ARMS
=Centrum

Klasa A [Extranet]

   
Autor:
Dodano: 2014/09/29 14:29    views 6361

Zobacz też: Liga okręgowa [Extranet]

Zobacz też: Klasa B [Extranet]

Kolejka 1 – 23-24 sierpnia
Grodzisk Krzymosze 0-1 Tęcza Stanisławów 24 sierpnia, 17:00
Wicher Sadowne 0-8 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Kosovia Kosów Lacki 1-3 Jutrzenka Cegłów 24 sierpnia, 14:00
ULKS Gołąbek 2-0 Błękitni Stoczek 24 sierpnia, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 9-0 Jastrząb Żeliszew 24 sierpnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 6-0 Zorza Sterdyń 24 sierpnia, 16:00
LKS Ostrówek 3-2 Liwia Łochów 24 sierpnia, 16:00
Kolejka 2 – 30-31 sierpnia
Tęcza Stanisławów 1-1 Liwia Łochów 30 sierpnia, 17:00
Zorza Sterdyń 2-4 LKS Ostrówek 31 sierpnia, 13:00
Jastrząb Żeliszew 6-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 31 sierpnia, 17:00
Błękitni Stoczek 1-2 Płomień Dębe Wielkie 31 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Cegłów 4-2 ULKS Gołąbek 31 sierpnia, 14:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-0 Kosovia Kosów Lacki 30 sierpnia, 13:30
Grodzisk Krzymosze 4-1 Wicher Sadowne 31 sierpnia, 17:00
Kolejka 3 – 3 września
Wicher Sadowne 0-2 Tęcza Stanisławów 3 września, 17:00
Kosovia Kosów Lacki 3-0 Grodzisk Krzymosze 3 września, 17:00
ULKS Gołąbek 1-6 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 września, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 6-0 Jutrzenka Cegłów 3 września, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-2 Błękitni Stoczek 3 września, 17:00
LKS Ostrówek 4-2 Jastrząb Żeliszew 3 września, 17:00
Liwia Łochów 7-4 Zorza Sterdyń 10 września, 16:30
Kolejka 4 – 6-7 września
Tęcza Stanisławów 7-1 Zorza Sterdyń 6 września, 12:00
Jastrząb Żeliszew 0-0 Liwia Łochów 7 września, 17:00
Błękitni Stoczek 5-2 LKS Ostrówek 7 września, 16:00
Jutrzenka Cegłów 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 7 września, 16:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-3 Płomień Dębe Wielkie 7 września, 14:30
Grodzisk Krzymosze 7-4 ULKS Gołąbek 7 września, 16:30
Kosovia Kosów Lacki 3-2 Wicher Sadowne 7 września, 16:00
Kolejka 5 – 13-14 września
Kosovia Kosów Lacki 2-2 Tęcza Stanisławów 14 września, 13:00
ULKS Gołąbek 6-0 Wicher Sadowne 14 września, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 3-0 Grodzisk Krzymosze 14 września, 15:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 14 września, 16:00
LKS Ostrówek 1-0 Jutrzenka Cegłów 14 września, 15:00
Zorza Sterdyń 1-8 Jastrząb Żeliszew 14 września, 13:00
Błękitni Stoczek 0-1 Liwia Łochów 14 września, 16:00
Kolejka 6 – 20-21 września
Tęcza Stanisławów 4-3 Jastrząb Żeliszew 20 września, 16:00
Błękitni Stoczek 4-0 Zorza Sterdyń 21 września, 16:00
Jutrzenka Cegłów 0-0 Liwia Łochów 21 września, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 LKS Ostrówek 21 września, 14:00
Grodzisk Krzymosze 2-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 21 września, 16:00
Wicher Sadowne 1-7 Płomień Dębe Wielkie 20 września, 16:30
Kosovia Kosów Lacki 3-1 ULKS Gołąbek 21 września, 14:00
Kolejka 7 – 27-28 września
ULKS Gołąbek 1-1 Tęcza Stanisławów 28 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Kosovia Kosów Lacki 28 września, 15:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 7-0 Wicher Sadowne 28 września, 15:30
