ARMS
=Centrum

Polonia najlepsza w Komnet-Media Cup 2018 (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2018/06/27 12:35    views 3351

Pierwszy weekend wakacji upłynął pod znakiem futbolowych zmagań rocznika 2005 w Komnet-Media Cup.

Mecze turniejowe były rozgrywane na dwóch boiskach. Rywalizacja była ciekawa, ponieważ toczyła się na seniorskich zasadach – grano po 11. Spotkania trwały 30 minut (2×15). Każdy zagrał z każdym.

Uroczyste otwarcie swoją obecnością uświetnili radni Robert Chojecki i Bogdan Kozioł. – Obserwując wasze spotkania muszę przyznać, że większość z was jest ukształtowana piłkarsko. Mam nadzieję, że w przyszłości kilku z was czeka was gra w ekstraklasie i reprezentacji Polski – powiedział Chojecki, Wiceprzewodniczący Rady Miasta.

W turniejowej rywalizacji najlepsza okazała się pierwsza drużyna Polonii Warszawa, która wygrała wszystkie spotkania ze znakomitym bilansem bramkowym 15:1. Podium uzupełniły Pogoń I i Pogoń II Siedlce. W bezpośrednim starciu lepsza okazała się dwójka, ale jedynka zebrała więcej punktów.

Na zakończenie turnieju nagrodzono najlepszych. Drużynowo i indywidualnie. Trenerem Fair Play został Łukasz Jutkiewicz. Najlepszym zawodnikiem wybrano Bartłomieja Polkowskiego (Polonia Warszawa). Królem strzelców został Kacper Banasik (Polonia). Najlepszym bramkarzem uznano Ernesta Zbiecia (Pogoń I Siedlce).

Organizatorami turnieju były firma Komnet-Media, miasto Siedlce oraz MKP Pogoń Siedlce. Patronat nad imprezą sportową objął prezydent Siedlec, Wojciech Kudelski. Zawody nie mogłyby się odbyć bez wsparcia sponsorów, którymi byli: brusniak.pl, Exon, Pepsi, PEC, piekarnia Korczew, Wierzejki, Warzywniak u Pawła, Ostropol, Jabłko siedleckie, Reaktor, OSM Siedlce, Stal Stok Lacki – Agata i Waldemar Stefaniukowie.

Wyniki

Tabela

***

Pogoń Siedlce (rocznik 2005) wygrała zmagania na Mazowszu i awansowała do finałów mistrzostw Polski, które odbędą się w Łodzi.

Podopieczni Dariusza Blachy w decydującym meczu rozgromili 5:0 Radomiaka Radom. Bramki dla Pogoni zdobywali: Maciej Kuć, Tomasz Wiewiórka, Igor Szostek, Mikołaj Saraczewski oraz Tomasz Borkowski. Tym samym siedlczanie okazali się najlepsi w kategorii U-13 w województwie mazowieckim.

W nagrodę siedlczanie w dniach 15-18 sierpnia wyjadą do Łodzi, gdzie zagrają z najlepszymi drużynami z pozostałych 15 województw. Mecze finałowe będą odbywać się na obiektach SMS Łódź.

 

źródło i foto: własne


Co? Gdzie? Kiedy?

 • środa, 25 Lip 17:00
  Sparing: Pogoń Siedlce – Hapoel Katamon Jerozolima
 • środa, 25 Lip 19:00
  Sparing: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin
 • sobota, 28 Lip 00:00
  Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec
 • sobota, 28 Lip 18:00
  II liga: Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
 • sobota, 4 Sie 17:00
  II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
 • niedziela, 5 Sie 09:00
  Siedlecka Liga Biegowa
 • niedziela, 5 Sie 14:00
  9 Triathlon Siedlecki
 • sobota, 11 Sie 00:00
  IV liga: Korona Ostrołęka – Pogoń II Siedlce
 • sobota, 11 Sie 17:00
  II liga: Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce
 • niedziela, 12 Sie 09:00
  Siedlecka Liga Biegowa


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny