piątek, 14 czerwca 2024r.

Z Legionowa do Siedlec. Eryk Więdłocha zostanie piłkarzem Pogoni

Eryk Więdłocha, który rundę jesienną spędził w Legionovii Legionowo, zostanie nowym piłkarzem Pogoni Siedlce.

W środku tygodnia informowaliśmy o możliwych transferach Pogoni, które mogą zostać dopięte przed powrotem rozgrywek II ligi. Jeden z nich lada chwila dojdzie do skutku, gdyż Eryk Więdłocha najbliższe miesiące ma spędzić w Siedlcach.

W sobotni południe zostało rozegrane spotkanie sparingowe między Pogonią a Legionovią. W składzie gości na ten mecz zabrakło Więdłochy, który przenosi się do Siedlec. 22-letni piłkarz pożegnał się już kolegami z Legionowa i jest gotowy do przeprowadzki, dlatego też zabrakło go podczas wspomnianego spotkania.

Więdłocha od 2018 roku bronił barw Legionovii. Piłkarz ten może występować na obu skrzydłach oraz na środku ataku. W minionej rundzie w ekipie beniaminka zdobył trzy bramki w II lidze.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Panie Bartku, panowie z zarządu – czy jest prawdą, że za Więdłochę klub zapłacił kilkanaście tys zł odstępnego? Czy jest prawdą, że Więdłocha przyszedł do nas z URAZEM? I czy jest prawdą, że rozmowy z Radionowem zakończono bo klub nie chciał się zgodzić na kontrakt o około 2 tys wyższy? Pytam, bo akurat te kilkanaście tysięcy odstępnego Więdłochy z nawiązką pokryłyby różnicę dla Radionowa.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;