niedziela, 14 lipca 2024r.

Podtrzymać twierdzę. ROW przyjeżdża do Siedlec

W meczu 25 kolejki II ligi Pogoń Siedlce przed własną publicznością zmierzy się z ROW 1964 Rybnik.

Początek spotkania Pogoń – ROW w sobotę o godzinie 15:00. Dla siedlczan to drugi domowy mecz w 2019 roku.

PODTRZYMAĆ TWIERDZĘ

Pogoń ma na swoim koncie trzy domowe zwycięstwa z rzędu. W Siedlcach kolejno przegrywały Olimpia Grudziądz, Rozwój Katowice i Stal Stalowa Wola. Ostatnią ekipą, która powstrzymała Pogoń przed własną publicznością była Skra Częstochowa, która pokonała siedlczan 1:0

PRZEDŁUŻYĆ PASSĘ

Pogoń ma na swoim koncie imponującą passę siedmiu meczów bez porażki. Podopieczni Marcina Prasoła chcą podtrzymać tę serię jak najdłużej. W minionej kolejce Pogoń zremisowała na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 1:1.

ROZWIAĆ KONTROWERSJE

W rundzie jesiennej obie ekipy mierzyły się ze sobą w Rybniku. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Pogoń uratowała punkt w doliczonym czasie. W samym spotkaniu nie zabrakło jednak kontrowersji. Teraz Pogoniści przed własną publicznością postarają się zainkasować komplet punktów.

EKIPA Z RYBNIKA W FORMIE

W 2019 roku w niezłej formie znajdują się piłkarze z Rybnika. ROW w trzech wiosennych meczach zainkasował cztery punktów. Najpierw rybniczanie przegrali z Elaną Toruń 0:1, następnie niespodziewanie zremisowali w Łodzi z Widzewem 1:1, a w ostatniej kolejce pokonali Błękitnych Stargard 1:0

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

8 odpowiedzi

 1. Czemu taka cisza po wczorajszym tragicznym wystąpieniu Prezesa Materskiego w KRP?

  1. Słuchałem, to było żenujące. Nic się nie da, wszystko jest trudne, nie będzie niczego 🙂 Jak Kononowicz jest prezesem to się nie dziwię że żaden sponsor nie chce podejmować rozmów.
   Najlepiej żeby ktoś dał pieniądze a tych dwóch nieudaczników będzie je wydawać wedle uznania…..

 2. A co wytłumaczył, gdzie przetańczyli kasę? Ciekawe czy mają rachunki na wszystkie wydatki, czy będzie rubryka -koszty różne

 3. Z tego co zrozumiałem to nie zanosi się dobrze. Miasto nie chce nic dać, ze sponsorami problem. Rozumiem, że liga okręgowa?

 4. Yyy jaka twierdzę walnijcie jakieś 2 lata na własnym boisku bez porazki

 5. Nie wiedziałem, że w Siedlcach jest twierdza. Zwłąszcza na stadionie, na którym gospodarz w bieżącym sezonie 2 razy wygrał, 5 razy zremisował i 5 razy przegrał. Jeżeli to szanowny autor Pan Cabaj uważa ża twierdze, to twierdze że to żadna twierdza. To raczej domek z kart .

   1. zgadza się żle spojrzałem w tabele, ale ten prawidłowy bilans, też nie jest dobry. A twierdza też żadna.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;