Przemo pożegnany (fotogaleria)

Dzisiaj na hali ARM odbył się pożegnalny mecz Rafała Wójcickiego pomiędzy obecnymi a byłymi koszykarzami SKK. Zwyciężyli aktywni zawodnicy siedleckiego klubu 104:99.

Przed meczem oficjalnie podziękowano Rafałowi Wójcickiemu za wieloletnią grę dla siedleckiego klubu. Na parkiecie głos zabrali prezes SKK Roman Okliński, przewodniczący Rady Miasta Piotr Karaś, Lech Poduch i Wojciech Witkowski (PSZS). Wójcicki pierwszą kwartę zagrał w barwach obecnych koszykarzy SKK, natomiast trzy następne w „weteranach”. Mecz miał charakter zabawy i stał na wyrównanym poziomie. Swoje umiejętności mogli zaprezentować gracze, którzy mniej grali w I lidze oraz zawodnik testowany – Kamil Gawrzydek, który w konkursie wsadów w przerwie meczu został zwycięzcą. Ostatecznie spotkanie wygrali aktywni sportowcy, a 25 sekund przed końcem meczu oklaskami pożegnano Rafała Wójcickiego.

Zdjęcia z meczu autorstwa Macieja Sztajnerta

19.05.12, 18:00 – Siedlce (hala ARM)

Mecz pożegnalny Rafała Wójcickiego: SKK Siedlce – SKK Siedlce (weterani) 104:99 (36:15, 16:37, 25:26, 27:21)

SKK: Kamil Sulima 30, Michał Przybylski 3, Radosław Basiński 19, Maciej Kotwicki 12, Jakub Rędzia 1, Kamil Gawrzydek 10, Bartosz Rafał 6, Jacek Czyż 3, Marcin Nędzi 18, Rafał Wójcicki 5

SKK (weterani): Tomasz Senenko 6, Łukasz Zieliński 6, Rafał Wójcicki 15, Marcin Sałata 16, Karol Burknap 2, Jarosław Stępień 7, Adrian Potapczuk 17, Paweł Bosek 7, Michał Waszczuk 3, Łukasz Zagalski 3, Michał Borkowski 15

Sędziowie: Marcin Lizak, Karol Chomka, Dariusz Kąkol