=Centrum

Kompromitacja Pogoni w Grudziądzu (wideo)

Autor:
Dodano: 2018/05/05 20:57    views 6040

Piłkarze MKP Pogoń Siedlce w meczu 28 kolejki Nice 1 Ligi przegrali z Olimpią Grudziądz 2:4.

Pogoń pojechała do Grudziądz osłabiona. W kadrze zabrakło kontuzjowanych: Meika Karwota oraz Przemysława Płachety. Urazy tych zawodników są bardzo poważne i w bieżącej rundzie już nie wybiegną na boisko. W pierwszej jedenastce miejsce powyższej dwójki zajęli: Piotr Mroziński oraz Dawid Polkowski. Ponadto w ataku od pierwszej minucie pojawił się Dariusz Zjawiński, który zastąpił Adriana Paluchowskiego.

Pierwsze fragmenty spotkania to wyrównana gra obu zespołów. W 10 minucie pierwszy groźny strzał na bramkę oddał Mario Martínez z Olimpii, jednak Hiszpan przestrzelił. Dwie minut później Maciej Wichtowski będąc w polu karnym rywala niespodziewanie otrzymał piłkę i uderzył niecelnie. 14 minut: Dariusz Zjawiński niecelnie główkował po wrzucie piłki z autu przez Ziggy’ego Gordona. W 16 minucie po zespołowej akcji gospodarzy Matej Podlogar przestrzelił w doskonałej sytuacji. Cztery minuty przed końcem pierwszej odsłony Olimpia wyszła na prowadzenie. Marcin Kaczmarek dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, pojedynek powietrzny wygrał Tomasz Wełna, a futbolówkę z bliskiej odległości do bramki skierował Filip Jazvić. W 44 minucie było 2:0, a samobójcze trafienie zanotował Zjawiński.

Gospodarze po dwubramkowym prowadzeniu na rezygnowali z dalszych ataków. W 50 minucie Mario Martínez wyłożył piłkę Marcinowi Kaczmarkowi, a ten minimalnie przestrzelił. Trzy minuty później Filip Jazvić trafił w górną siatkę po centrze Marcina Kaczmarka. 58 minuta: trzeciego gola dla zespołu z Grudziądz strzelił Matej Podlogar, który przelobował interweniującego Przemysława Frąckowiaka. Po godzinie gry bramkę dla biało-niebieskich zdobył Paluchowski, który okazał się skuteczny po wrzutce Polkowskiego z rzutu rożnego. W 79 minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Daniel Feruga, który popisał się ładnym uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego. Dziesięć minut później Adrian Klimczak sfaulował w polu karnym Adriana Paluchowskiego i sędzia wskazał na wapno. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Mateusz Żytko.

W drużynie Pogoni zagrał Jarosław Ratajczak, który w przeszłości bronił barw Olimpii, natomiast w ekipie z Grudziądza zagrał ex-Pogonista Eusébio Bancessi.

PLANY POGONI

Najbliższy ligowy mecz siedlczanie rozegrają już w najbliższą środę. Biało-niebiescy podejmą na własnym stadionie Górnik Łęczna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19.

05.05.18, 19:00 – Grudziądz

Nice 1 Liga: Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce 4:2 (3:0)

Bramki: Filip Jazvić 41, Dariusz Zjawiński 44 (s), Matej Podlogar 58 – Adrian Paluchowski 60, Mateusz Żytko 90+1 (k)

Olimpia: 1. Wojciech Małecki – 25. Damian Ciechanowski, 26. Daniel Boateng, 33. Tomasz Wełna, 97. Adrian Klimczak – 90. Filip Jazvić (90+2, 18. Hubert Adamczyk), 6. Robert Candrea, 8. Kamil Kurowski, 10. Mario Martínez (75, 20. Daniel Feruga), 9. Marcin Kaczmarek (83, 17. Eusébio Bancessi) – 21. Matej Podlogar

Pogoń: 1. Przemysław Frąckowiak – 2. Ziggy Gordon, 19. Maciej Wichtowski, 14. Mateusz Żytko, 4. Jarosław Ratajczak – 35. Dawid Polkowski, 23. Piotr Mroziński (46, 87. Adrian Paluchowski), 8. Daniel Chyła (72, 18. Andrzej Rybski), 10. Grzegorz Tomasiewicz (81, 24. Damian Świerblewski), 29. Dominik Kun – 9. Dariusz Zjawiński

