy 15 sierpnia, 15:00
Tajfun Jartypory 2-5 Fenix Siennica 17 sierpnia, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 0-4 Zryw Sobolew 17 sierpnia, 17:00
Wektra Zbuczyn 4-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin 2-0 Sęp Żelechów 17 sierpnia, 15:00
Kolejka 2 – 20 sierpnia
Miedzanka Miedzna 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 20 sierpnia, 17:30
Orzeł Unin 2-0 Wektra Zbuczyn 20 sierpnia, 17:30
Zryw Sobolew 2-3 Sęp Żelechów 20 sierpnia, 17:00
Fenix Siennica 0-0 Wilga Miastków Kościelny 20 sierpnia, 17:30
Watra Mrozy 4-0 Tajfun Jartypory 20 sierpnia, 17:30
Czarni Węgrów 4-0 Victoria Kałuszyn 20 sierpnia, 17:30
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Hutnik Huta Czechy 20 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 2-1 Naprzód Skórzec 20 sierpnia, 17:00
Kolejka 3 – 23-24 sierpnia
Naprzód Skórzec 0-2 Miedzanka Miedzna 24 sierpnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 4-4 Tygrys Huta Mińska 24 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 23 sierpnia, 17:00
Tajfun Jartypory 1-3 Czarni Węgrów 24 sierpnia, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 2-0 Watra Mrozy 24 sierpnia, 17:00
Sęp Żelechów 0-3 Fenix Siennica 24 sierpnia, 17:00
w Sobolewie
Wektra Zbuczyn 4-2 Zryw Sobolew 24 sierpnia, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-0 Orzeł Unin 24 sierpnia, 17:00
Kolejka 4 – 30-31 sierpnia
Miedzanka Miedzna 2-1 Orzeł Unin 31 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 sierpnia, 13:00
Fenix Siennica 3-1 Wektra Zbuczyn 31 sierpnia, 16:00
Watra Mrozy 3-2 Sęp Żelechów 30 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 3-0 Wilga Miastków Kościelny 31 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 6-0 Tajfun Jartypory 31 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 6-1 Victoria Kałuszyn 30 sierpnia, 17:00
Naprzód Skórzec 2-2 Hutnik Huta Czechy 31 sierpnia, 17:00
Kolejka 5 – 3 września
Hutnik Huta Czechy 2-1 Miedzanka Miedzna 3 września, 17:00
Victoria Kałuszyn 1-3 Naprzód Skórzec 3 września, 17:00
Tajfun Jartypory 0-2 Tygrys Huta Mińska 3 września, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 2-3 Podlasie Sokołów Podlaski 3 września, 17:00
Wektra Zbuczyn 1-1 Watra Mrozy 3 września, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-3 Fenix Siennica 3 września, 17:00
Orzeł Unin 1-2 Zryw Sobolew 3 września, 17:00
Czarni Węgrów 4-1 Sęp Żelechów 3 września, 17:00
Kolejka 6 – 6-7 września
Miedzanka Miedzna 2-1 Zryw Sobolew 7 września, 16:00
Fenix Siennica 5-2 Orzeł Unin 7 września, 16:00
Watra Mrozy 0-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 6 września, 16:30
Czarni Węgrów 3-0 Wektra Zbuczyn 7 września, 16:30
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Sęp Żelechów 7 września, 16:00
Tygrys Huta Mińska 3-0 Wilga Miastków Kościelny 6 września, 16:30
Naprzód Skórzec 0-3 Tajfun Jartypory 7 września, 16:30
Hutnik Huta Czechy 3-0 Victoria Kałuszyn 7 września, 16:30
Kolejka 7 – 13-14 września
Victoria Kałuszyn 1-2 Miedzanka Miedzna 14 września, 16:00
Tajfun Jartypory 4-0 Hutnik Huta Czechy 14 września, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 0-5 Naprzód Skórzec 13 września, 13:00
Wektra Zbuczyn 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 14 września, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Czarni Węgrów 14 września, 16:30
