Mecz dla PGE MKK, dogrywka dla juniorów

PGE MKK wygrał 92:68 z juniorami SKK Siedlce.

Podopieczne Teodora Mollova zaczęły mecz z wysokiego C. Po trójce Katarzyny Trzeciak na tablicy pojawił się rezultat: 17:3. Druga kwarta była bardziej wyrównana, ale na półmetku rywalizacji koszykarki prowadziły 47:35.

W przekroju całego meczu siedlczanki imponowały skutecznymi rzutami z dystansu. Prym w tym względzie wiodły Oksana Mollov (cztery trójki) i Trzeciak (trzy trójki). Ostatecznie PGE MKK wygrał 92:68.

Po upływie regulaminowych 40 minut zarządzono dodatkową kwartę. Juniorzy wygrali ją 16:8.

W sobotę 3 lutego o 18:00 PGE MKK zagra w Łodzi z Widzewem.

29.01.18, 18:00 – Siedlce (hala ARMS)
Sparing: PGE MKK Siedlce – SKK Siedlce (juniorzy) 92:68 (23:12, 24:23, 25:14, 20:19)
PGE MKK: Katarzyna Trzeciak 19, Oksana Mollov 16, Latinka Dušanić 11, Kristina Alikina 8, Samantha Lapszynski 8, Agata Stępień 8, Tatiana Heiw 6, Wiktorija Kondus 6, Magdalena Parysek-Bochniak 6, Paulina Żukowska 4, Magdalena Mołłow