Bez przełamania w Łodzi. Pogoń pozostaje na dnie tabeli

W meczu 13 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali na wyjeździe z Anilaną Łódź 24:39.

Gospodarze od początku kontrolowali wydarzenia na parkiecie. Już w 10 minucie Anilana prowadziła 6:3. Przewaga łodzian systematycznie rosła, a Pogoniści nie byli w stanie przeciwstawić się skutecznej grze gospodarzy. Do przerwy Anilana wygrywała 19:9.

W drugiej połowie Pogoń nie potrafiła odwrócić losów spotkania. Co więcej, przewaga ekipy z Łodzi jeszcze wzrosła i ostatecznie triumfowali oni 39:24. Porażka siedlczan oznacza, że pozostali oni na ostatnim miejscu w tabeli i nie mają oni szans na awans na wyższą pozycję.

W sobotę 21 kwietnia o godzinie 16:00 Pogoniści rozegrają ostatni mecz w sezonie. Siedlczanie we własnej hali podejmą Handball Płock.

15.04.18, 15:00 – Łódź

III liga: Anilana Łódź – Pogoń Siedlce 39:24 (19:9)

Pogoń: Jakub Altin, Jakub Chromiński – Jacek Kobyliński 1, Jakub Kryszczuk 5, Jakub Nowak, Mateusz Pogonowski 1, Wojciech Tchórzewski 8, Adam Waberski, Jakub Wawryniuk 8, Kacper Żółkowski 1