poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Ważny mecz w cieniu problemów. Czerwona latarnia z wizytą w Siedlcach

W sobotę o godzinie 15:00 w meczu 13 kolejki eWinner II ligi Pogoń Siedlce podejmie Sokoła Ostróda.

SIEDLECKIE PROBLEMY

W ostatnim czasie Pogoń zmaga się z problemami pozasportowymi, o których pisaliśmy na naszym portalu w ostatnich dniach.  Ponadto nastroje w drużynie nie są także najlepsze, jeśli chodzi o wyniki. W ostatniej kolejce Pogoniści wysoko 0:5 przegrali z Wigrami Suwałki i znaleźli się tuż nad strefą spadkową.

CZERWONA LATARNIA

W sobotę do Siedlec zawita czerwona latarnia ligi. Sokół Ostróda w tym sezonie jak na razie zdobył tylko cztery punkty i zajmuje ostatnią pozycję w tabeli. Należy jednak zaznaczyć, że Sokół oczka te dopisał w ostatnich dwóch kolejkach, a przed tygodniem odniósł pierwsze zwycięstwo, pokonując Hutnika Kraków 2:1.

BILANS STARĆ

Pogoń i Sokół w lidze spotykały się ze sobą dwukrotnie. Obie ekipy wygrały po jednym spotkaniu, a bilans bramkowy wynosi 3:3. Do tego siedlczanie z drużyną z Ostródy na ich terenie niedawno grali w rozgrywkach Pucharu Polski. Na boisku biało-niebiescy wygrali 2:0, a następnie mecz został dodatkowo zweryfikowany jako walkower na korzyść Pogonistów.

SĘDZIA Z POZNANIA

Sobotni mecz poprowadzi Maciej Pelka. Arbiter z Poznania sędziował tym sezonie trzy spotkania w eWinner II lidze, jednak do tej pory żadnego z udziałem Pogoni.

 

źródło: własne; foto: Dominik Kowalski

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. Przy dobrych wiatrach jesteśmy w stanie powalczyć nawet o remis. Aczkolwiek patrząc co się dzieje w klubie, chyba zacząłbym grać pod Pro Junior System bo Ostróda nam odskakuje z każdym meczem.

  2. Byłem kiedyś osobiscie związany z Pogonią i jej kibicuję ( nawet do tej pory) bo mam syna który grał w waszej drużynie w 1 lidze i w 2 lidze. I od dłuższego czasu nurtuje mnie jedno pytanie. Dlaczego jak dzieją się jakieś jaja to prawie pewne że chodzi o Pogoń Siedlce? Co się w tym klubie wyprawia?

    1. Kura (miasto), która znosiła złote jajka, wystarczyło tylko rozdawać kasę. A do tego piękne obiekty do czerpania ewentualnych korzyści przez jakiegoś „inwestora”..

  3. ciekawe czy trener postawi na młodzież wsumie najlepszy czas na eksperymenty jak wypłynie pokarze sie którys z dobrej strony można go spżedac za dobrąkase w trudnych czasach

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;