piątek, 1 marca 2024r.

W regionie: Wyniki meczów sparingowych #11

Prezentujemy rezultaty meczów sparingowych drużyn z naszego regionu. Co kilka dni będziemy uzupełniać tego newsa o nowe spotkania kontrolne. Najnowsze mecze znajdują się na samym dole artykułu.

11.01.14, 11:10; Siedlce: Pogoń SiedlcePogoń II Siedlce 6:2 (1:2)
Bramki: Krystian Wójcik 8, Wojciech Wocial 72, Jarosław Ratajczak 73, 77, Adam Czerkas 84, 90 (k) – Mateusz Urbański 4, Wojciech Wocial 36


18.01.14, 11:00; Miętne: Wilga GarwolinNaprzód Skórzec 5:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Korgul (trzy, w tym dwie z rzutów karnych), Łukasz Puciłowski, Paweł Pyra – Piotr Wielgosz, Tomasz Wereda

19.01.14, 12:00; Kleszczów: Korona KielcePogoń Siedlce 1:2 (1:0)
Bramki:
Daniel Gołębiewski 9 – Wojciech Wocial 52, Kamil Dmowski 85

19.01.14, 13:00; Józefów: Świt BarczącaKS Teresin 5:1 (1:0)
Bramki: Rafał Grabowski (trzy), Mariusz Mistewicz, zawodnik testowany – zawodnik nieznany


22.01.14, 15:00; Uniejów: Widzew ŁódźPogoń Siedlce 1:0 (1:0)
Bramka:
Marek Wasiluk 17


25.01.14, 12:05; Siedlce: Pogoń SiedlceOrlęta Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)
Bramka:
Krystian Wójcik 64

25.01.14, 13:45; Siedlce: Pogoń II SiedlceOrlęta Radzyń Podlaski 0:1 (0:1)
Bramka:
Dariusz Styczek 14 (s)

25.01.14, 14:00; Sobolew: Zryw SobolewZryw II Sobolew 9:8

25.01.14, Miętne: Wilga GarwolinMazovia Mińsk Mazowiecki 2:2 (2:1)
Bramki:
Kamil Zawadka, Łukasz Puciłowski – Piotr Sobótka, Łukasz Gagaska

26.01.14, 14:00; Piaseczno: UMKS PiasecznoOrzeł Unin 2:3 (1:1)
Bramki:
Włodarczyk 11, Adam Gołaszewski 50 – Mateusz Braniewski 3, 60, 75

26.01.14, 18:00; Józefów: Płomień Dębe Wielkie – Białe Orły Warszawa odwołany


29.01.14, 12:10; Siedlce: Pogoń SiedlcePolonia Warszawa 2:1 (0:1)
Bramki: Jarosław Ratajczak 55, 69 – Mateusz Sołtys 2

29.01.14, 18:30; Siedlce: Pogoń II SiedlceTygrys Huta Mińska 7:2 (3:1)
Bramki:
Bartosz Kaszubowski (dwie), Piotr Krawczyk (dwie), Sebastian Krawczyk, Sylwester Buga, Adrian Dziubiński – Jakub Ochnik, Daniel Kuć


31.01.14, 20:00; Sobolew: Sęp ŻelechówUnia Krzywda 0:4 (0:2)

01.02.14, 11:00; Miętne: Wilga GarwolinTygrys Huta Mińska 2:1 (0:1)
Bramki dla Wilgi:
Łukasz Puciłowski 70, 85

01.02.14, 12:10; Siedlce: Pogoń SiedlcePogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2 (0:2)
Bramki:
Jakub Więzik 60, Adrian Dziubiński 69 – Marcin Gregorowicz 15, Sebastian Czapa 20

01.02.14, 13:55; Siedlce: Pogoń II SiedlceKosa Konstancin 8:1 (3:1)
Bramki:
Bartosz Kaszubowski 19, 20, Mateusz Urbański 27, Dariusz Styczek 62, Cezary Demianiuk 63, 84, Wiaczesław Poczobut 82, Aron Majczyna 86 – Kamil Kiełbiewski 40

01.02.14, 14:30; Sulejówek: Victoria II SulejówekWatra Mrozy 2:3
Bramki dla Watry:
Maciej Staska, Maciej Mistewicz, Jacek Wronowski

01.02.14, 16:00; Siedlce: Naprzód SkórzecMazovia Mińsk Mazowiecki 0:5 (0:2)
Bramki:
Łukasz Gagaska (dwie), Jarosław Krajewski, Rafał Słowik, Maciej Radomski

01.02.14, 16:30; Józefów: Mazur Karczew (juniorzy)Orzeł Unin 1:3 (1:2)
Bramki dla Orła:
Łukasz Piesio, Damian Aluchna, zawodnik testowany

01.02.14, 18:00; Józefów: Płomień Dębe WielkieTęcza Stanisławów 1:1 (0:0)
Bramki:
Paweł Chomka – Seweryn Rejmer

01.02.14; Sobolew: Hutnik Huta Czechy – Bizon Jeleniec odwołany

02.02.14, 11:00; Sobolew: Zryw II SobolewKS Puznówka 5:1 (3:0)
Bramki dla Zrywu II:
samobójcza, Marcin Malinowski, Tomasz Włodarczyk, Piotr Michalec, Paweł Maraszek

02.02.14, 12:00; Sadowne: Wicher SadowneKorona Jadów 2:2 (0:0)
Bramki:
samobójcza, Karol Gastoł – zawodnik testowany, Kamil Śliwa

02.02.14, 13:00; Sobolew: Zryw SobolewPromnik Łaskarzew 2:1 (1:0)
Bramki:
Marek Górski, Maciej Błachnio – Cezary Jóźwicki

02.02.14; 18:00; Józefów: Jutrzenka CegłówŚwit Barcząca 2:1 (0:0)
Bramki:
Michał Wadas, Marcin Śluzek – Rafał Grabowski

02.02.14; 18:00; Zambrów: Podlasie Sokołów Podlaski Tajfun Jartypory 5:3 (3:3)
Bramki:
Tomasz Ambroziak (trzy), Daniel Klimczuk, Jakub Protaziuk – Piotr Adamski (dwie), Rafał Wieliczko

02.02.14; Kosów Lacki: Turniej halowy z udziałem m.in. Miedzanki Miedzna, Kosovii Kosów Lacki, Legionu Grębków


05.02.14, 19:30; Sulejówek: Victoria SulejówekOrzeł Unin 5:0 (2:0)
Bramki:
Mateusz Iwanicki 20, Cezary Kostrzewa 24, zawodnik testowany 75, Jan Endzelm 85, Daniel Matwiejczyk 89


08.02.14, 11:00; Warszawa: Legia II WarszawaPogoń Siedlce 2:3 (0:2)
Bramki:
Bartłomiej Czarnecki 80 (k), 89 – Bartosz Tarachulski 5, Piotr Krawczyk 43, Wojciech Wocial 63

08.02.14, 13:00; Sobolew: Zryw SobolewBizon Jeleniec 11:1 (5:0)
Bramki dla Zrywu:
Michał Wiśnioch (pięć), Marek Górski (trzy), Konrad Więckowski (dwie), Wojciech Kazimierak

08.02.14, 13:00; Miętne: Hutnik Huta CzechyDwernicki Stoczek Łukowski 3:0
Bramki:
Filip Gawinek (trzy)

08.02.14, 14:00; Siedlce: ULKS GołąbekVictoria Kałuszyn 2:5 (0:3)
Bramki:
Bartosz Rusiniak 59, Tomasz Lada 72 – Patryk Świderski 23, Mariusz Chrościcki 25, 69, Sebastian Wereszczak 37, Damian Końca 83