Orzeł Unin 0-0 Watra Mrozy 14 września, 15:00
Zryw Sobolew 0-3 Fenix Siennica 14 września, 16:00
Tygrys Huta Mińska 0-0 Sęp Żelechów 13 września, 14:00
Kolejka 8 – 20-21 września
Miedzanka Miedzna 1-3 Fenix Siennica 21 września, 16:00
Watra Mrozy 1-0 Zryw Sobolew 20 września, 16:00
Czarni Węgrów 2-0 Orzeł Unin 21 września, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 21 września, 16:00
Tygrys Huta Mińska 4-0 Wektra Zbuczyn 20 września, 16:00
Naprzód Skórzec 3-0 Sęp Żelechów 21 września, 16:00
Hutnik Huta Czechy 2-3 Wilga Miastków Kościelny 20 września, 11:00
Victoria Kałuszyn 0-4 Tajfun Jartypory 20 września, 16:00
Kolejka 9 – 27-28 września
Tajfun Jartypory 1-5 Miedzanka Miedzna 28 września, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 0-1 Victoria Kałuszyn 28 września, 15:00
Wektra Zbuczyn 1-4 Naprzód Skórzec 28 września, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Tygrys Huta Mińska 28 września, 16:00
Orzeł Unin 2-4 Podlasie Sokołów Podlaski 28 września, 16:00
Zryw Sobolew 5-2 Czarni Węgrów 27 września, 12:30
Fenix Siennica 2-1 Watra Mrozy 28 września, 15:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Sęp Żelechów 27 września, 16:00
Kolejka 10 – 4-5 października
Miedzanka Miedzna 2-4 Watra Mrozy 5 października, 15:00
Czarni Węgrów 5-2 Fenix Siennica 5 października, 15:30
Podlasie Sokołów Podlaski 3-1 Zryw Sobolew 5 października, 15:00
Tygrys Huta Mińska 3-1 Orzeł Unin 4 października, 15:30
Naprzód Skórzec 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Wektra Zbuczyn 4 października, 15:30
Victoria Kałuszyn 3-1 Sęp Żelechów 5 października, 15:00
Tajfun Jartypory 5-1 Wilga Miastków Kościelny 5 października, 14:00
Kolejka 11 – 11-12 października
Wilga Miastków Kościelny 1-3 Miedzanka Miedzna 11 października, 11:00
Sęp Żelechów 0-2 Tajfun Jartypory 11 października, 15:00
w Sobolewie
Wektra Zbuczyn 3-1 Victoria Kałuszyn 12 października, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-0 Hutnik Huta Czechy 12 października, 15:30
Orzeł Unin 0-3 (wo) Naprzód Skórzec 12 października, 15:00
Zryw Sobolew 3-2 Tygrys Huta Mińska 12 października, 14:30
Fenix Siennica 2-1 Podlasie Sokołów Podlaski 11 października, 15:00
Watra Mrozy 0-1 Czarni Węgrów 11 października, 15:30
Kolejka 12 – 18-19 października
Miedzanka Miedzna 0-1 Czarni Węgrów 19 października, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-2 Watra Mrozy 19 października, 15:00
Tygrys Huta Mińska 1-2 Fenix Siennica 18 października, 15:00
Naprzód Skórzec 2-1 Zryw Sobolew 19 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 3-2 Orzeł Unin 19 października, 15:00
Victoria Kałuszyn 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 października, 15:00
Tajfun Jartypory 1-0 Wektra Zbuczyn 19 października, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Sęp Żelechów 18 października, 14:00
Kolejka 13 – 25-26 października
Sęp Żelechów 1-0 Miedzanka Miedzna 25 października, 14:00
w Sobolewie
Wektra Zbuczyn 2-0 Wilga Miastków Kościelny 26 października, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Tajfun Jartypory 26 października, 14:00
Orzeł Unin 4-1 Victoria Kałuszyn 26 października, 14:00
Zryw Sobolew 0-2 Hutnik Huta Czechy 26 października, 13:00
Fenix Siennica 1-3 Naprzód Skórzec 26 października, 14:00
Watra Mrozy 2-1 Tygrys Huta Mińska 25 października, 14:00
