Zwycięskie rezerwy w Wieluniu

W ostatnim ligowym meczu rezerwy siedleckiej Pogoni pokonały na wyjeździe WKS Wieluń 3:2.

Worek z bramkami otworzył w 33 minucie Piotr Krawczyk, który wykorzystał dobre podanie Adriana Zawadki. Trzy minuty później było już 1:1, a bramkę uderzeniem głową zdobył Marcin Kiwak. Kolejne gole padały już w drugiej odsłonie. Najpierw w 50 minucie Mateusz Lubkowicz zakończył celnym uderzeniem na bramkę swoja indywidualną akcję. Dziesięć minut później ponownie na listę strzelców wpisał się Lubkowicz. Goście w tym spotkaniu zdobyli jeszcze jedną bramkę. W 79 minucie Damian Dwornik popisał się ładnym strzałem w okienko z rzutu wolnego i pokonał bezradnego Piotra Antoszczuka. Po końcowym gwizdku sędziego biało-niebiescy cieszyli się z trzech punktów.

Spotkanie z WKS Wieluń było ostatnim meczem w tym sezonie. Siedlczanie z dorobkiem 45 punktów uplasowali się na 13 miejscu.

W ekipie Pogoni zadebiutowali Michał Chałupka, Michał Michalak oraz Piotr Ceranka.

06.06.15, 17:00 – Wieluń

III liga: WKS Wieluń – Pogoń II Siedlce 2:3 (1:1)

Bramki: Marcin Kiwak 36, Damian Dwornik 79 – Piotr Krawczyk 33, Mateusz Lubkowicz 50, 60

Pogoń II: 1. Piotr Antoszczuk (88, 12. Michał Chałupka) – 15. Adrian Zawadka, 14. Michał Panufnik (70, 7. Piotr Ceranka), 22. Damian Guzek, 4. Aron Majczyna – 13. Bartosz Mudent (80, 17. Michał Michalak), 16. Łukasz Wójcik, 9. Sylwester Buga, 8. Mateusz Janusiewicz (82, 11. Tomasz Nieścieruk), 18. Mateusz Lubkowicz – 20. Piotr Krawczyk

Sędzia: Przemysław Malinowski (Warszawa)