środa, 19 czerwca 2024r.

W Pogoni stawiają na młodzież

Młodzi piłkarze Pogoni Siedlce zostali docenieni u progu rundy wiosennej.

Nowe umowy podpisali Cezary Bujalski, Przemysław Misiak oraz Bartosz Wicenciak. Każdy z nich należał do wyróżniających się postaci biało-niebieskich jesienią 2022 roku. Ogółem Bujalski ma na koncie trzy bramki w 24 występach, Misiak zaliczył 30 występów i trafił raz, zaś Wicenciak rozegrał 17 meczów, ale wciąż czeka na debiutanckie trafienie.

Pierwszy profesjonalny kontrakt z Pogonią podpisał Adam Lewkowski. Urodzony w 2004 roku środkowy obrońca pod koniec ubiegłego roku zastanawiał się nad odejściem z klubu, jednak zdecydował się zostać. W podjęciu ważnej decyzji pomógł fakt przesunięcia go z rezerw do pierwszej drużyny. Lewkowski zagrał zimą w kilku sparingach i wypadł na tyle dobrze, że władze klubu zdecydowały się parafować z nim umowę.

Wcześniej kontrakt z II-ligowcem z Siedlec podpisał Krystian Gryglak.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. Noto fajnie że nasi mlodzi pilkarze zostali docenieni to jest motywujące dla piłkarzy pogoni siedlce

  2. Brawo! Ogromna satysfakcja, że moje apele przynoszą skutek. Chłopaki zasługują na granie w 2 lidze.

    1. Na grę w drugiej lidze zasługuje tenpilkarz który posiada umiejętności techniczne przypadające się drużynie która gra w2 lidze jezeli takie umiejętności ma to zostaje podpisany z nim kontrakt i zostaje przyjęty do drużyny 2ligowej wtakiej drużynie jak Na przykład Pogoń siedlce

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;