Iwanowski w formie (fotogaleria)

Daniel Iwanowski reprezentujący barwy UKS Rawa Siedlce wygrał finałowy bieg na 9 km stylem klasycznym w ramach cyklu Fischer Cup. Już w najbliższą sobotę, 27 lutego popularny „Iwan” będzie miał okazję powalczyć o triumf w III Biegu Zbójników.

Zawody cyklu 3-6-9 Fisher Cup z założenia były przeznaczone dla początkujących i osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki na nartach. Na listach startowych nie brakowało jednak zawodników z aktualnymi licencjami PZN, a nawet FIS-kodami.

Na starcie finałowego biegu rozegranego 21 lutego na trasach w Jakuszycach, stanęło blisko 200 osób. Najlepszy w tej stawce okazał się Daniel Iwanowski (UKS Rawa Siedlce), który wyprzedził Piotra Michałka i Mariusza Dziadkowca-Michonia.

WYNIKI BIEGU FINAŁOWEGO FISCHER CUP ORAZ KLASYFIKACJA GENERALNA

————————–

27 lutego już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Wszystko za sprawą Red Bull Bieg Zbójników, który odbędzie się w Białce Tatrzańskiej. Przed rokiem triumfatorem tego biegu został właśnie Daniel Iwanowski. Tym razem także chce się pokusić o zwycięstwo. NA liście uczestników nie brakuje także innych siedleckich akcentów.

źródło: skipol; foto: fischercup.pl