Najlepsi z najlepszych (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2013/08/10 15:30    views 3454

OZPN Siedlce podczas gali w Węgrowie uhonorował najlepszych zawodników, trenerów, sędziów, sponsorów i działaczy w sezonie 12/13.

Siedlecki związek wytypował zwycięzców w poszczególnych kategoriach wspólnie z kapitułą, w której znaleźli się redaktorzy SportSiedlce.pl – Michał Michalski i Kamil Sulej. Poniżej przedstawiamy wybory OZPN Siedlce za sezon 12/13 (nazwiska zwycięzców pogrubione).

Piłkarz II ligi:
Adam Czerkas (Pogoń Siedlce)
Jacek Kozaczyński (Pogoń)
Przemysław Rodak (Pogoń)
Krystian Wójcik (Pogoń)

Piłkarz IV ligi:
Karol Budzikur (Pogoń II Siedlce)
Adam Dobosz (Czarni Węgrów)
Przemysław Głowacz (Czarni)
Rafał Komosa (Czarni)
Kamil Panufnik (Czarni)

Piłkarz Ligi Okręgowej:
Rafał Głąbicki (Hutnik Huta Czechy)
Piotr Krawczyk (Naprzód Skórzec)
Daniel Kuć (Tygrys Huta Mińska)
Dariusz Milik (Jabłonianka Jabłonna Lacka)
Marcin Siedlecki (Podlasie Sokołów Podlaski)

Piłkarz Klasy A:
Dżamal Hawari (Miedzanka Miedzna)
Dawid Matak (Fenix Siennica)
Robert Narwojsz (Wektra Zbuczyn)
Daniel Serwatka (Watra Mrozy)
Rafał Wyszomirski (Wicher Sadowne)

Piłkarz Klasy B:
Jakub Biarda (Grodzisk Krzymosze)
Rafał Grabowski (Świt Barcząca)
Rafał Polkowski (Jastrząb Żeliszew)
Kamil Stanisławowski (Kolektyw Oleśnica)
Marcin Wojtczuk (Kosovia Kosów Lacki)

Nadzieja piłkarska:
Piotr Krawczyk (Naprzód Skórzec)
Dawid Matak (Fenix)
Kamil Panufnik (Czarni)
Adam Ryczkowski (wychowanek Miedzanki Miedzna, obecnie juniorzy Legii Warszawa)

Sędzia:
Krzysztof Jakubik
Arkadiusz Pazdyka
Kamil Wolski

Szkoleniowiec pracujący z młodzieżą:
Andrzej Goliszewski (Promyk Łaskarzew)
Waldemar Osica (MEWA Mińsk Mazowiecki)
Janusz Puchalski (Mazovia Mińsk Mazowiecki / Dąbrówka Mińsk Mazowiecki)
Tomasz Rokita (MOSiR Mińsk Mazowiecki)
Tomasz Wojtasiewicz (Trójka Łochów)

Szkoleniowiec seniorów:
Marek Czyżkowski (Tygrys)
Rusłan Mielniczuk (Jabłonianka)
Robert Parzonka (Czarni)
Piotr Szczechowicz (Pogoń)
Marcin Tomaszewski (Naprzód)

Sponsor:
Alkor Trade – Robert Krasowski
Axan – Albert Korman
Topaz – Zbigniew Paczóski
M3 – Leszek i Zdzisław Skorupkowie
Sobtrade – Hanna Sobiech
Stadler

Samorząd miejski:
Łochów
Łosice
Mińsk Mazowiecki
Siedlce
Węgrów
Żelechów

Samorząd gminny:
Górzno
Latowicz
Liw
Małkinia Górna
Miedzna
Skórzec
Sobolew

Działacz:
Waldemar Bulik (Zorza Sterdyń)
Dariusz Dobosz (Czarni)
Bogdan Dróżdż (MEWA)
Łukasz Fidorczuk (MKS Małkinia)
Witold Jakubik (Pogoń)
Jarosław Karman (Liwia Łochów)
Dariusz Kąkol (UKS „9” Siedlce)
Krzysztof Komosa (UKS „1” Węgrów)
Jacek Kozaczyński (Pogoń)
Rafał Malinowski (Fenix)
Mariusz Perka (Watra)
Sławomir Rudziński (Jabłonianka)
Leszek Skoczylas (ULKS Gołąbek)
Tomasz Wojtczuk (Kosovia)
Stanisław Żołnierzak (Rywal Ruchna)

źródło: własne; foto: Michał Michalski





wpDiscuz




Sponsorzy

Patronat medialny