08.02.14, 15:00; Sobolew: Zryw II SobolewAmur Wilga 0:5 (0:4)
Bramki:
Maciej Skrzypiec (dwie), Michał Strzeżek, Mariusz Cichecki, Robert Winek

08.02.14, 15:00; Miętne: Promnik ŁaskarzewTygrys Huta Mińska 1:6 (1:1)
Bramki:
Sebastian Kaczyński 17 – Michał Bondara 22, Piotr Haber 57 (k), 61 (k), Karol Bakuła 65, Jakub Ochnik 84, Marcin Wiącek 89

08.02.14, 16:00; Józefów: Vulcan Wólka Mlądzka Czarni Węgrów 0:1 (0:1)
Bramka:
Adam Sołowiński

08.02.14, 17:00; Siedlce: Pogoń II SiedlceOrlęta Łuków 5:2 (1:1)
Bramki:
Bartosz Kaszubowski 38, Sylwester Buga 71, Mateusz Padysz 74, 78, Michał Kitliński 86 – Artur Gaj 28, Łukasz Ebert 79

08.02.14, 18:00; Józefów: Tęcza StanisławówNaprzód Skórzec 0:3 (0:0)
Bramki:
Grzegorz Iskra, Damian Chłopek, Karol Chojecki

08.02.14, 20:00; Józefów: Watra Mrozy – Jutrzenka Cegłów odwołany

08.02.14; Zambrów: Ostrovia Ostrów MazowieckaPodlasie Sokołów Podlaski 5:6 (1:2)
Bramki:
Arkadiusz Ciach 25, 60, 80, Mateusz Grabowski 55, Marek Kaliszewski 88 – Mateusz Omieciuch 19, 74, Kamil Wyrozębski 36, 55 (k), Maciej Siedlecki 83, Cezary Rytel 90

08.02.14; Sobolew/Miętne: Wilga Garwolin (juniorzy) – Sęp Żelechów odwołany

08.02.14: Tajfun Jartypory – Błękitni Stoczek Węgrowski odwołany

09.02.14, 11:30; Wołomin: Huragan WołominWilga Garwolin 3:3 (1:0)
Bramki:
Przemysław Bosak 35, Arkadiusz Stępień 50, 71 – Piotr Baranowski 49, Piotr Talar 73, Kamil Zawadka 87

09.02.14, 12:00; Oleśnica: Kolektyw Oleśnica – Naprzód Skórzec (juniorzy) odwołany

09.02.14, 14:00; Sadowne: Wicher Sadowne – Miedzanka Miedzna odwołany

09.02.14, 18:00; Józefów: Jutrzenka CegłówPłomień Dębe Wielkie 3:1
Bramka dla Płomienia:
Mateusz Kowalczyk

09.02.14, 20:00; Józefów: Świt BarczącaLegion Grębków 6:1
Bramki dla Świtu:
Grabowski (dwie), Dominik Żołądek, Michał Łopacki, Kamil Król, zawodnik nieznany

09.02.14; Łomża: Skra WiznaMKS Małkinia 0:2
Bramki:
Kamil Suszyński, Przemysław Domalewski

09.02.14: Jabłonianka Jabłonna Lacka – Tajfun Jartypory odwołany

10.02.14, 18:30; Siedlce: Pogoń II SiedlceMazovia Mińsk Mazowiecki 3:2 (2:1)
Bramki:
Michał Kitliński 12, Bartosz Kaszubowski 38, Daniel Miler 78 – Rafał Słowik 15, Mateusz Padysz 78 (s)


12.02.14, 18:30; Siedlce: Pogoń II SiedlcePodlasie Biała Podlaska 3:1 (2:1)
Bramki: Kamil Dmowski 14, Bartosz Kaszubowski 36, 45 – Adam Wiraszka 15

12.02.14, 19:00; Ostrołęka: Korona Ostrołęka ŁKS Łochów 5:2 (3:1)
Bramki:
Paweł Dzbeński (dwie), Krzysztof Majewski (dwie), Karol Kamionowski – Michał Chmielewski 45, Radosław Gręda 90

13.02.14, 19:30; Miętne: Orzeł Unin Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7:3 (4:3)
Bramki: Mateusz Braniewski (dwie), Piotr Brych (dwie), Damian Aluchna, Bartosz Osiak, Łukasz Ziółek – Kowalczyk (dwie), Jakub Popławski


15.02.14, 11:00; Płock: Wisła PłockPogoń Siedlce 3:0 (1:0)
Bramki:
Łukasz Sekulski 33, Filip Burkhardt 80, Daniel Dybiec 90 (s)

15.02.14, 11:00; Miętne: Orlęta ŁukówWilga Garwolin 4:1 (0:1)
Bramki:
Michał Botwina (trzy), Paweł Szlaski – Jacek Kajtowski

15.02.14, 11:00; Warszawa: Drukarz WarszawaMazovia Mińsk Mazowiecki 3:4 (2:2)
Bramki:
Paweł Kowalski, Kelvin Igwe, Przemysław Paliński – Łukasz Gagaska, Michał Kozłowski, Robert Przyborowski, Trzaskowski

15.02.14, 12:00; Puławy: Ruch RykiNaprzód Skórzec 2:1 (2:1)
Bramki:
Mateusz Łukasik 10, Sebastian Prządka 25 – Piotr Skóra

15.02.14, 13:00; Sobolew: Zryw SobolewTOP 54 Biała Podlaska (juniorzy I) 6:2 (2:1)
Bramki dla Zrywu:
Marek Górski (trzy), zawodnik testowany, Konrad Więckowski, samobójcza

15.02.14, 13:00; Miętne: Promnik ŁaskarzewHutnik Huta Czechy 3:1 (0:0)
Bramki:
Kaczyński 55, zawodnik testowany 70, zawodnik nieznany 82 – Kamil Szostak 71

15.02.14, 15:00; Sobolew: Zryw II SobolewTOP 54 Biała Podlaska (juniorzy II) 1:5 (1:5)
Bramki:
Konrad Czyżewski (k) – Kacper Chudowolski (dwie), Tomasz Andrzejuk, Marcin Wieliczuk, Maciej Oleksiuk

15.02.14, 16:00; Legionowo: KS ŁomiankiFenix Siennica 2:2 (1:1, 1:2)
Bramki:
Oskar Iwan 25, Patryk Gac 102 – Dawid Matak 34, Paweł Zyglarski 70

15.02.14, 16:00; Józefów: Tęcza StanisławówGrom Lipowo 2:1 (1:1)
Bramki dla Tęczy:
Seweryn Rejmer, Emil Stępień

15.02.14, 18:00; Józefów: Jutrzenka CegłówTygrys Huta Mińska 0:5 (0:2)
Bramki:
Bartłomiej Gruszczyński (dwie), Kamil Walas (dwie), Mateusz Gromysz

15.02.14, 20:00; Józefów: Płomień Dębe WielkieWatra Mrozy 0:6 (0:2)
Bramki:
Maciej Mistewicz (cztery), Mateusz Gromysz, Maciej Staska

15.02.14; Zambrów: MKS MielnikPodlasie Sokołów Podlaski 2:6 (1:1)
Bramki:
Michał Sobiczewski, zawodnik testowany – Jakub Nowotniak (dwie), Mateusz Omieciuch (dwie), Przemysław Jaczewski, Kamil Horowicz

