Siedleckie Biegi Górskie zbliżają się ku końcowi

Siedleckie Biegi Górskie wkraczają w decydująca fazę. Kto okazał się najlepszy w trzecim – przedostatnim etapie?

Dominację Kamila Młynarza w tegorocznej edycji Siedleckich Biegów Górskich przerwał zawodnik Pogoni Siedlce, Jakub Szymański, który okazał się najszybszy na dystansie 10 km w trzecim etapie. Drugie miejsce zajął wspomniany Młynarz (SKB Kraśnik), zaś na trzeciej pozycji do mety dotarł inny pogonista Sylwester Jaciuk. Najlepszą z kobiet okazała się Agnieszka Ślebzak-Kołtuniak (trzydziesta).

Całe podium w biegu na dystansie 5 km należało do zawodników Pogoni, odpowiednio: Kajetana Przestrzelskiego, Rafała Furmaniaka i Mateusza Sółkowskiego.

Najkrótszy dystans – 2,5 km najszybciej pokonała Małgorzata Jóźwiak, druga była Zofia Myślińska, a trzeci Igor Kiełczykowski.

W rywalizacji nordic walking zwyciężył Maciej Karasiński, przed Pawłem Kulikiem i Krystianem Balą. Czwarta była pierwsza przedstawicielka płci pięknej – Jolanta Zapałowska.

WYNIKI 3 ETAPU

Po trzech etapach liderują: Kamil Młynarz (10 km), Kajetan Przestrzelski (5 km), Zofia Myślińska (2,5 km) i Paweł Kulik (NW).

KLASYFIKACJA PO 3 ETAPACH

Ostatni etap tegorocznej edycji Siedleckich Biegów Górskich będzie miał miejsce 16 grudnia.

źródło: własne; foto: FB