Kolejny wygrany sparing Pogonistek (fotogaleria)

Piłkarki MKS Pogoń Siedlce rozegrały sparing z IV-ligowym ŁKS Łochów.

Oba zespoły przygotowują się do rundy wiosennej. W pierwszej połowie gospodynie grały pod wiatr, grze siedlczanek towarzyszyło mnóstwo niecelnych podań i wynik do przerwy brzmiał 0:0. Po przerwie Pogonistki wykorzystały grę z wiatrem i przy dobrej dyspozycji Oliwii Dang oraz szybkich skrzydłowych Elizy Rucińskiej i Marty Kazaneckiej zdobyły pięć bramek. Po jednej z kontr łochowianek bramkę zdobyła Natalia Osińska. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 5:1.

W następny weekend siedlczanki zagrają ostatni sparing z nieustalonym jeszcze rywalem.

18.03.17, 11:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń Siedlce – ŁKS Łochów 5:1 (0:0)

Bramki: Oliwia Dang (dwie), Marta Kazanecka (dwie), Eliza Rucińska – Natalia Osińska

Pogoń: Gorzkowska – Bochaj, Marciszewska, Maciejak, Księżopolska – Dang, Fit, Bareja – Pieńkowska, Adamska, Rucińska. Grały także: Kazanecka, Pszczel, Radzikowska, Kondraciuk, Seredzińska, Barwińska

autor: Michał Strzałkowski