Dni otwarte na siedleckim stadionie

   
Autor:
Dodano: 2012/09/03 14:57    views 2342

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza wszystkich na Dni Otwarte Na Siedleckim Stadionie. Termin 8-9 września.

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, właściciel i zarządca obiektów sportowych na siedleckich błoniach, będzie w tym roku po raz pierwszy gościć na swoim terenie największą w regionie imprezę targową – Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym. Spółka chcąc wykorzystać czas, w którym na zarządzanych przez nią obiektach pojawi się kilkuset wystawców i dziesiątki tysięcy zwiedzających, zaprasza wszystkich uczestników tego wydarzenia na Dni Otwarte Na Siedleckim Stadionie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do zwiedzania kompleksu w ciągu dwóch dni imprezy targowej, w sobotę i niedzielę, 8-9 września w godz. od 11:00 do 16:00, początek zwiedzania o każdej pełnej godzinie przy głównym wejściu na stadion. W niedzielę natomiast o godzinie 11:00 w turnieju piłkarskim o Puchar Prezydenta Miasta pn. „Promujemy nasze talenty” wystąpią najlepsi młodzi piłkarze MKP Pogoń Siedlce.

Siedlce od ponad roku posiadają jeden z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich w naszej części kraju, z podgrzewaną płytą boiska, krytą trybuną na niespełna 3 tysiące miejsc, nagłośnieniem i zapleczem szatniowo-technicznym. Cały kompleks boisk piłkarskich uzupełniają trzy profesjonalne boiska treningowe, z oświetleniem, widownią, o nawierzchni trawiastej i sztucznej.

Boiska piłkarskie to tylko jeden z elementów Regionalnego Ośrodka Sportu, Rekreacji, Rehabilitacji i Turystyki, w skład kompleksu wchodzi bowiem jeszcze budowany aquapark, a w planach jest jeszcze budowa hali widowiskowo-sportowej i hotelu.

Szczegółowe informacje o Dniach Otwartych znajdą Państwo na stronie www.arm.siedlce.pl oraz na profilu spółki na portalu Facebook www.facebook.com/arm.siedlce

 

źródło: ARM Siedlce; foto: ARM Siedlce

Sponsorzy

Patronat medialny