15.02.14; Sobolew: Sęp ŻelechówBizon Jeleniec 6:2
Bramki dla Sępa:
Marcin Cieśla (dwie), Bartosz Zackiewicz, Norbert Brych, Piotr Owczarczyk, Skwarek

16.02.14, 10:00; Legionowo: WKS RząśnikWicher Sadowne 3:2 (1:0)
Bramki dla Wichru:
Tomasz Kowalczyk, Kamil Kandulski

16.02.14, 10:00; Łomża: KS CK TroszynMKS Małkinia 3:1 (3:0)
Bramka dla MKS:
Radosław Tarnowski

16.02.14, 12:30; Wodynie: Kolektyw OleśnicaNaprzód Skórzec (juniorzy) 12:1 (6:1)
Bramki:
Krzysztof Karasiński (cztery), Marcin Alaba (dwie), Paweł Rucikowski (dwie), Marcin Pilich, Michał Polak, Jarosław Duber, Kamil Stanisławowski – Karol Bareja

16.02.14, 13:00; Siedlce: Pogoń II SiedlceCzarni Węgrów 5:0 (2:0)
Bramki:
Aron Majczyna 22, 85, Sylwester Buga 30, Michał Kitliński 57, Wiaczesław Poczobut 89

16.02.14, 13:00; Krzymosze: Grodzisk Krzymosze – Kolektyw Oleśnica odwołany

16.02.14, 14:00; Jartypory: Tajfun JartyporyULKS Starawieś 9:3
Bramki:
Adrian Kocon (trzy), Rafał Wieliczko (dwie), Jarosław Pełka, Norbert Kocon, Bartłomiej Mazurek, Tomasz Pędzich – Piotr Pogorzelski, zawodnik testowany, Marcin Domański

16.02.14, 14:00; Kosów Lacki: Podlasie Sokołów Podlaski (oldboje)Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:2 (0:0)
Bramki dla Jabłonianki:
zawodnik testowany, Sebastian Gąsowski

16.02.14, 18:00; Józefów: Victoria KałuszynLegion Grębków 8:1
Bramki:
Sebastian Wereszczak (trzy), Kamil Pietrasik, Patryk Świniarski, Damian Końca, Tomasz Szydłowski, Igor Madziar – Leszek Wójcik

16.02.14: Miedzanka Miedzna – ULKS Gołąbek odwołany

16.02.14: Orzeł Łosice – Huragan Międzyrzec Podlaski odwołany


18.02.14, 19:05; Siedlce: Pogoń SiedlceVictoria Sulejówek 4:0 (1:0)
Bramki:
Jakub Więzik 7, 84, Samuleson Odunka 63, Cezary Demianiuk 79

19.02.14, 17:15; Siedlce: Pogoń SiedlceOrlęta Łuków 7:2 (1:2)
Bramki:
Łukasz Zaniewski 24, 64, 74, 78, Piotr Krawczyk 75, Bartosz Tarachulski 86, 88 – Marcin Kozłowski 11, 33

19.02.14, 19:00; Siedlce: Pogoń II SiedlceMKS Małkinia 7:3 (2:2)
Bramki:
Daniel Miler 28, 78 Adam Chojecki 34, Aron Majczyna 48, 70, 83 (k), Patryk Kisiel 51 – Damian Dębkowski 13, 20, Marcin Sadowski 69

19.02.14, 19:00; Miętne: Zryw SobolewKorona Góra Kalwaria 1:2

19.02.14, 19:00; Sobolew: Sęp ŻelechówAmur Wilga 3:3 (3:2)
Bramki dla Amura:
Michał Strzeżek, Dawid Błaszkiewicz, Bartłomiej Winek

20.02.14, 20:15; Józefów: Świt BarczącaTygrys Huta Mińska 1:3 (0:2)
Bramki dla Tygrysa:
Marcin Wiącek, Karol Bakuła, Mariusz Zawadzki


22.02.14, 10:00; Siedlce: Orlęta ŁukówCzarni Węgrów 2:5 (1:1) – zdjęcia z meczu
Bramki:
Sebastian Matuszewski 10, Michał Botwina 56 – Rafał Komosa 6, Marcin Gryglas 52, Bartłomiej Zenik 67, 85, Mateusz Ryczkowski 74

22.02.14, 11:00: MKS MałkiniaWicher Sadowne 5:4 (2:1)
Bramki:
Michał Zawistowski, Cezary Maliszewski, Marcin Sadowski, Arkadiusz Imiński, Adam Najgrodzki – Kamil Kandulski (dwie), Łukasz Mianowicz, Konrad Kandulski

22.02.14, 12:00; Siedlce: Fenix SiennicaPodlasie Biała Podlaska 0:2 (0:0) – zdjęcia z meczu
Bramki:
Kamil Kocoł 79, Mariusz Łukasiewicz 90+

22.02.14, 12:00; Ostrołęka: Korona OstrołękaPodlasie Sokołów Podlaski 2:2 (1:1)
Bramki dla Korony:
Michał Nosek (dwie)

22.02.14, 13:00; Warszawa: Dolcan ZąbkiPogoń Siedlce 3:0 (2:0)
Bramki:
Bartosz Osoliński 9, Dariusz Zjawiński 38 (k), Paweł Tarnowski 75

22.02.14, 13:40; Sulejówek: Victoria II SulejówekTygrys Huta Mińska 1:7 (0:1)
Bramki dla Tygrysa:
Michał Bondara (trzy), Mateusz Gromysz (dwie), Daniel Kuć, Paweł Gęza

22.02.14, 14:00; Otwock: Start II OtwockWatra Mrozy 0:4
Bramki:
Daniel Serwatka, Adrian Lachowski, Karol Korczyński, Bartosz Suski

22.02.14, 14:00; Kosów Lacki: Tajfun JartyporyRywal Ruchna 9:0

22.02.14, 15:00; Sobolew: Zryw SobolewDwernicki Stoczek Łukowski 5:2

22.02.14, 16:00; Józefów: Sokół CelestynówSęp Żelechów 0:3

22.02.14, 18:00; Józefów: Tęcza StanisławówGrodzisk Krzymosze 7:3 (3:2)
Bramki:
Maciej Sadocha (cztery), Patryk Kielak (dwie), Przemysław Milerski – Paweł Klewek, Artur Cielemęcki, Marek Adamczyk

22.02.14, 20:00; Józefów: Orzeł UninŁKS Łochów 5:0 (2:0)
Bramki:
Piotr Brych 8, Mateusz Braniewski 22, 79, Leszek Parzyszek 82, Damian Matysiak 85

22.02.14, 14:00; Piaseczno: Laura ChyliceHutnik Huta Czechy 5:3 (1:3)
Bramki dla Laury:
Łukasz Milewski (trzy), Jacek Olbryś (dwie)

22.02.14; Zambrów: Orlęta CzyżewMKS Małkinia 1:2 (0:0)
Bramki dla Małkini:
Arkadiusz Borowy, Łukasz Rostkowski

22.02.14; Józefów: Victoria Kałuszyn – Grodzisk Krzymosze odwołany

22.02.14; Józefów: Victoria Kałuszyn – Tęcza Stanisławów odwołany

22.02.14: Jutrzenka Cegłów – Mazovia II Mińsk Mazowiecki odwołany

22.02.14: Orzeł Łosice – rywal nieznany

23.02.14, 12:00; Siedlce: Pogoń II SiedlceMazovia Mińsk Mazowiecki 4:3 (2:1)
Bramki:
Bartosz Kaszubowski 10, Mateusz Urbański 43, Michał Kozłowski 64 (s), Cezary Demianiuk 69 – Maciej Radomski 24, Łukasz Trzaskowski 75, Łukasz Gagaska 82