LKS Ostrówek 2-0 Grodzisk Krzymosze 28 września, 15:00
Liwia Łochów 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 27 września, 16:00
Zorza Sterdyń 0-5 Jutrzenka Cegłów 28 września, 13:00
Jastrząb Żeliszew 3-2 Błękitni Stoczek 28 września, 16:00
Kolejka 8 – 4-5 października
Tęcza Stanisławów 4-0 Błękitni Stoczek 4 października, 15:30
Jutrzenka Cegłów 2-1 Jastrząb Żeliszew 5 października, 15:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Zorza Sterdyń 5 października, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Grodzisk Krzymosze 2-2 Liwia Łochów 5 października, 15:30
Kosovia Kosów Lacki 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5 października, 13:00
ULKS Gołąbek 0-4 Płomień Dębe Wielkie 5 października, 14:00
LKS Ostrówek 2-2 Wicher Sadowne 5 października, 15:30
Kolejka 9 – 11-12 października
Płomień Dębe Wielkie 4-0 Tęcza Stanisławów 12 października, 15:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-2 ULKS Gołąbek 12 października, 15:00
LKS Ostrówek 2-2 Kosovia Kosów Lacki 12 października, 14:00
Liwia Łochów 2-2 Wicher Sadowne 11 października, 15:00
Zorza Sterdyń 0-1 Grodzisk Krzymosze 12 października, 13:00
Jastrząb Żeliszew 0-10 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 12 października, 15:30
Błękitni Stoczek 2-0 Jutrzenka Cegłów 12 października, 15:00
Kolejka 10 – 18-19 października
Tęcza Stanisławów 3-0 Jutrzenka Cegłów 18 października, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Błękitni Stoczek 18 października, 11:00
Grodzisk Krzymosze 1-1 Jastrząb Żeliszew 19 października, 15:00
Wicher Sadowne 5-1 Zorza Sterdyń 18 października, 15:00
w Łochowie
Kosovia Kosów Lacki 1-2 Liwia Łochów 19 października, 13:00
ULKS Gołąbek 1-3 LKS Ostrówek 19 października, 14:00
Płomień Dębe Wielkie 3-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Kolejka 11 – 25-26 października
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Tęcza Stanisławów 26 października, 14:00
LKS Ostrówek 2-1 Płomień Dębe Wielkie 26 października, 14:00
Liwia Łochów 5-2 ULKS Gołąbek 25 października, 14:00
Zorza Sterdyń 1-5 Kosovia Kosów Lacki 26 października, 13:00
Jastrząb Żeliszew 2-3 Wicher Sadowne 26 października, 14:00
Błękitni Stoczek 0-4 Grodzisk Krzymosze 26 października, 14:00
Jutrzenka Cegłów 1-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 12 – 29-31 października
Tęcza Stanisławów 2-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 listopada, 14:00
Grodzisk Krzymosze 2-1 Jutrzenka Cegłów 30 października, 13:30
Wicher Sadowne 1-2 Błękitni Stoczek 2 listopada, 13:30
w Łochowie
Kosovia Kosów Lacki 5-5 Jastrząb Żeliszew 11 listopada, 13:00
ULKS Gołąbek 12-0 Zorza Sterdyń 2 listopada, 13:00
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Liwia Łochów 2 listopada, 13:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-2 LKS Ostrówek 31 października, 13:30
Kolejka 13 – 8-9 listopada
LKS Ostrówek 5-0 Tęcza Stanisławów 9 listopada, 13:30
Zorza Sterdyń 0-4 Płomień Dębe Wielkie 9 listopada, 13:00
Jastrząb Żeliszew 1-7 ULKS Gołąbek 9 listopada, 13:30
Błękitni Stoczek 4-2 Kosovia Kosów Lacki 9 listopada, 13:00
Jutrzenka Cegłów 4-2 Wicher Sadowne 8 listopada, 13:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-1 Grodzisk Krzymosze 9 listopada, 13:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-1 Liwia Łochów 9 listopada, 13:00

