Pożegnanie z własną halą (fotogaleria)

W słoneczne popołudnie drużyna Ósemki Siedlce podejmowała na własnym parkiecie zespół LTS Legionovia Legionowo. Siedlczanki przegrały to spotkanie 0:3.

Spotkanie z drużyną z Legionowa było ostatnim w tym sezonie na własnym parkiecie. Podopieczne Jarosława Plewińskiego, jednak nie zaliczą tego występu do udanych. Pierwszy punkt w meczu zdobyły przyjezdne. Następnie cztery punkty z rzędu zdobyły siedlczanki (4:1). Do stanu 8:8 trwała wyrównana walka. Następnie siatkarki Legionovii odskoczyły na kilka punktów i do końca seta kontrolowały przebieg. Pierwsza partia zakończyła się porażką Ósemki 19:25.

Drugiego seta siedlczanki rozpoczęły bez większego zaangażowania. W grze naszych siatkarek brakowało komunikacji i dobrego przyjęcia. Przyjezdne z minuty na minutę powiększały swoją przewagę. Trener Plewiński na boisko wpuścił młode zawodniczki, jednak mądra gra LTS nie pozwoliła na wiele. Druga odsłona zakończyła się porażką 14:25.

Ostatnią partię legionowianki rozpoczęły od prowadzenia 3:0. Następnie gra toczyła się punkt za punkt, ale kilku punktowa przewaga z początku seta utrzymywała się i siedlczanki przegrały tę odsłonę 20:25, a całe spotkanie 0:3.

Następne spotkanie siatkarki Ósemki Siedlce rozegrają w piątek 22 marca o godzinie 18 na wyjeździe z Powsinkiem Wilanów.

17.03.13, 13:30 – Siedlce (PG 4)

III liga: Ósemka Siedlce – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (19:25, 14:25, 20:25)

Ósemka: 2. Martyna Krycka, 4. Ewa Połeć, 5. Marta Orzyłowska, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Anna Rybałtowska, 10. Kinga Wiśniewska i 6. Eliza Roguska (libero) oraz 1. Klaudia Gajowniczek, 3. Ewelina Wąsak, 12. Anita Maciejewska, 13. Weronika Sobiczewska, 14. Ewa Grzelak