Ze Świtem na remis

Podopieczni Piotra Szczechowicza zremisowali na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1).

W pierwszej połowie obie drużyny strzeliły po jednej bramce. Dla Pogoni gola zdobył Adam Czerkas, kiedy to po podaniu z autu znalazł się w dogodnej sytuacji i strzelił przy bliższym słupku. Świt swoją bramkę strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego.

W drugiej połowie znowu padły dwie bramki i znowu po jednej dla każdej z drużyn. Autorem trafienia dla biało-niebieskich był Adrian Dziubiński, który wykończył ładną akcję całego zespołu. Z kolei Świt znowu po stałym fragmencie, wrzutce w pole karne i główce Rafała Melona umieścił w piłkę w siatce.

W Pogoni w dalszym ciągu trwają poszukiwania lewego obrońcy i ponownie na boisku pojawił się gracz, który stara się o angaż w siedleckim klubie. Jego personalia nie są jednak znane. Najbliżej podpisania umowy z Pogonią jest gracz Młodej Legii Marcin Stromecki. Reszcie zawodników testowanych dotychczas w II-ligowcu podziękowano.

Następny mecz Pogoń rozegra w środę o 17:00 w Siedlcach ze Startem Otwock.

16.02.13, 13:00 – Nowy Dwór Mazowiecki

Sparing: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)

Bramki: Łukasz Sosnowski, Rafał Melon – Adam Czerkas, Adrian Dziubiński

Świt: Michał Bigajski (Michal Misiewicz) – Łukasz Sosnowski, Michał Krzymiński, Karol Drwęcki, Radosław Kamiński (Michał Drewnowski) – Kamil Szczepański (Michał Gajewski), George Enow, Karol Ziąbski (Mateusz Kosiński), Marcin Świderski (Bartosz Grzelak; Łukasz Wolf) – Daniel Dylewski, Rafał Melon

Pogoń: Jacek Kozaczyński junior (60 Andrzej Olszewski) – Rafał Augustyniak (60 Robert Kwiatkowski), Marcin Nowak, Przemysław Rodak (70 Rafał Augustyniak), Damian Guzek (60 zawodnik testowany) – Rafał Kosiec (70 Bartosz Mudent), Chinonso Agu, Adrian Dziubiński, Krystian Wójcik (60 Marcin Stromecki), Piotr Wasikowski (60 Mariusz Dzienis) – Adam Czerkas (60 Wiktor Lach)

źródło: własne / Świt Nowy Dwór Mazowiecki; foto: Maciej Sztajnert