 


Kolejka 14 – 28-29 marca
Tęcza Stanisławów 2-2 Grodzisk Krzymosze 28 marca, 15:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-1 Wicher Sadowne 29 marca, 14:30
Jutrzenka Cegłów 1-1 Kosovia Kosów Lacki 29 marca, 16:00
Błękitni Stoczek 2-5 ULKS Gołąbek 29 marca, 16:00
Jastrząb Żeliszew 3-3 Płomień Dębe Wielkie 29 marca, 14:00
Zorza Sterdyń 0-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 29 marca, 13:00
Liwia Łochów 2-2 LKS Ostrówek 29 marca, 15:00
w Ostrówku; Liwia gospodarzem
Kolejka 15 – 3-4 kwietnia
Liwia Łochów 1-4 Tęcza Stanisławów 4 kwietnia, 15:00
w Stoczku
LKS Ostrówek 1-2 Zorza Sterdyń 4 kwietnia, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-1 Jastrząb Żeliszew 3 kwietnia, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 5-1 Błękitni Stoczek 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Gołąbek 2-4 Jutrzenka Cegłów 4 kwietnia, 13:00
Kosovia Kosów Lacki 1-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4 kwietnia, 14:00
Wicher Sadowne 3-4 Grodzisk Krzymosze 4 kwietnia, 16:00
w Łochowie
Kolejka 16 – 11-12 kwietnia
Tęcza Stanisławów 1-2 Wicher Sadowne 11 kwietnia, 16:00
Grodzisk Krzymosze 3-2 Kosovia Kosów Lacki 12 kwietnia, 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 ULKS Gołąbek 12 kwietnia, 14:30
Jutrzenka Cegłów 0-2 Płomień Dębe Wielkie 12 kwietnia, 16:30
Błękitni Stoczek 4-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 12 kwietnia, 16:00
Jastrząb Żeliszew 1-3 LKS Ostrówek 12 kwietnia, 15:00
Zorza Sterdyń 3-1 Liwia Łochów 12 kwietnia, 13:00
Kolejka 17 – 18-19 kwietnia
Wicher Sadowne 5-1 Kosovia Kosów Lacki 18 kwietnia, 13:00
w Kosowie Lackim; Wicher gospodarzem
Zorza Sterdyń 2-2 Tęcza Stanisławów 18 kwietnia, 17:00
Liwia Łochów 2-5 Jastrząb Żeliszew 18 kwietnia, 15:00
LKS Ostrówek 0-1 Błękitni Stoczek 19 kwietnia, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-0 Jutrzenka Cegłów 19 kwietnia, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 1-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 19 kwietnia, 16:00
ULKS Gołąbek 2-2 Grodzisk Krzymosze 19 kwietnia, 14:00
Kolejka 18 – 25-26 kwietnia
Liwia Łochów 1-3 Błękitni Stoczek 26 kwietnia, 16:00
Tęcza Stanisławów 3-1 Kosovia Kosów Lacki 25 kwietnia, 16:00
Wicher Sadowne 1-3 ULKS Gołąbek 26 kwietnia, 11:00
w Małkini Górnej
Grodzisk Krzymosze 1-0 Płomień Dębe Wielkie 26 kwietnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 26 kwietnia, 16:30
Jutrzenka Cegłów 3-1 LKS Ostrówek 25 kwietnia, 17:00
Jastrząb Żeliszew 8-1 Zorza Sterdyń 26 kwietnia, 15:00
Kolejka 19 – 1-3 maja
Jastrząb Żeliszew 1-0 Tęcza Stanisławów 3 maja, 16:00
Zorza Sterdyń 1-1 Błękitni Stoczek 2 maja, 17:00
Liwia Łochów 1-3 Jutrzenka Cegłów 2 maja, 14:00
LKS Ostrówek 0-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 maja, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Grodzisk Krzymosze 3 maja, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 1-0 Wicher Sadowne 3 maja, 17:00
ULKS Gołąbek 3-5 Kosovia Kosów Lacki 3 maja, 15:00
Kolejka 20 – 9-10 maja
Tęcza Stanisławów 5-1 ULKS Gołąbek 9 maja, 17:00
Kosovia Kosów Lacki 1-1 Płomień Dębe Wielkie 9 maja, 17:00
Wicher Sadowne 2-6 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 9 maja, 17:00
w Małkini Górnej; Wicher gospodarzem
Grodzisk Krzymosze 3-3 LKS Ostrówek 10 maja, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-0 Liwia Łochów 9 maja, 16:00
Jutrzenka Cegłów 2-1 Zorza Sterdyń 10 maja, 17:30
Błękitni Stoczek 0-1 Jastrząb Żeliszew 10 maja, 17:00
Kolejka 21 – 16-17 maja
Błękitni Stoczek 1-2 Tęcza Stanisławów 16 maja, 17:00
Jastrząb Żeliszew 5-2 Jutrzenka Cegłów 17 maja, 16:00
Zorza Sterdyń 0-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 16 maja, 17:00