Czarni Węgrów 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 26 października, 14:00
Kolejka 14 – 29-31 października
Miedzanka Miedzna 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 2 listopada, 13:30
Tygrys Huta Mińska 0-5 Czarni Węgrów 22 listopada, 12:00
Naprzód Skórzec 0-1 Watra Mrozy 2 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 3-1 Fenix Siennica 2 listopada, 13:30
Victoria Kałuszyn 6-2 Zryw Sobolew 2 listopada, 13:30
Tajfun Jartypory 3-0 Orzeł Unin 31 października, 13:30
Wilga Miastków Kościelny 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 listopada, 12:00
Sęp Żelechów 1-2 Wektra Zbuczyn 2 listopada, 13:00
Kolejka 15 – 8-9 listopada
Wektra Zbuczyn 7-2 Miedzanka Miedzna 9 listopada, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 Sęp Żelechów 9 listopada, 13:30
Orzeł Unin 6-1 Wilga Miastków Kościelny 9 listopada, 13:00
Zryw Sobolew 1-2 Tajfun Jartypory 9 listopada, 12:00
Fenix Siennica 3-1 Victoria Kałuszyn 8 listopada, 13:30
Watra Mrozy 1-1 Hutnik Huta Czechy 9 listopada, 13:30
Czarni Węgrów 1-2 Naprzód Skórzec 9 listopada, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Tygrys Huta Mińska 9 listopada, 13:00
Kolejka 16 – 15-16 listopada
Sęp Żelechów 1-1 Orzeł Unin 16 listopada, 13:00
Miedzanka Miedzna 2-2 Tygrys Huta Mińska 16 listopada, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Naprzód Skórzec 16 listopada, 13:00
Czarni Węgrów 1-2 Hutnik Huta Czechy 16 listopada, 13:00
Watra Mrozy 2-0 Victoria Kałuszyn 16 listopada, 13:00
Fenix Siennica 3-0 (wo) Tajfun Jartypory 15 listopada, 13:00
Zryw Sobolew 3-0 Wilga Miastków Kościelny 16 listopada, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 Wektra Zbuczyn 15 listopada, 13:00

 


Kolejka 17 – 21-22 marca
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-1 Miedzanka Miedzna 22 marca, 14:00
Wektra Zbuczyn 0-2 Orzeł Unin 22 marca, 14:00
Sęp Żelechów 1-4 Zryw Sobolew 22 marca, 15:00
w Uninie
Wilga Miastków Kościelny 2-5 Fenix Siennica 21 marca, 15:00
Tajfun Jartypory 3-2 Watra Mrozy 22 marca, 12:00
Victoria Kałuszyn 0-3 (wo)
Czarni Węgrów 22 marca, 15:00
Hutnik Huta Czechy 4-1 Podlasie Sokołów Podlaski 22 marca, 12:00
Naprzód Skórzec 3-0 Tygrys Huta Mińska 22 marca, 15:00
Kolejka 18 – 28-29 marca
Miedzanka Miedzna 0-1 Naprzód Skórzec 29 marca, 15:00
Tygrys Huta Mińska 0-0 Hutnik Huta Czechy 28 marca, 15:30
Podlasie Sokołów Podlaski 0-2 Victoria Kałuszyn 28 marca, 15:30
Czarni Węgrów 4-1 Tajfun Jartypory 29 marca, 15:00
Watra Mrozy 3-5 Wilga Miastków Kościelny 28 marca, 16:00
Fenix Siennica 2-0 Sęp Żelechów 29 marca, 15:00
Zryw Sobolew 2-0 Wektra Zbuczyn 28 marca, 16:00
Orzeł Unin 7-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 29 marca, 15:00
Kolejka 19 – 3-4 kwietnia
Orzeł Unin 1-2 Miedzanka Miedzna 4 kwietnia, 15:00
w Miętnem
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 Zryw Sobolew 4 kwietnia, 11:00
Wektra Zbuczyn 0-4 Fenix Siennica 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sęp Żelechów 2-2 Watra Mrozy 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilga Miastków Kościelny 0-0 Czarni Węgrów 4 kwietnia, 13:00
Tajfun Jartypory 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 4 kwietnia, 16:00
Victoria Kałuszyn 1-1 Tygrys Huta Mińska 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Huta Czechy 1-2 Naprzód Skórzec 4 kwietnia, 15:00
Kolejka 20 – 11-12 kwietnia