23.02.14, 12:00; Kosów Lacki: Miedzanka MiedznaKosovia Kosów Lacki 1:4
Bramka:
Dżamal Hawari – Krzysztof Żochowski (dwie), Adam Karędys (k), zawodnik testowany

23.02.14, 13:00; Sobolew: Zryw II SobolewBurza Pilawa 5:4

23.02.14, 13:00; Wołomin: Rządza ZałubiceLKS Ostrówek 4:2
Bramki dla Ostrówka:
Mariusz Kopacz, Adrian Rostek

23.02.14, 15:00; Sobolew: Wilga Miastków KościelnyKolektyw Oleśnica 5:2 (3:0)
Bramki:
Wołoszka, Kondej, Przemysław Pogoda, Maciej Belka, Jakub Biedrzycki – Paweł Rucikowski, Krzysztof Karasiński

23.02.14, 14:00; Siedlce: Naprzód SkórzecWektra Zbuczyn 3:1
Bramki dla Naprzodu:
Damian Chłopek (dwie), Tomasz Wereda

23.02.14, 14:00: Wicher SadowneULKS Starawieś 3:2 (2:2)
Bramki:
Konrad Kandulski (trzy) – Marcin Domański, Piotr Pogorzelski

23.02.14, 14:00; Kosów Lacki: Jabłonianka Jabłonna LackaLiwia Łochów 5:1 (1:0)
Bramki:
Dariusz Milik (dwie), Sebastian Gąsowski, Hubert Abramczuk, Remigiusz Krzymowski – Sebastian Kozioł

23.02.14, 18:00; Józefów: KS GliniankaŚwit Barcząca 1:4
Bramki dla Świtu:
Rafał Grabowski (dwie), Mateusz Roguski, Mariusz Ptasiński

23.02.14; Józefów: Świt BarczącaMazovia II Mińsk Mazowiecki 2:1
Bramki dla Świtu:
Rafał Grabowski, D. Żołądek

23.02.14; Józefów: Świt BarczącaJutrzenka Cegłów 2:0
Bramki:
D. Lewkowicz, Rafał Pękala

23.02.14; Józefów: KS GliniankaJutrzenka Cegłów 1:2

23.02.14; Józefów: Jutrzenka CegłówMazovia II Mińsk Mazowiecki 0:2

24.02.14; Iława: Motor LubawaOrzeł Unin 4:0 (2:0)


25.02.14; Iława: GKS II WikielecOrzeł Unin 0:9 (0:3)
Bramki: Damian Matysiak (trzy), Damian Aluchnia (dwie), Mateusz Braniewski (dwie), Piotr Brych, Łukasz Piesio

25.02.14: Józefovia JózefówWilga Garwolin 4:5 (3:4)
Bramki dla Wilgi:
Łukasz Korgul (dwie), Karol Zawadka, Piotr Baranowski, Filip Gac

26.02.14, 18:45; Siedlce: Pogoń II SiedlceTygrys Huta Mińska 2:2 (0:1)
Bramki:
Cezary Demianiuk 49, Michał Kitliński 61 – Daniel Kuć 2, 77

26.02.14, 19:00; Sobolew: Zryw SobolewSnajper Sośninka 3:4

27.02.14, 20:00; Józefów: Świt BarczącaKS Rzakta 5:3 (2:1)
Bramki dla Świtu:
Konrad Malejczuk (dwie), Mariusz Ptasiński, Mateusz Roguski, Rafał Grabowski

27.02.14; Iława: Czarni RudzieniceOrzeł Unin 1:0 (0:0)


01.03.14, 10:00; Siedlce: Orlęta ŁukówLutnia Piszczac 1:3

01.03.14, 13:00; Miętne: Wilga Garwolin (juniorzy)Zryw Sobolew 2:2

01.03.14, 14:00; Siedlce: Pogoń SiedlceGórnik Łęczna 2:2 (0:1)
Bramki:
Łukasz Zaniewski 59 (k), Cezary Demianiuk 80 – Łukasz Zwoliński 12, Bartłomiej Niedziela 46

01.03.14, 14:00; Zambrów: Victoria Jedwabne – MKS Małkinia odwołany

01.03.14, 14:30; Krzymosze: Grodzisk KrzymoszeOrzeł Łosice 4:9

01.03.14, 15:00; Żelechów: Sęp ŻelechówDwernicki Stoczek Łukowski 4:0 (0:0)
Bramki:
Paweł Mazurek (dwie), Bartosz Zackiewicz, Piotr Skwarek

01.03.14, 15:00; Starawieś: Liwia Liw (juniorzy)Wicher Sadowne 0:10 (0:4)
Bramki:
Kamil Kandulski (cztery), Konrad Akonom (dwie), Tomasz Kowalczyk, Adam Uziębło, Krzysztof Wielgat, Łukasz Mianowicz

01.03.14, 15:30; Jartypory: Tajfun JartyporyŁKS Łochów 2:4
Bramki:
Jarosław Pełka (dwie) – Rafał Wyszomirski, Radosław Gręda, Paweł Wróbel, Kamil Garwoliński

01.03.14, 16:10; Siedlce: Pogoń II SiedlcePodlasie Sokołów Podlaski 3:1 (1:0)
Bramki:
Mateusz Padysz 25, Michał Głuchowski 64, Daniel Miler 90 – Kamil Wyrozębski 81 (k)

01.03.14, 18:00; Otwock: Vulcan Wólka MlądzkaMazovia Mińsk Mazowiecki 1:2 (1:1)
Bramki:
Mariusz Jesiotr 31 – Łukasz Trzaskowski 6, Robert Przyborowski 69 (k)

01.03.14, 18:00; Józefów: Tęcza StanisławówJutrzenka Cegłów 2:3 (1:3)
Bramki dla Tęczy:
Mariusz Cieślak, Emil Stępień

01.03.14, 19:00; Sobolew: Wilga Miastków KościelnyGLKS Stanin 8:1 (2:1)
Bramki:
Kondej (cztery), samobójcza, Jakub Biedrzycki, Baran, Domański – samobójcza

01.03.14; Tłuszcz: Bóbr TłuszczTygrys Huta Mińska 1:1 (0:1)
Bramka dla Tygrysa:
Mateusz Gromysz

01.03.14: Hutnik Huta Czechy – Sokół Celestynów odwołany

02.03.14, 12:00; Oleśnica: Kolektyw Oleśnica Fenix Siennica 2:11
Bramki:
Kamil Stanisławowski, Rafał Golec – Konrad Pawlak (trzy), Arkadiusz Boruciński (trzy), Damian Laskus, Konrad Gnych, Andrzej Sieradzki, Andrzej Dróżdż, Michał Tchorek

02.03.14, 13:00; Siedlce: Pogoń II SiedlceWilga Garwolin 3:6 (0:3)
Bramki:
Michał Kitliński 47, Bartosz Kaszubowski 76, Cezary Demianiuk 86 – Piotr Baranowski 27, Jacek Kajtowski 33, 37, Jakub Wachnicki 55, Kacper Kowalski 64, Patryk Mianowski 77

02.03.14, 13:00; Sobolew: Zryw II SobolewLKS Milanów 1:2

02.03.14, 13:00; Ostrówek: LKS OstrówekKorona Jadów 2:5
Bramki:
Damian Powierża (dwie) – Kamil Śliwa (dwie), Łukasz Wierzbicki (dwie), Przemysław Walczuk

