=Centrum

Dwa brązowe medale podopiecznych Andrzeja Garbaczewskiego w Pucharze Polski

Autor:
Dodano: 2017/09/28 0:41    views 243

Trzech zawodników reprezentujących barwy TKKF Siedlce walczyło w zawodach Pucharu Polski seniorów w kickboxingu w formule low-kick.

Trzech podopiecznych Andrzeja Garbaczewskiego przystąpiło do walki o medale w Pucharze Polski seniorów w kickboxingu. Zawody odbyły się w dniach 22-24 września w podwarszawskiej Kobyłce. W imprezie zawodnicy toczyli zmagania w formule low kick w kilku kategoriach wagowych. Impreza pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu była jednocześnie eliminacją dla zawodników do kadry narodowej na listopadowe Mistrzostwa Europy w Budapeszcie.

Dwóm kickbokserom z Siedlec udało się stanąć na podium! Trzecie miejsce w kat. 91 kg wywalczył Dominik Grzęda. Na tym samym stopniu podium stanął rywalizujący w kat. 63,5 kg Hubert Śledź.

Na szóstej pozycji w kat. 75 kg został sklasyfikowany inny zawodnik TKKF Siedlce Patryk Moskwiak.

• czwartek, 30 Lis 10:00
    Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym, Wyciskaniu Leżąc oraz w Martwym Ciągu RAW i EQ federacji WPA