czwartek, 13 czerwca 2024r.

Sparingowe granie (8-12 lutego)

Jedni odliczają już dni do restartu piłkarskiego sezonu, a inni tygodnie. Oto kolejny raport z zimowych sparingów drużyn z naszego regionu.

8 lutego

Bóbr Tłuszcz – Wicher Sadowne 11:1 (2:1)
Bramki: Sebastian Lewandowski (pięć), Wiktor Mateuszów, Jakub Romański, Daniel Stańczak (dwie), Cezary Sienkiewicz, Sebastian Domański – Wojciech Piotrowski

9 lutego

Sęp Żelechów – Wilga II Garwolin 9:1 (6:0)
Bramki:
Paweł Mazurek (trzy), Paweł Michalik, Łukasz Gendek, Michał Jaworski, Jakub Gałkowski, Albert Bożek – Szymon Rękawek

10 lutego

Dwernicki Stoczek Łukowski – Armia Żelków 0:6
Bramki: Kamil Tomas, Jakub Niegowski, Karol Niegowski, Marcin Dąbrowski, Mateusz Wiśniewski, Bartosz Wojewódzki

Milan Milanówek – Wilga Garwolin 4:5
Bramki: zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Jakub Włostowski, Piotr Habrzyk – Andriej Truchan (dwie), Dominik Jarek (dwie), Grzegorz Piesio

11 lutego

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 4:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Wiewiórka 33, Patryk Rojek 45, Kacper Stankiewicz 58, 62

Kosovia Kosów Lacki – Podlasie II Sokołów Podlaski 6:4 (3:3)
Bramki: Konrad Zębrowski, Witalij Burko, Jakub Orzeł, Łukasz Mianowicz, Adrian Byczkowski (dwie) – Jakub Mikołajczuk (dwie), Przemysław Jaczewski, Szymon Chadaj

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 3:1 (1:1)
Bramki: Damian Nowak 43, Mateusz Majewski 62, Krystian Miś 64 – Maciej Firlej 29

Victoria Sulejówek – Orlęta Radzyń Podlaski 0:3 (0:1)
Bramki: Karol Rycaj 14, Cyprian Wardziak 110, Pawieł Czeladko 120

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie 4:2 (3:2)
Bramki: Sebastian Kaczyński 31, Dominik Sadzawicki 35, 43, Wojciech Wocial 86 – Rafał Jackiewicz 9, zawodnik testowany 14

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Podlasie Biała Podlaska 1:1 (0:0)
Bramki:
Michał Strzałkowski – Krzysztof Salak

Narew 1962 Ostrołęka – MKS Małkinia 9:0 (4:0)
Bramki: Kamil Jastrzębski 5, Bartosz Bieńkowski 30, 43, 70, Maciej Miłoszewski 45, 81, 86, Dominik Borowiecki 50, Kacper Ciecierski 62

Cresovia Siemiatycze – Naprzód Skórzec 1:4 (1:2)
Bramki: nieznany 19 – Sebastian Krasuski 9, 62, Patryk Szachnowski 39 (k), Jarosław Kisiel 85

Powiślak Końskowola – Wilga Garwolin 2:4 (1:2)
Bramki dla Wilgi: zawodnik testowany (dwie), Tomasz Paszkowski, Przemysław Alot

Victoria II Sulejówek – Wilga Miastków Kościelny 4:2 (1:1)
Bramki dla Wilgi: Przemysław Kajka (dwie)

Józefovia II Józefów – Hutnik Huta Czechy 4:2
Bramki dla Hutnika: Jakub Kita (dwie), Paweł Maziarz, Casali – Kamil Szostak, zawodnik testowany

Orlęta Łuków – Podlasie II Biała Podlaska 6:1 (2:1)
Bramki dla Orląt: Daniel Korol, Bartosz Chojniak (dwie), Patryk Mirga, Jacek Mielnik, Łukasz Kiryło

Promnik Łaskarzew – Wilga II Garwolin 6:2 (3:0)
Bramki dla Promnika: Albert Siembora (trzy), Piotr Jarzyna (dwie), Jakub Bogucki

Watra Mrozy – Płudy Warszawa 2:2
Bramki:
zawodnicy testowani (dwie) – Tomasz Gutowski (dwie)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Skra 1921 Warszawa 6:0
Bramki:
Jakub Mikołajczuk (dwie), Albert Zdanowicz, Aleksander Dzięcielski, Bartosz Sekular, Dawid Kwiatkowski

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Jabłonianka Jabłonna Lacka [ODWOŁANY]

12 lutego

Podlasie Sokołów Podlaski – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:3 (1:2)
Bramki dla Podlasia: Kacper Komycz, Ołeksij Zinkewycz

Santoryn Nowinki – Rywal Ruchna 1:2
Bramki dla Rywala: Maciej Mieszało (dwie)

Czarni Węgrów – GKS Dobre 4:2
Bramki dla Czarnych: Dawid Sałasiński (dwie), Mateusz Bartoszewski, Radosław Replin

Sęp Żelechów – Kujawiak Stanin 4:0 (1:0)
Bramki: Szymon Słyk (dwie), Szymon Kowalski, Jakub Gałkowski

Victoria Kałuszyn – Tajfun Jartypory 3:3
Bramki dla Tajfuna: Filip Dmowski, Michał Tchórzewski, Kamil Pędzich

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

17 odpowiedzi

  1. Noto przednami mecz wektra zbuczyn bardzo bym chciał żeby nasi chlopcy wygrali

  2. 08.02 sparing
    Bóbr Tłuszcz – Wicher Sadowne 11:1 (2:1)
    Lewandowski x5, Mateuszów, Romański, Stańczak x2, Domański, Sienkiewicz – ??
    Dziś Sęp z Wilga II Garwolin

    1. Wicher grał bez bramkarza. Trzech bramkarzy jest kontuzjowanych. W bramce stali po połowie bramkarze-juniorzy z drużyny Bobra

  3. Dla Sępa
    Mazurek Paweł x 3
    Michalik Paweł
    Gendek Łukasz
    Jaworski Michał
    Gałkowski Jakub
    Bożek Albert
    Stodulski Albert do przerwy 6:0

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;