02.03.14, 14:00; Zambrów: MKS MielnikCzarni Węgrów 0:6 (0:1)
Bramki:
Rafał Komosa (dwie), Mateusz Ryczkowski, Adam Sołowiński, Marcin Gryglas, Mateusz Bartoszewski

02.03.14, 14:00; Międzyrzec Podlaski: Huragan Międzyrzec PodlaskiWektra Zbuczyn 8:4 (1:4)
Bramki dla Wektry:
Piotr Jastrzębski (trzy), Michał Mruz

02.03.14, 14:00; Starawieś: ULKS StarawieśLiwia Łochów 1:2
Bramki:
Cezary Bezubik – samobójcze (dwie)

02.03.14, 15:00; Kosów Lacki: Kosovia Kosów LackiTajfun Jartypory 2:4
Bramki:
Artur Zegadło (k), zawodnik testowany – Maurycy Wołynko (dwie), Jarosław Pełka, Bartosz Mazurek

02.03.14, 15:00; Stawiska: Legion GrębkówŚwit Barcząca (juniorzy) 6:2

02.03.14, 16:00; Kałuszyn: Victoria Kałuszyn – ULKS Gołąbek odwołany

02.03.14, 16:00; Otwock: Świt BarczącaOlimpia Latowicz 6:1
Bramki dla Świtu:
Grabowski (trzy), Mariusz Ptasiński, Rafał Pękala, Piotr Krupa

02.03.14, 17:00; Józefów: KS GliniankaPłomień Dębe Wielkie 0:6
Bramki:
Grzegorz Siporski (dwie), Mateusz Malesa (dwie), Piotr Barszczewski, zawodnik testowany

02.03.14, 19:00; Józefów: Bór RegutWatra Mrozy 3:0
Bramki:
Ernest Trzeciak, Marcin Hrycajewski, Kamil Bronisz

02.03.14; Zambrów: COKiS CiechanowiecJabłonianka Jabłonna Lacka 2:3
Bramki dla Jabłonianki:
Hubert Abramczuk (dwie), Dariusz Milik

02.03.14; Gołaszyn: Orlęta GołaszynPolonez Mordy 7:5


04.03.14, 15:00; Siedlce: Pogoń SiedlceCzarni Węgrów 4:1 (3:0)
Bramki:
Łukasz Zaniewski 17, Wojciech Wocial 40, Kamil Dmowski 44, Piotr Krawczyk 69 – Adam Dobosz 71 (k)

04.03.14, 18:30: ULKS StarawieśCzarni Wrotnów 5:4
Bramki dla Starejwsi:
Łukasz Budko vel Cieśluk (dwie), Marek Owsianka, Karol Janiszewski, Piotr Kocon, Kamil Mateusiak

05.03.14, 18:30; Siedlce: Pogoń II Siedlce Wektra Zbuczyn 3:4 (1:1)
Bramki:
Cezary Demianiuk 44, 47, Bartosz Kaszubowski 86 – Sebastian Marczak 4, 52, Daniel Paczuski 60, Cezary Mruz 78

05.03.14, 19:00; Sobolew: Zryw II SobolewAmur Wilga 18:3 (8:1)
Bramki dla Zrywu II: Wojciech Kazimierak (pięć), Marek Górski (cztery), Jarosław Włodarczyk (trzy), Tomasz Włodarczyk (dwie), Tomasz Zackiewicz (dwie), Paweł Maraszek, samobójcza

05.03.14: Józefovia JózefówMazovia Mińsk Mazowiecki 3:0 (2:0)
Bramki: Marcin Kowalski 15, Daniel Dylewski 30, 60 (k)


07.03.14, 20:00; Sulejówek: Świt BarczącaWatra Mrozy 0:10 (0:4)
Bramki:
Maciej Mistewicz (trzy), Kacper Zwierz (dwie), Maciej Staska, Daniel Serwatka, Adrian Lachowski, Jacek Wronowski, Rafał Kielak

08.03.14, 11:00; Miętne: Wilga GarwolinPodlasie Sokołów Podlaski 4:1 (2:0)
Bramki:
Piotr Baranowski 12, Jacek Kajtowski 34, Łukasz Korgul 70, Sebastian Papiernik 82 – Marcin Siedlecki 73

08.03.14, 11:00; Warszawa: Hutnik Warszawa Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:0)
Bramki:
Robert Przyborowski 65 (k), Patryk Waszelewski 75

08.03.14, 12:00; Siedlce: Pogoń II SiedlcePodlasie Biała Podlaska 3:5 (1:4)
Bramki:
Patryk Kisiel 22, Bartosz Kaszubowski 62, Jakub Ejsymont 86 – Adam Wiraszka 3, 45, Marek Piotrowicz 11 (k), 28 (k), Kamil Kocoł 55

08.03.14, 13:00; Sobolew: Zryw SobolewSokół Adamów 3:1
Bramki:
Wojciech Kazimierak (dwie), Michał Wiśnioch – Jarosław Bosek

08.03.14, 14:00; Kobyłka: Mazur RadzyminŁKS Łochów 4:3
Bramki: 
Adrian Płócienniczak (dwie), Kamil Suchocki, Hubert Zach – Rafał Wyszomirski, Radosław Gręda, Paweł Wróbel

08.03.14, 15:00; Stanisławów: Tęcza StanisławówJastrząb Żeliszew 8:3 (2:1)
Bramki dla Tęczy: 
Maciej Sadocha 17, 52, 57, 69, Mariusz Cieślak 42, Mariusz Rutkowski 73, Seweryn Rejmer 79, Daniel Pszczółkowski 84

08.03.14, 15:00: Dwernicki Stoczek ŁukowskiOlimpia Latowicz 4:1

08.03.14, 15:30: Tajfun JartyporyLiwia Liw (juniorzy) 3:1
Bramki dla Tajfuna: 
Adrian Kocon, Damian Bednarczyk, Jarosław Pełka

08.03.14, 16:00; Kałuszyn: Victoria KałuszynLegion Grębków 5:1
Bramki dla Victorii:
Sebastian Wereszczak (cztery), Kamil Pietrasik

08.03.14; Biała Podlaska: TOP 54 Biała Podlaska (juniorzy)Naprzód Skórzec 0:1
Bramka:
Grzegorz Iskra

08.03.14; Łosice: Orzeł ŁosicePolonez Mordy 3:2

08.03.14: Sęp ŻelechówPromnik Łaskarzew 2:1
Bramka dla Promnika:
Dariusz Winek

08.03.14: Sęp ŻelechówOrkan Wojcieszków 1:6

08.03.14; Cegłów: Jutrzenka CegłówPłomień Dębe Wielkie 0:3
Bramki:
Mateusz Wojda (dwie), Radosław Malesa

08.03.14: Hutnik Huta CzechyKS Puznówka 2:3

08.03.14: Advit WiązownaTygrys Huta Mińska 0:5
Bramki:
Michał Bondara (trzy), Daniel Kuć, Karol Bakuła

09.03.14, 11:00; Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk MazowieckiKolektyw Oleśnica 2:6
Bramki dla Kolektywu:
Krzysztof Karasiński (trzy), Kamil Stanisławowski (dwie), Rafał Golec

09.03.14, 11:00; Legionowo: Legionovia II LegionowoFenix Siennica 4:2
Bramki dla Fenixa:
Arkadiusz Boruciński, Kamil Jastrzębski

