Dwa brązowe medale podopiecznych Andrzeja Garbaczewskiego w Pucharze Polski

Trzech zawodników reprezentujących barwy TKKF Siedlce walczyło w zawodach Pucharu Polski seniorów w kickboxingu w formule low-kick.

Trzech podopiecznych Andrzeja Garbaczewskiego przystąpiło do walki o medale w Pucharze Polski seniorów w kickboxingu. Zawody odbyły się w dniach 22-24 września w podwarszawskiej Kobyłce. W imprezie zawodnicy toczyli zmagania w formule low kick w kilku kategoriach wagowych. Impreza pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu była jednocześnie eliminacją dla zawodników do kadry narodowej na listopadowe Mistrzostwa Europy w Budapeszcie.

Dwóm kickbokserom z Siedlec udało się stanąć na podium! Trzecie miejsce w kat. 91 kg wywalczył Dominik Grzęda. Na tym samym stopniu podium stanął rywalizujący w kat. 63,5 kg Hubert Śledź.

Na szóstej pozycji w kat. 75 kg został sklasyfikowany inny zawodnik TKKF Siedlce Patryk Moskwiak.

źródło: własne / pzkickboxing.pl / wwl24.info.pl; foto: TKKF Siedlce