Żółte kartki: Damian Ciechanowski 28, Adrian Klimczak 45, Robert Candrea 61, Filip Jazvić 74 – Dawid Polkowski 45, Maciej Wichtowski 78

Czerwona kartka: Adrian Klimczak 89 (Olimpia, za drugą żółtą)

5 miesięcy 16 dni temu

Masakra. Co się dzieje w tym klubie? Miało być tak pięknie a jest jak zwykle. Ciekawe info 20tka meczowa podana przez trenera Banasika. Z 20tki odpadnie dwóch zawodników. Dziś się dowiaduje że tych dwóch nie zagra do końca sezonu po co robi się taką dezinformacjë.

mariusz

pogon dno 2 liga nasza w przyszlym sezonie. Czyli tarachulski tak sobie nie odszedł coś musi sie dziać od środka.

Tomasz
Gość
Tomasz

Ryba psuje się od głowy. To widać od dawna.

Bałagan w klubie. Zarząd i trenerzy udają
że nie wiedzą co robią niektórzy piłkarze.w barze przy PKP.
Plotki?.

Leo
Gość
Leo

Jaki k……wa zarząd czy ktoś tym zarządza? Praca zarządu polega na terminowej wypłacie pensji a reszta sama się kręci. Nawet na konferencjach po meczowych jest obciach wchodzi kto chce i gada co chce. Tylko dzięki paru piłkarzom którzy grają bo im zależy na swoim wizerunku dotrwaliśmy do tego momentu. Może jakiś cud nas uratuje.

Olgierd
Gość
Olgierd

Michal Ty to się skup na tym, na czym się znasz ( o ile jest coś takiego).
Mniej buty a więcej pokory.

pogon musisz
Gość

Mecz z łeczna o utrzymanie. Nie ma co panikować bo jeśli piłkarze chcą gdzieś grać w przyszłym sezonie to teraz muszą spiąć dupy (myśle o beniaminkami). Gracie dla siebie i swojej przyszłości. Jak spuscicie pogon to i siebie.

Klika amatorów od sportu w Siedlcach
Nie będę sypał nazwiskami bo od momentu awansu do pierwszej ligi powinno się wszystkich odsunąć bo poprostu nie maja o tym zielonego pojęcia tylko wydawali samorządowe pieniądze i bawili się we własnym gronie za całkowitym przyzwoleniem nieudolnych ludzi z miasta
Wstyd i hańba
Brak wychowanków, widmo spadku zagłada w oczy
Brak koncepcji zarządzania oraz wizji sportowej klubu
WON WSZYSCY WON
mam nadzieje ze kiedyś nadejdą dobre czasu bez tych nieudaczników na czele z obecnym chrominskim
A wcześniejszymi kozaczynskim i po materskim

Nagrody sobie dajcie Hahaha

@@@
Gość
@@@

Wszystko racja. Buta, pycha, najwyższy budżet. Bezmyślność, zadufanie w sobie. Spuśćcie Pogoń i odejdźcie w cholerę nieudacznicy!

znaFCa
Gość
znaFCa

A po poprzednim meczu trenerek opowiadał jak wspaniale Pogoń gra na wyjazdach. Miała być twierdza Siedlce i nie ma. Miało być spokojne utrzymanie a będzie walka do ostatniej kolejki. Dlaczego nie możemy zatrudnić takiego Baniaka jak Łęczna ? Dlaczego Zarząd zawsze zatrudnia takich pseudofachowców jak Broniszewski czy Łopata ? Jest to umyślne działanie Zarządu na szkodę klubu. Boją się, że przyjdzie facet z jajami i ich poustawia do pionu.

NIE DOBRY
Gość
NIE DOBRY

znaFCa wszystko się zgadza,ja jak im mówię prawdę w oczy to jestem nie dobry.

Gość

Zarząd utrzymuje klub w lidze od lat i jak go zabraknie to i ligii nie będzie. Jeśli trafimy na baraże ŁKS lub radomiak to będzie ciężko. Zmiany w klubie zawsze są potrzebne ale wzmocnienia a nie osłabienia