Sęp Żelechów 0-3 Czarni Węgrów 12 kwietnia, 15:30
Miedzanka Miedzna 0-9 Hutnik Huta Czechy 12 kwietnia, 12:00
Naprzód Skórzec 2-1 Victoria Kałuszyn 12 kwietnia, 16:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 Tajfun Jartypory 11 kwietnia, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-1 Wilga Miastków Kościelny 11 kwietnia, 16:00
Watra Mrozy 5-1 Wektra Zbuczyn 11 kwietnia, 16:30
Fenix Siennica 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 12 kwietnia, 11:00
Zryw Sobolew 5-0 Orzeł Unin 11 kwietnia, 16:30
Kolejka 21 – 18-19 kwietnia
Zryw Sobolew 4-1 Miedzanka Miedzna 19 kwietnia, 16:30
Orzeł Unin 2-0 Fenix Siennica 19 kwietnia, 14:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-0 Watra Mrozy 19 kwietnia, 16:00
Wektra Zbuczyn 0-1 Czarni Węgrów 19 kwietnia, 15:00
Sęp Żelechów 3-0 Podlasie Sokołów Podlaski 18 kwietnia, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 4-0 Tygrys Huta Mińska 19 kwietnia, 13:30
Tajfun Jartypory 1-1 Naprzód Skórzec 18 kwietnia, 16:00
Victoria Kałuszyn 1-1 Hutnik Huta Czechy 18 kwietnia, 16:30
Kolejka 22 – 25-26 kwietnia
Sęp Żelechów 6-1 Tygrys Huta Mińska 25 kwietnia, 17:00
Miedzanka Miedzna 1-3 Victoria Kałuszyn 25 kwietnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 4-0 Tajfun Jartypory 25 kwietnia, 11:00
Naprzód Skórzec 0-0 Wilga Miastków Kościelny 26 kwietnia, 16:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Podlasie Sokołów Podlaski 2-3 Wektra Zbuczyn 25 kwietnia, 16:00
Czarni Węgrów 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 26 kwietnia, 17:00
Watra Mrozy 3-1 Orzeł Unin 25 kwietnia, 17:00
Fenix Siennica 0-1 Zryw Sobolew 26 kwietnia, 16:00
Kolejka 23 – 1-3 maja
Fenix Siennica 2-0 Miedzanka Miedzna 1 maja, 11:00
Zryw Sobolew 2-2 Watra Mrozy 1 maja, 17:00
Orzeł Unin 0-1 Czarni Węgrów 3 maja, 14:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Podlasie Sokołów Podlaski 1 maja, 11:00
Wektra Zbuczyn 6-0 Tygrys Huta Mińska 1 maja, 11:00
Sęp Żelechów 0-4 Naprzód Skórzec 1 maja, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 1-3 Hutnik Huta Czechy 3 maja, 17:00
Tajfun Jartypory 2-6 Victoria Kałuszyn 1 maja, 17:00
Kolejka 24 – 9-10 maja
Sęp Żelechów 2-2 Hutnik Huta Czechy 9 maja, 17:30
Miedzanka Miedzna 2-0 Tajfun Jartypory 10 maja, 13:00
Victoria Kałuszyn 3-2 Wilga Miastków Kościelny 9 maja, 17:30
Naprzód Skórzec 5-2 Wektra Zbuczyn 10 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 5-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 9 maja, 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-3 (wo) Orzeł Unin 9 maja, 17:00
Czarni Węgrów 0-1 Zryw Sobolew 9 maja, 11:00
Watra Mrozy 1-3 Fenix Siennica 9 maja, 17:00
Kolejka 25 – 16-17 maja
Watra Mrozy 1-2 Miedzanka Miedzna 16 maja, 17:00
Fenix Siennica 0-0 Czarni Węgrów 17 maja, 16:00
Zryw Sobolew 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski 16 maja, 17:00
Orzeł Unin 6-1 Tygrys Huta Mińska 16 maja, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-4 Naprzód Skórzec 17 maja, 17:00
Wektra Zbuczyn 2-1 Hutnik Huta Czechy 16 maja, 17:30
Sęp Żelechów 1-2 Victoria Kałuszyn 17 maja, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Tajfun Jartypory 17 maja, 15:00
Kolejka 26 – 23-24 maja
Miedzanka Miedzna 2-3 Wilga Miastków Kościelny 24 maja, 12:00
Tajfun Jartypory 0-4 Sęp Żelechów 24 maja, 17:00
Victoria Kałuszyn 2-0 Wektra Zbuczyn 23 maja, 18:00