09.03.14, 11:30; Małkinia Górna: MKS MałkiniaLKS Ostrówek 2:0 (1:0)
Bramki:
Arkadiusz Imiński, Łukasz Rostkowski

09.03.14, 12:00; Zbuczyn: Wektra ZbuczynGrodzisk Krzymosze 1:3
Bramki:
Piotr Jastrzębski – Przemysław Lipiński, Jakub Biarda, Grzegorz Ostojski

09.03.14, 12:00; Kosów Lacki: Kosovia Kosów Lacki Wicher Sadowne 2:7 (2:4)
Bramki:
Jakub Okowańczuk, Marcin Wojtczuk – Konrad Akonom (trzy), Tomasz Kowalczyk,
Łukasz Mianowicz, Jakub Zyśk, Łukasz Zawadzki

09.03.14, 12:00; Zambrów: Cresovia SiemiatyczeCzarni Węgrów 1:6 (0:1)
Bramki dla Czarnych: Adam Dobosz (dwie), Rafał Komosa, Piotr Komosa, Przemysław Głowacz, Bartłomiej Zenik

09.03.14, 13:00; Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek WęgrowskiULKS Gołąbek 1:8
Bramki dla Gołąbka:
Kruszewski (dwie), Gil, Michał Wolski, Łukasz Mazur, Grzegorz Sulej, Piotr Ciostek

09.03.14, 13:15; Sokołów Podlaski: Jabłonianka Jabłonna LackaMiedzanka Miedzna 5:3
Bramki: Dariusz Milik (dwie), Mateusz Zawadzki, Sebastian Gąsowski, Maciej Michalczuk – Dżamal Hawari (dwie), Samir Hawari

09.03.14, 14:00; Sobolew: Wilga Miastków KościelnyAmur Wilga 2:5

09.03.14, 15:00; Unin: Orzeł UninHetman Sulbiny 4:2 (1:2)
Bramki dla Orła:
Cezary Jakubaszek (dwie), Damian Żak, Łukasz Piesio

09.03.14, 15:00; Starawieś: ULKS StarawieśLaskar Laski 1:1
Bramki:
Mateusz Bezubik – Roman (k)

09.03.14: ULKS StarawieśLiwia Łochów 0:3
Bramki:
Krystian Borkowski, Adrian Puchała, Patryk Karłowicz

09.03.14: Liwia ŁochówLaskar Laski 2:0
Bramki:
Krystian Borkowski, Dariusz Nowak

09.03.14: Dwernicki Stoczek ŁukowskiOlimpia Latowicz 4:1

09.03.14: Snajper SośninkaŚwit Barcząca 9:2
Bramki dla Snajpera:
Grzegorz Korycki (trzy), Mariusz Jóźwicki (dwie), Adrian Szarek (dwie), Grzegorz Moczulski, Tomasz Marcińczak

09.03.14: KS GliniankaNojszewianka Dobre 1:3 (0:0, 0:1)
Bramki dla Nojszewianki: Kamil Wasilewski, Jakub Rastawicki, samobójcza


12.03.14: Czarni WrotnówULKS Starawieś 7:5
Bramki: Cezary Bezubik, Rafał Kania, Marek Komorowski, Grzegorz Strupiechowski, zawodnik nieznany


15.03.14, 11:00; Warszawa: Varsovia Warszawa (juniorzy)Fenix Siennica 1:0

15.03.14, 11:00: Mazovia Mińsk MazowieckiULKS Gołąbek 4:2 (2:0)
Bramki:
 Łukasz Trzaskowski, Piotr Jaguścik, Michał Kozłowski, Karol Wójcik – Michał Wierzbicki, Michał Kruszewski

15.03.14, 11:00; Garwolin: Wilga GarwolinRuch Ryki 2:1 (1:0)
Bramka: Michał Kępka, Łukasz Puciłowski – Wojciech Kępka (k)

15.03.14, 12:30; Sokołów Podlaski: Podlasie Sokołów PodlaskiULKS Starawieś 9:0 (6:0)
Bramki:
Paweł Buczyński (cztery), Dawid Pietrzyk (dwie), Mateusz Omieciuch (dwie), Piotr Goś

15.03.14, 13:00; Sobolew: Zryw SobolewAmur Wilga 5:0
Bramki:
 Jarosław Włodarczyk (dwie), Maciej Błachnio, Dawid Buczek, samobójcza

15.03.14, 15:00; Sokołów Podlaski: Podlasie Sokołów Podlaski (oldboje) – Jabłonianka Jabłonna Lacka odwołany

15.03.14, 15:30; Stanisławów: Tęcza StanisławówSokół Celestynów 2:2 (1:0)
Bramki dla Tęczy:
Maciej Sadocha, Emil Stępień

15.03.14, 15:30; Sobolew: Zryw II SobolewWisła Maciejowice 5:1
Bramki dla Zrywu II:
 Dawid Buczek (dwie), Ryszard Poboży, zawodnik testowany, Tomasz Włodarczyk

15.03.14, 15:30; Unin: Orzeł UninSęp Żelechów 5:1
Bramki:
Bartosz Osiak (dwie), Łukasz Piesio, Damian Aluchnia, Piotr Brych – Bartosz Zackiewicz

15.03.14, 15:30; Mrozy: Watra MrozyTajfun Jartypory 2:3
Bramki:
Karol Korczyński, Mateusz Abelski – Michał Tchórzewski (dwie), Rafał Wieliczko

15.03.14, 16:00; Kosów Lacki; Kosovia Kosów LackiNojszewianka Dobre 3:0
Bramki:
 Marcin Wojtczuk, Artur Zegadło, Krzysztof Żochowski

15.03.14, 16:00; Józefów: KS Rzakta – Płomień Dębe Wielkie odwołany

15.03.14; Sulejówek: Victoria II Sulejówek – Hutnik Huta Czechy odwołany

15.03.14; Tłuszcz: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Ursus II Warszawa odwołany

15.03.14: Orzeł Łosice – Niwa Łomazy odwołany

15.03.14: Snajper Sośninka – Olimpia Latowicz odwołany

15.03.14: Tygrys Huta MińskaHuragan II Wołomin 9:1
Bramki dla Tygrysa:
Michał Bondara (dwie), Mateusz Gromysz (dwie), Daniel Kuć (dwie), Łukasz Nowicki, Dominik Jarzębski, Bartłomiej Gruszczyński

16.03.14, 10:00; Łuków: Orlęta ŁukówGrom Kąkolewnica 5:0
Bramki: 
Sebastian Matuszewski, Michał Osiak, Paweł Szlaski, Piotr Wałachowski, Daniel Miler

16.03.14, 11:00, Jartypory: Tajfun Jartypory – Podlasie Sokołów Podlaski 0:3
Bramki: 
Przemysław Jaczewski (dwie), Piotr Goś

16.03.14, 12:00: LKS Ostrówek – Wicher Sadowne odwołany

16.03.14, 13:00; Żelechów: Sęp II ŻelechówGLKS Stanin 0:2
Bramki:
Patryk Gajda, Patryk Kwaśny

16.03.14, 13:00; Miedzna: Miedzanka MiedznaWektra Zbuczyn 0:0

16.03.14, 13:00; Starawieś: ULKS StarawieśBłękitni Stoczek Węgrowski 5:3
Bramki dla Starejwsi:
Marcin Domański (dwie), Cezary Bezubik, Mateusz Bezubik, Sebastian Skibiński

16.03.14, 13:30; Oleśnica: Kolektyw OleśnicaJutrzenka Cegłów 5:6 (2:3)
Bramki dla Kolektywu:
Krzysztof Karasiński (trzy), Albert Markowicz, Marcin Pilich

