Ręczni dalej bez punktów

Siedlecki UKS Prus przegrał kolejne spotkanie ligowe. Tym razem na hali w Łosicach wyższość nad Prusem pokazał Włókniarz Konstantynów Łódzki, który wygrał 36:28.

Wszyscy mieli nadzieję, że dzisiejsze spotkanie z Włóknia

rzem będzie przełamaniem dla siedleckiego Prusa. Niestety, siedlczanie nawiązali równorzędną walkę tylko w pierwszej odsłonie. Mimo że szczypiorniści z Konstantynowa Łódzkiego cały czas prowadzili, to siedlczanom w 25 minucie udało się dojść na 14:14. Ostatecznie ta odsłona zakończyła się porażką 15:17. W drugiej połowie przyjezdni kompletnie zdominowali młody zespół Prusa. Bramki po kontrach, doświadczenie – to dzięki temu zespół gości wygrał różnicą aż 8 bramek. Najwięcej bramek dla Prusa w tym meczu rzucił Rafał Jaszczuk – 8.

17.11.12, 14:00 – Łosice (hala ZS nr 1)

II liga: Prus Siedlce – Włókniarz Konstantynów Łódzki 28:36 (15:17)

Prus: Adam Maciak, Sebastian Ługowski – Bartosz Sokołów, Rafał Jaszczuk 8, Paweł Łukaszuk 6, Michał Kluczek 1, Emil Kożuchowski 6, Marek Zbucki, Sebastian Tomczuk 4, Dawid Rymarzak, Paweł Chybowski, Sebastian Hunder 2, Marek Głuchowski 1, Rafał Kacprzak