Hutnik Huta Czechy 3-0 (wo)
Jabłonianka Jabłonna Lacka 23 maja, 13:00
Naprzód Skórzec 3-3 Orzeł Unin 24 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 4-3 Zryw Sobolew 23 maja, 17:30
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Fenix Siennica 23 maja, 17:00
Czarni Węgrów 6-1 Watra Mrozy 24 maja, 17:00
Kolejka 27 – 30-31 maja
Czarni Węgrów 4-1 Miedzanka Miedzna 31 maja, 17:00
Watra Mrozy 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski 31 maja, 17:00
Fenix Siennica 3-1 Tygrys Huta Mińska 31 maja, 16:00
Zryw Sobolew 0-3 Naprzód Skórzec 30 maja, 17:00
Orzeł Unin 2-1 Hutnik Huta Czechy 30 maja, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Victoria Kałuszyn 31 maja, 17:00
Wektra Zbuczyn 1-2 Tajfun Jartypory 31 maja, 15:00
Sęp Żelechów 0-2 Wilga Miastków Kościelny 30 maja, 18:00
Kolejka 28 – 6-7 czerwca
Miedzanka Miedzna 1-1 Sęp Żelechów 6 czerwca, 15:30
Wilga Miastków Kościelny 3-1 Wektra Zbuczyn 7 czerwca, 17:30
Tajfun Jartypory 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 7 czerwca, 18:00
Victoria Kałuszyn 2-2 Orzeł Unin 6 czerwca, 18:00
Hutnik Huta Czechy 4-3 Zryw Sobolew 7 czerwca, 17:00
Naprzód Skórzec 2-1 Fenix Siennica 7 czerwca, 17:00
Tygrys Huta Mińska 2-1 Watra Mrozy 3 czerwca, 18:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Czarni Węgrów 6 czerwca, 18:00
Kolejka 29 – 13-14 czerwca
Podlasie Sokołów Podlaski 1-2 Miedzanka Miedzna 13 czerwca, 11:00
Czarni Węgrów 1-1 Tygrys Huta Mińska 13 czerwca, 18:00
w Miedznej
Watra Mrozy 0-4 Naprzód Skórzec 13 czerwca, 17:00
Fenix Siennica 4-2 Hutnik Huta Czechy 13 czerwca, 16:00
Zryw Sobolew 1-1 Victoria Kałuszyn 13 czerwca, 13:00
Orzeł Unin 2-2 Tajfun Jartypory 13 czerwca, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-3 Wilga Miastków Kościelny 14 czerwca, 17:00
Wektra Zbuczyn 0-1 Sęp Żelechów 14 czerwca, 15:00
Kolejka 30 – 17 czerwca
Miedzanka Miedzna 1-2 Wektra Zbuczyn 17 czerwca, 17:30
Sęp Żelechów 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 17 czerwca, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 2-2 Orzeł Unin 17 czerwca, 17:30
Tajfun Jartypory 2-2 Zryw Sobolew 17 czerwca, 17:30
Victoria Kałuszyn 4-2 Fenix Siennica 17 czerwca, 17:30
Hutnik Huta Czechy 3-0 Watra Mrozy 17 czerwca, 17:30
Naprzód Skórzec 1-0 Czarni Węgrów 17 czerwca, 17:30
Tygrys Huta Mińska 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski 17 czerwca, 17:30




Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 29 Lip 10:00
    Sparing: Pogoń Lwów (juniorzy) – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 29 Lip 19:00
    Nice 1 Liga: GKS Katowice – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 3 Sie 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn
  • sobota, 5 Sie 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
  • sobota, 5 Sie 17:00
    Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – Odra Opole
  • sobota, 12 Sie 17:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wisła II Płock
  • niedziela, 13 Sie 12:00
    VIII Triathlon Siedlecki
  • niedziela, 13 Sie 20:00
    Nice 1 Liga: Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Sie 00:00
    Ekstraliga: KS Budowlani Łódź – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Sie 00:00
    IV liga: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Pogoń II Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny