piątek, 1 marca 2024r.

Adam Czerkas opuszcza Pogoń

Adam Czerkas, który od kilku dni nie brał udziału w treningach poprosił zarząd o rozwiązanie kontraktu, na co ten przystał i tym samym napastnik stał się wolnym zawodnikiem.

29-letni Adam Czerkas trafił do klubu z Siedlec latem 2011 roku. Od tego czasu był ważnym ogniwem w szeregach biało-niebieskich. Rozegrał 54 ligowe spotkania i strzelił 16 bramek.

Trener Pogoni Daniel Purzycki, odejście Czerkasa skomentował krótko: – Takie życie, szkoda bo to dobry zawodnik, ale jedni przychodzą inni odchodzą.

Transfery – lato 2014

Wywiad z Adamem Czerkasem cz. 1
Wywiad z Adamem Czerkasem cz. 2
Wywiad z Adamem Czerkasem cz. 3

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Pewnie Kasy się zachciało cwaniaczek

Pomyśl czasem zanim coś napiszesz. W choćby ostatnim sparingu Czerkas nie zagrał z powodu problemów osobistych. Oby to było tylko przejściowe i żeby okazało się, iż jeszcze do nas wróci

strasznie nie pasował do reszty drużyny zarozumiały i do tego ciagle kontuzjowany
Forza Pogoń !!!!
Zaniewski ma serducho do gry ,

Z tego co wiem jego problemy osobiste sa niechęcią do pracy, za bardzo sie skupił na swojej szkółce, w ogole nie zależało mu na Pogonii….

Szkoda bo dobry zawodnik z dużym doświadczeniem i dawał wiele Pogoni jeśli był zdolny do gry a co coraz częściej miał problemy z kontuzjami nie miał siły na całe 90min runda jesienna w kratkę.Podobno od jego czasu spędzonego na boisku miał płacone więc może to teżmiało wpływ na jego decyzję.Okno otwarte trzeba szukać Wocial chyba bedzie dobrym transferem narazie się niezle spisuje

kibic dziękuje za grę – a nie szydzi ….

dziękujemy i zdrówka życzymy 🙂

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;