ARMS
=Centrum

Klasa B [Extranet]

   
Autor:
Dodano: 2014/12/16 22:44    views 4402

Zobacz też: Liga okręgowa [Extranet]

Zobacz też: Klasa A [Extranet]

Kolejka 1 – 30-31 sierpnia
Zryw II Sobolew 5-1 Rywal Ruchna 30 sierpnia, 15:30
Tęcza Korczew 2-1 Legion Grębków 30 sierpnia, 17:00
Świt Barcząca 1-2 Olimpia Latowicz 31 sierpnia, 16:00
w Zakolu-Wiktorowie
Nojszewianka Dobre 3-0 LZS Starawieś 30 sierpnia, 11:00
Polonez Mordy 2-1 Kolektyw Oleśnica 31 sierpnia, 14:00
Kolejka 2 – 6-7 września
Rywal Ruchna 1-2 Polonez Mordy 7 września, 15:00
LZS Starawieś 1-7 Kolektyw Oleśnica 6 września, 16:00
Olimpia Latowicz 1-3 Nojszewianka Dobre 6 września, 16:00
Legion Grębków 4-6 Świt Barcząca 7 września, 15:00
w Kałuszynie
Zryw II Sobolew 1-3 Tęcza Korczew 7 września, 12:00
Kolejka 3 – 13-14 września
Tęcza Korczew 4-1 Rywal Ruchna 14 września, 15:00
Świt Barcząca 4-4 Zryw II Sobolew 13 września, 11:00
w Zakolu-Wiktorowie
Nojszewianka Dobre 1-0 Legion Grębków 13 września, 16:30
Kolektyw Oleśnica 3-2 Olimpia Latowicz 14 września, 13:30
Polonez Mordy 2-2 LZS Starawieś 14 września, 15:00
Kolejka 4 – 20-21 września
Rywal Ruchna 1-0 LZS Starawieś 21 września, 15:00
Olimpia Latowicz 3-0 Polonez Mordy 20 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Legion Grębków 3-0 Kolektyw Oleśnica 21 września, 15:00
(wo)
w Kałuszynie / na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik – Sylwester Pycek
Zryw II Sobolew 1-3 Nojszewianka Dobre 20 września, 15:00
Tęcza Korczew 5-1 Świt Barcząca 21 września, 15:00
Kolejka 5 – 27-28 września
Świt Barcząca 4-1 Rywal Ruchna 28 września, 15:00
w Zakolu-Wiktorowie
Nojszewianka Dobre 1-1 Tęcza Korczew 28 września, 15:30
Kolektyw Oleśnica 6-4 Zryw II Sobolew 28 września, 13:30
Polonez Mordy 2-1 Legion Grębków 28 września, 15:00
LZS Starawieś 0-3 Olimpia Latowicz 27 września, 15:00
Kolejka 6 – 4-5 października
Rywal Ruchna 2-1 Olimpia Latowicz 5 października, 15:00
Legion Grębków 3-3 LZS Starawieś 5 października, 12:00
w Kałuszynie
Zryw II Sobolew 3-1 Polonez Mordy 4 października, 15:00
Tęcza Korczew 3-2 Kolektyw Oleśnica 5 października, 14:00
Świt Barcząca 3-1 Nojszewianka Dobre 5 października, 14:00
w Zakolu-Wiktorowie
Kolejka 7 – 11-12 października
Nojszewianka Dobre 0-1 Rywal Ruchna 12 października, 15:00
Kolektyw Oleśnica 3-1 Świt Barcząca 12 października, 13:30
Polonez Mordy 1-2 Tęcza Korczew 12 października, 15:00
LZS Starawieś 1-2 Zryw II Sobolew 11 października, 15:00
Olimpia Latowicz 6-0 Legion Grębków 11 października, 15:30
Kolejka 8 – 18-19 października
Rywal Ruchna 1-3 Legion Grębków 19 października, 14:00
Zryw II Sobolew 5-1 Olimpia Latowicz 18 października, 11:00
Tęcza Korczew 1-0 LZS Starawieś 19 października, 14:00
Świt Barcząca 5-3 Polonez Mordy 19 października, 14:00
w Zakolu-Wiktorowie
Nojszewianka Dobre 1-4 Kolektyw Oleśnica 18 października, 14:00
Kolejka 9 – 25-26 października
Kolektyw Oleśnica 3-0 Rywal Ruchna 26 października, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Polonez Mordy 1-4 Nojszewianka Dobre 26 października, 14:00
LZS Starawieś 0-8 Świt Barcząca 25 października, 14:00
Olimpia Latowicz 5-0 Tęcza Korczew 25 października, 14:00
Legion Grębków 6-2 Zryw II Sobolew 26 października, 14:00
w Kałuszynie

 


