wtorek, 19 marca 2024r.

Orlęta zadomowione w Siedlcach. Pogonistki wciąż bez punktów (fotogaleria)

Orlęta zadomowione w Siedlcach. Pogonistki wciąż bez punktów

Wciąż bez punktów, ale z premierowymi bramkami są po 2 kolejce piłkarki siedleckiej Pogoni. W sobotnim spotkaniu rozegranym w Siedlcach Orlęta Baboszewo wygrały z Pogonią 7:2.

Mecz z Orlętami miał się odbyć pierwotnie na wyjeździe, jednak z uwagi na remont boiska spotkanie odbyło się w Siedlcach.

Tym razem siedlczanki uległy kandydatowi do awansu Orlętom Baboszewo. Mecz przewagi Orląt w pierwszej połowie, to Pogonistki zdobyły prowadzenie po akcji Elizy Rucińskiej. Pięć minut później, po zamieszaniu pod bramką gospodyń Orlęta zdobyły gola i było 1:1. Po stracie bramki siedlczanki ruszyły do ataku i przyniosło to po raz drugi zdobycie gola i wyjście na prowadzenie. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy znowu po dograniu ze skrzydła Elizy Rucińskiej bramkę strzeliła Julia Marciszewska.

Beniaminek III ligi po przerwie to odmieniona drużyna, która kompletnie zdominowała rywalki i chwilę po wznowieniu gry wyrównała stan meczu. Bardzo dobrze mimo choroby grała kapitan zespołu, bramkarka Patrycja Gorzkowska, jednak została zmuszona zejść z boiska i zastąpiła ją debiutantka Julia Biarda.

Następne spotkanie podopieczne Michała Strzałkowskiego rozegrają w sobotę 12 września o 12:30 w Siedlcach z Zamłyniem Radom.

09.09.17, 12:30 – Siedlce (stadion ARMS)

III liga: Orlęta Baboszewo – Pogoń Siedlce 7:2 (1:2)

Bramki dla Pogoni: Eliza Rucińska, Julia Marciszewska

Sędzia: Jakub Biarda (Siedlce)