16.03.14, 14:00; Mordy: Polonez MordyGrodzisk Krzymosze 1:3
Bramki:
Rafał Konasiuk – Marek Adamczyk (dwie), Artur Cielemęcki

16.03.14, 14:00; Łaskarzew: Promnik Łaskarzew – Wilga Miastków Kościelny 6:0 (1:0)
Bramki:
Emil Kozikowski (dwie), Cezary Jóźwicki, Kamil Michalczyk, Kaczyński, Mateusz Mikulski

16.03.14, 14:00; Jadów: Korona JadówLiwia Łochów 4:4 (1:1)
Bramki:
 Piotr Rudnik, Łukasz Rudnik, Kamil Śliwa, Justyn Król – Sebastian Kozioł (dwie), Konrad Telak, Grzegorz Maliszewski

16.03.14, 15:00; Małkinia Górna: MKS MałkiniaKS Wąsewo 4:0 (1:0)
Bramki:
Michał Zawistowski (dwie), Damian Dębkowski, Marcin Sadowski

16.03.14; Międzyrzec Podlaski: Huragan Międzyrzec Podlaski – Victoria Kałuszyn odwołany

16.03.14: Nojszewianka DobreŚwit Barcząca 4:2 (1:1)
Bramki dla Nojszewianki: Mariusz Kowalczyk (dwie), M. Wasilewski (dwie)


22.03.14, 11:00; Jeleniec: Bizon Jeleniec Orlęta Łuków 0:7

22.03.14, 13:00; Miętne: Zryw SobolewHutnik Huta Czechy 3:1
Bramki dla Zrywu:
Maciej Błachnio, Jarosław Włodarczyk, Dawid Buczek

22.03.14, 15:00: Jutrzenka Cegłów Fenix Siennica 0:2
Bramki:
Arkadiusz Boruciński (dwie)

22.03.14, 15:00; Miętne: Snajper SośninkaNojszewianka Dobre 6:1 (2:0)
Bramka dla Nojszewianki:
Lisao

22.03.14, 15:30; Stanisławów: Victoria II SulejówekTęcza Stanisławów 1:5 (0:2)
Bramki dla Tęczy:
Mariusz Rutkowski 21, 58, Seweryn Rejmer 39, 64, 85

22.03.14, 15:30; Starawieś: ULKS StarawieśRywal Ruchna 3:0 (1:0)
Bramki:
Marcin Domański, Wojciech Kubój, Marek Komorowski

22.03.14, 19:00: Wilga Miastków Kościelny – Wilga II Garwolin odwołany

22.03.14: Tygrys Huta MińskaLegion Grębków 4:0
Bramki:
Kamil Walas (dwie), Daniel Kuć, Maciej Gałązka

22.03.14: Advit WiązownaMazovia Mińsk Mazowiecki 0:7
Bramki:
Piotr Sobótka (trzy), Jarosław Krajewski (dwie), Michał Herman, Łukasz Trzaskowski

22.03.14: Sęp ŻelechówUnia Krzywda 2:2 (1:0)
Bramki dla Sępa:
Kacper Kalbarczyk, Konrad Leszek

23.03.14: Orzeł ŁosiceTęcza Korczew 2:1

23.03.14, 11:00; Mrozy: Watra MrozyTęcza Stanisławów 4:1
Bramki dla Watry:
Karol Korczyński, Bartosz Suski, Mariusz Miernicki, Maciej Mistewicz

23.03.14, 11:00; Małkinia Górna: Wicher SadowneMKS Małkinia 3:0
Bramki:
Kamil Kandulski, Konrad Kandulski, Kamil Koroś

23.03.14, 12:00; Kobyłka: Dolcan Ząbki (juniorzy) – ŁKS Łochów 0:3
Bramki:
Rafał Wyszomirski (dwie), Piotr Oniszk

23.03.14, 12:00; Czyżew: Orlęta CzyżewJabłonianka Jabłonna Lacka 4:2 (2:0)
Bramki dla Jabłonianki:
Piotr Graw, Przemysław Trochimiuk

23.03.14, 12:00; Kałuszyn: Victoria KałuszynMiedzanka Miedzna 3:3 (2:0)
Bramki:
Łukasz Gągol (dwie), samobójcza – Samir Hawari, Łukasz Owsianka, Piotr Konarski

23.03.14, 12:00; Łochów: Liwia ŁochówGKS Dąbrówka 2:6 (1:3)
Bramki dla Liwi:
Krystian Bobowski (dwie)

23.03.14, 14:00: Mazovia II Mińsk MazowieckiŚwit Barcząca 3:1
Bramki dla Mazovii II:
Marcin Kowalczyk (dwie), Jakub Popławski

23.03.14; 15:00; Sobolew: Zryw II SobolewKS Puznówka 5:3
Bramki dla Zrywu II:
Artur Mańkowski (dwie), Łukasz Paciorek, Konrad Więckowski, Piotr Pawlik

23.03.14, 15:00; Zbuczyn: Wektra ZbuczynGrom Kąkolewnica 1:0 (0:0)
Bramka:
Michał Mruz

23.03.14, 15:00; Sokołów Podlaski: Podlasie Sokołów Podlaski LKS Ostrówek 2:1

23.03.14, 15:00, Jadów: Korona JadówNojszewianka Dobre 3:1
Bramki dla Korony:
Kamil Śliwa, Łukasz Rudnik, Mariusz Kur

23.03.14, 15:00; Ciechanowiec: COKiS Ciechanowiec Kosovia Kosów Lacki 5:2
Bramki dla Kosovii:
testowany, Jakub Okowańczuk

23.03.14, 18:00; Warszawa: Białe Orły Warszawa (juniorzy)Płomień Dębe Wielkie 3:1

23.03.14: Błękitni Stoczek WęgrowskiRywal Ruchna 1:2 (0:2)
Bramki dla Rywala:
Michał Polkowski, Krzysztof Piesak

23.03.14: Ruch RykiOrzeł Unin 0:0

23.03.14: LKS Ostrówek (juniorzy)Laskar Laski 3:0


27.03.14, 19:00; Miedzna: Czarni Wrotnów – ULKS Starawieś

28.03.14, 17:00; Gołąbek: ULKS GołąbekKolektyw Oleśnica 3:4 (2:1)
Bramki:
Piotr Ciostek, Paweł Kalenik, Kruszewski – Krzysztof Karasiński (dwie), Kamil Stanisławowski

29.03.14, 15:00; Sobolew: Zryw II Sobolew – KS Sobienie-Jeziory

29.03.14: ULKS StarawieśLiwia Liw (juniorzy) 3:3 (1:2)
Bramki dla Starejwsi: Mateusz Bezubik (dwie), Marcin Domański

30.03.14, 14:00: Polonez Mordy – Janowia Janów Podlaski

30.03.14, 14:00; Ruchna: Rywal Ruchna – Liwia Liw (juniorzy)

30.03.14, 16:00; Kosów Lacki: Kosovia Kosów LackiIskra Zaręby Kościelne 4:3
Bramki dla Kosovii:
Marcin Wojtczuk (cztery)

 

źródło: własne / Naprzód Skórzec / Wirtualny Garwolin / RegioWyniki.pl / mksmazoviamm.futbolowo.pl / Świt Barcząca / Zryw Sobolew / Promnik Łaskarzew / Wicher Sadowne / Victoria Sulejówek / ULKS Gołąbek / Hutnik Huta Czechy / Huragan Wołomin / MKS Małkinia / Victoria Kałuszyn / nwg.pl / Moja Ostrołęka / KS Łomianki / Fenix Siennica / Kolektyw Oleśnica / Jabłonianka Jabłonna Lacka / MKS Mielnik / Drukarz Warszawa / TOP 54 Biała Podlaska / Laura Chylice; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

