czwartek, 23 marca 2023r.

W Pogoni stawiają na młodzież

Młodzi piłkarze Pogoni Siedlce zostali docenieni u progu rundy wiosennej.

Nowe umowy podpisali Cezary Bujalski, Przemysław Misiak oraz Bartosz Wicenciak. Każdy z nich należał do wyróżniających się postaci biało-niebieskich jesienią 2022 roku. Ogółem Bujalski ma na koncie trzy bramki w 24 występach, Misiak zaliczył 30 występów i trafił raz, zaś Wicenciak rozegrał 17 meczów, ale wciąż czeka na debiutanckie trafienie.

Pierwszy profesjonalny kontrakt z Pogonią podpisał Adam Lewkowski. Urodzony w 2004 roku środkowy obrońca pod koniec ubiegłego roku zastanawiał się nad odejściem z klubu, jednak zdecydował się zostać. W podjęciu ważnej decyzji pomógł fakt przesunięcia go z rezerw do pierwszej drużyny. Lewkowski zagrał zimą w kilku sparingach i wypadł na tyle dobrze, że władze klubu zdecydowały się parafować z nim umowę.

Wcześniej kontrakt z II-ligowcem z Siedlec podpisał Krystian Gryglak.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Noto fajnie że nasi mlodzi pilkarze zostali docenieni to jest motywujące dla piłkarzy pogoni siedlce

Brawo! Ogromna satysfakcja, że moje apele przynoszą skutek. Chłopaki zasługują na granie w 2 lidze.

Na grę w drugiej lidze zasługuje tenpilkarz który posiada umiejętności techniczne przypadające się drużynie która gra w2 lidze jezeli takie umiejętności ma to zostaje podpisany z nim kontrakt i zostaje przyjęty do drużyny 2ligowej wtakiej drużynie jak Na przykład Pogoń siedlce

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;