Kolejka 10 – 11-12 kwietnia
Kolektyw Oleśnica 5-0 Polonez Mordy 12 kwietnia, 13:30
Rywal Ruchna 1-6 Zryw II Sobolew 12 kwietnia, 15:00
Legion Grębków 1-3 Tęcza Korczew 12 kwietnia, 15:00
w Kałuszynie
Olimpia Latowicz 1-3 Świt Barcząca 12 kwietnia, 15:00
LZS Starawieś 2-0 Nojszewianka Dobre 11 kwietnia, 16:00
Kolejka 11 – 18-19 kwietnia
Polonez Mordy 4-2 Rywal Ruchna 19 kwietnia, 16:00
Kolektyw Oleśnica 7-1 LZS Starawieś 19 kwietnia, 16:00
Nojszewianka Dobre 7-0 Olimpia Latowicz 19 kwietnia, 15:30
Świt Barcząca 1-0 Legion Grębków 18 kwietnia, 16:00
w Zakolu-Wiktorowie
Tęcza Korczew 6-5 Zryw II Sobolew 18 kwietnia, 13:00
Kolejka 12 – 25-26 kwietnia
Rywal Ruchna 0-2 Tęcza Korczew 26 kwietnia, 15:00
Zryw II Sobolew 1-3 Świt Barcząca 26 kwietnia, 12:00
Legion Grębków 2-5 Nojszewianka Dobre 26 kwietnia, 15:00
w Kałuszynie
Olimpia Latowicz 2-2 Kolektyw Oleśnica 26 kwietnia, 16:00
LZS Starawieś 0-0 Polonez Mordy 26 kwietnia, 15:00
Kolejka 13 – 1-3 maja
LZS Starawieś 5-0 Rywal Ruchna 2 maja, 17:00
Polonez Mordy 2-1 Olimpia Latowicz 3 maja, 15:00
Kolektyw Oleśnica 3-2 Legion Grębków 3 maja, 17:00
Nojszewianka Dobre 5-1 Zryw II Sobolew 3 maja, 17:00
Świt Barcząca 2-1 Tęcza Korczew 1 maja, 12:00
w Zakolu-Wiktorowie
Kolejka 14 – 9-10 maja
Rywal Ruchna 0-6 Świt Barcząca 10 maja, 15:00
Tęcza Korczew 7-3 Nojszewianka Dobre 10 maja, 15:00
Zryw II Sobolew 0-5 (wo) Kolektyw Oleśnica 10 maja, 12:00
Legion Grębków 5-2 Polonez Mordy 10 maja, 15:00
w Kałuszynie
Olimpia Latowicz 5-0 LZS Starawieś 10 maja, 16:00
Kolejka 15 – 16-17 maja
Olimpia Latowicz 6-0 Rywal Ruchna 17 maja, 16:00
LZS Starawieś 1-2 Legion Grębków 17 maja, 17:00
Polonez Mordy 4-2 Zryw II Sobolew 17 maja, 15:00
Kolektyw Oleśnica 1-2 Tęcza Korczew 16 maja, 17:30
Nojszewianka Dobre 1-0 Świt Barcząca 17 maja, 17:30
Kolejka 16 – 23-24 maja
Rywal Ruchna 0-16 Nojszewianka Dobre 24 maja, 15:00
Świt Barcząca 1-4 Kolektyw Oleśnica 23 maja, 16:00
w Zakolu-Wiktorowie
Tęcza Korczew 7-1 Polonez Mordy 24 maja, 16:00
Zryw II Sobolew 2-1 LZS Starawieś 24 maja, 17:00
Legion Grębków 3-3 Olimpia Latowicz 24 maja, 15:00
w Kałuszynie
Kolejka 17 – 30-31 maja
Legion Grębków 3-0 (wo)
Rywal Ruchna 31 maja, 15:00
w Kałuszynie / goście nie dojechali
Olimpia Latowicz 0-4 Zryw II Sobolew 31 maja, 17:00
LZS Starawieś 1-4 Tęcza Korczew 30 maja, 18:00
Polonez Mordy 0-2 Świt Barcząca 31 maja, 15:00
Kolektyw Oleśnica 3-1 Nojszewianka Dobre 31 maja, 17:00
Kolejka 18 – 6-7 czerwca
Rywal Ruchna 1-8 Kolektyw Oleśnica 7 czerwca, 16:00
Nojszewianka Dobre 7-1 Polonez Mordy 7 czerwca, 16:00
Świt Barcząca 9-0 LZS Starawieś 7 czerwca, 16:00
Tęcza Korczew 3-0 (wo)
Olimpia Latowicz 7 czerwca, 16:00
goście nie dojechali
Zryw II Sobolew 3-0 Legion Grębków 6 czerwca, 13:30




Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 22 Wrz 11:30
    Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Mazowieckiego młodziczek i kadetek
  • sobota, 22 Wrz 11:30
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • sobota, 22 Wrz 13:30
    Mazovia Cup: SKK Siedlce – Księżak Łowicz
  • sobota, 22 Wrz 16:00
    I liga: ATS Rumia – Pogoń Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 18:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
  • sobota, 22 Wrz 18:30
    Armia Fight Night III
  • niedziela, 23 Wrz 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – MKS Przasnysz
  • niedziela, 23 Wrz 15:00
    Rajd rowerowy w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu
  • niedziela, 23 Wrz 15:00
    Ekstraliga: Budowlani SA Łódź – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • wtorek, 25 Wrz 10:30
    Otwarte Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików


Sponsorzy

Patronat medialny