105 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Kolektyw-Naprzód (odwołany)

Dla dla ŁKS Michał Chmielewski 45′, Radek Gręda 90′

Dziękujemy za podanie strzelców 🙂

13.02 Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Orzeł Unin 3:7 (3:4)
Bramki dla Unina:Braniewski Mateusz x2, Brych Piotr x2, Aluchna Damian, Ziółek Łukasz, Osiak Bartek

Admin pasowało by skasować te spotkania które się nie odbyły tylko w oczach się myli 🙂

Właśnie o to chodzi, żeby wszystkie mecze były w jednym miejscu. Jeżeli szukasz czegoś polecam funkcję „ctrl+f” 🙂

No dzięki 🙂 Niech będzie 😛

KS Łomianki-Fenix Siennica 2:2
Bramki: Iwan Oscar 25′,90′ – Dawid Matak 34′ 70′

Oczywiście strzelcy w 70 i 90 min to nie znani 😛

Grodzisk-Kolektyw (odwołany) Kolektyw zagra z Naprzód Skórzec (96)
MKS Małkinia-KS CK Troszyn 1:3 (0:3)
Dla MKS: Radosław Tarnowski

Bramki dla Pogoni: Aron Majczyna x2, Sylwester Buga, Michał Kitliński, Poczobut Wiaczesław

Wicher Sadowne-WKS Rząśnik 2;3 (0:1)
Bramki: Kowalczyk Tomasz, Kandulski Kamil (Sadowne)

Sęp Żelechów – Bizon Jeleniec 6 : 2

Orzeł Łosice – Huragan Międzyrzec Podlaski (odwołany) Huragan zagrał z Juniorami Łukowa

Bramki dla Kolektywu: Paweł Rucikowski x2, Marcin Pilich, Michał Polak, Jarosław Duber x2, Krzysztof Karasiński x4, Marcin Alaba x2, Kamil Stanisławowski

13 bramek zdobył Kolektyw?

Z relacji wygląda że tak a wynik podany inaczej 🙂

Bramki dla Kolektywu: Paweł Rucikowski x2, Marcin Pilich, Michał Polak, Jarosław Duber, Krzysztof Karasiński x4, Marcin Alaba x2, Kamil Stanisławowski

Sęp-Wilga Garwolin (juniorzy) nie odbył się
Sęp-Bizon
Bramki dla Sępa: Cieśla 2, Zackiewicz, Brych, Owczarczyk i Skwarek.

Sęp Żelechów-Amur Wilga 3:3

Sęp Żelechów – Sokół Celestynów 3 : 0

Orlęta Czyżew – MKS Małkinia (odwołany)

Tajfun Jartypory-Rywal Ruchna 9:0

Jabłonianka gra z Liwią o 14 nie z Oldboyami Podlasia

Promnik Łaskarzew 4-2 Mazowsze Stężyca

Olimpia Warszawa (juniorzy) – Hutnik Huta Czechy 5:3

Wilga Miastków-Kolektyw Oleśnica 5-2

Livia Łochów – Jabłonianka 1-5
Bramki dla Jabłonianki: 2x Milik D,Gąsowski S,Abramczuk H,Krzymowski R,

Kosovia Kosó Lacki – Miedzanka Miedzna 4:1 Bramka dla Miedzanki Dżamal Hawari

Wicher Sadowne-LZS Starawieś 3:2 (2:2)
Bramki dla Wichru; Konrad Kandulski x3

Bramki dla Liwi: Sebastian Kozioł

Wektra Zbuczyn-Naprzód Skórzec 1:3
dla Skórca: Damian Chłopek x2, Tomasz Wereda

Rządza Załubice-LKS Ostrówek 4:2
bramki dla Ostrówka: Mariusz Kopacz, Adrian Rostek

Glinianka-Świt nie odbył się ( był rozegrany turniej)
Świt Barcząca – Mazovia II Mińsk Maz. 2-1

BRAMKI: R.Grabowski, D.Żołądek

Świt Barcząca – KS Glinianka 4-1

BRAMKI: R.Grabowski x2, M.Roguski, M.Ptasiński

Świt Barcząca – Jutrzenka Cegłów 2-0

BRAMKI: D.Lewkowicz, R.Pękala

Jutrzenka – KS Glinianka 2-1

Mazovia II – Jutrzenka Cegłów 2-0

KS Glinianka – Mazovia II nie odbył się.

Zryw II Sobolew-Burza Pilawa 5:4

Orzeł Unin – GKS II Wikielec 9-0
Braniewski Mateusz x2, Brych Piotr, Piesio Łukasz, Matysiak Damian x3, Damian Aluchnia x2
Orzeł Unin – Motor Lubawa 0-4

Następne Mecze Świtu Barcząca!!
Świt – Rzakta Zamienie 27.02.14 godz. 20:00 w Józefowie
Świt – Olimpia Latowicz 3.03.14 godz. 18:00

Hutnik Huta Czechy grał z Laura Chylice a nie z Olimpia Warszawa!!!

Zryw Sobolew -Snajper Sośninka 3:4

HHC-Laura Chylice bylo 3-5 szczegóły na stronie Laury Chylice

Dziękujemy, poprawiłem.

Świt Barcząca – ULKS Rzakta 5 : 3 ; ( 2 : 1 )

BRAMKI dla Świtu: K.Malejczyk x2, M.Ptasiński, M.Roguski, R.Grabowski

Wicher Kobyłka-Huragan II Wołomin 3:3
Bramki dla Kobyłki: Andrzej Greloch 14′,Paweł Rychta 61’67

Mazur Karczew-Huragan Wołomin 1:0

Sokół Serock-Advit Wiązowna 2:1 (2:0)
Maciej Karpik 21′,Sebastian Ściechowicz 43′-Ryszard Tomaszczyk 74
Promnik Łaskarzew-Bizon Jeleniec 4:0n(4:0)
Kaczyński 15′,Testowany 16′,Kaczyński 35′,Brzoza 38′
Pogoń Siedlce-Górnik Łęczna 2:2 (0:1)
Łukasz Zaniewski 58′,Cezary Demianiuk 80′-Łukasz Zwoliński 12’Bartłomiej NIedziela 46′

Amur Wilga-Wisła Dziecinów 4:0
2x Jarzyna, Strzeżek, Winek D

Małkinia-Victoria (odwołany)

Sęp – Dwernicki 4 : 0 ( 0 : 0 )

Bóbr Tłuszcz – Tygrys 1:1 (0:1)
Bramka dla Tygrysa: Gromysz

Wilga Garwolin (Juniorzy)-Zryw Sobolew 2:2

Pogoń II Siedlce-Wilga Garwolin 3:6 (0:3)
bramki: Michał Kitliński 47’Bartosz Kaszubowski 76’Cezary Demianiuk 86′-Piotr Baranowski 27’Jacek Kajtkowski 33’37’Jakub Wachnicki 55’Kacper Kowalski 64’Patryk Mianowski 77′

Legion Grębków – Świt Barcząca (juniorzy) 6:2

LKS Ostrówek-Korona Jadów 2:5
Bramki dla Ostrówka. Damian Powierża, …?

LZS Starawieś – Liwia Łochów 1:2

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;