Liwia Łochów 1-3 Grodzisk Krzymosze 16 maja, 15:00
LKS Ostrówek 0-2 Wicher Sadowne 17 maja, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-1 Kosovia Kosów Lacki 17 maja, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 ULKS Gołąbek 16 maja, 17:00
Kolejka 22 – 23-24 maja
Tęcza Stanisławów 0-3 Płomień Dębe Wielkie 23 maja, 17:00
ULKS Gołąbek 4-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 24 maja, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 1-3 LKS Ostrówek 24 maja, 13:00
Wicher Sadowne 2-3 Liwia Łochów 24 maja, 17:00
w Łochowie; Wicher gospodarzem
Grodzisk Krzymosze 7-6 Zorza Sterdyń 24 maja, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-3 Jastrząb Żeliszew 23 maja, 17:30
Jutrzenka Cegłów 0-2 Błękitni Stoczek 23 maja, 12:00
Kolejka 23 – 30-31 maja
Jutrzenka Cegłów 2-3 Tęcza Stanisławów 31 maja, 18:00
Błękitni Stoczek 0-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 31 maja, 17:00
Jastrząb Żeliszew 3-2 Grodzisk Krzymosze 31 maja, 17:00
Zorza Sterdyń 7-3 Wicher Sadowne 31 maja, 13:00
Liwia Łochów 1-0 Kosovia Kosów Lacki 30 maja, 17:00
LKS Ostrówek 5-2 ULKS Gołąbek 31 maja, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-5 Płomień Dębe Wielkie 31 maja, 17:00
Kolejka 24 – 6-7 czerwca
Tęcza Stanisławów 10-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4 czerwca, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 7-0 LKS Ostrówek 7 czerwca, 17:00
ULKS Gołąbek 4-3 Liwia Łochów 7 czerwca, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 2-1 Zorza Sterdyń 6 czerwca, 14:00
Wicher Sadowne 4-2 Jastrząb Żeliszew 6 czerwca, 17:00
Grodzisk Krzymosze 1-2 Błękitni Stoczek 7 czerwca, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6-1 Jutrzenka Cegłów 6 czerwca, 17:00
Kolejka 25 – 13-14 czerwca
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-1 Tęcza Stanisławów 14 czerwca, 17:00
Jutrzenka Cegłów 2-1 Grodzisk Krzymosze 14 czerwca, 18:30
Błękitni Stoczek 2-2 Wicher Sadowne 13 czerwca, 15:00
Jastrząb Żeliszew 5-2 Kosovia Kosów Lacki 14 czerwca, 17:00
Zorza Sterdyń 1-4 ULKS Gołąbek 14 czerwca, 13:00
Liwia Łochów 1-3 Płomień Dębe Wielkie 13 czerwca, 17:00
LKS Ostrówek 3-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 14 czerwca, 16:00
Kolejka 26 – 20-21 czerwca
Liwia Łochów 6-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 20 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 1-1 LKS Ostrówek 20 czerwca, 15:30
Płomień Dębe Wielkie 3-0 (wo)
Zorza Sterdyń 21 czerwca, 17:00
goście zrezygnowali z gry
ULKS Gołąbek 3-4 Jastrząb Żeliszew 21 czerwca, 17:00
Kosovia Kosów Lacki 3-1 Błękitni Stoczek 21 czerwca, 17:00
Wicher Sadowne 5-1 Jutrzenka Cegłów 20 czerwca, 17:00
Grodzisk Krzymosze 1-5 Mazovia II Mińsk Mazowiecki




Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 29 Lip 10:00
    Sparing: Pogoń Lwów (juniorzy) – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 29 Lip 19:00
    Nice 1 Liga: GKS Katowice – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 3 Sie 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn
  • sobota, 5 Sie 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
  • sobota, 5 Sie 17:00
    Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – Odra Opole
  • sobota, 12 Sie 17:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wisła II Płock
  • niedziela, 13 Sie 12:00
    VIII Triathlon Siedlecki
  • niedziela, 13 Sie 20:00
    Nice 1 Liga: Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Sie 00:00
    Ekstraliga: KS Budowlani Łódź – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Sie 00:00
    IV liga: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Pogoń II Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny