ARMS
=Centrum

Kontrolne zawody w stolicy (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2018/07/22 6:49    views 393

W piątek 20 lipca odbyły się kontrolne zawody lekkoatletyczne przed OOM w Warszawie.

Wszystkie trzy lokalne kluby wystawiły swoich reprezentantów w zawodach. Z Miejskiego Klubu Sportowego Pogoń Siedlce startowało czterech zawodników, byli to:

  • Julia Gadomska – w biegu na 300 m – 40.16 s – rekord życiowy
  • Krystian Mazur – w biegu na 300 m –  36.54 s – rekord życiowy
  • Bartłomiej Żuk – w biegu na 1000 m – 2:42.32 – rekord życiowy
  • Kajetan Przestrzelski – w biegu na 1000 m – 2:45.66

Siedlecki Klub Sportowy Feniks reprezentowali:

  • Adam Donacki – w biegu na 110 m ppł – 17.66 s – rekord życiowy
  • Agata Styś – w rzucie oszczepem – 35.49 m
  • Mateusz Pilarski w biegu na 100 i 200 m – kolejno 12.09 i 24.50 s – wynik osiągnięty w biegu na 100 m jest nowym rekordem życiowym
  • Norbert Waśkiewicz – w biegu na 100 i 200 m – kolejno 11.60 i 23.67 s – wynik osiągnięty w biegu na 200 m jest nowym rekordem życiowym
  • Dawid Wereda – w skoku o tyczce – 2.00 m

Z Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Iganie Nowe brało udział siedmiu zawodników:

  • Bartosz Tokarz – w biegu na 100 m – 11.30 s – rekord życiowy
  • Gabriel Ajdacki – w biegu na 100 m – 11.48 s – rekord życiowy
  • Jakub Duch – w biegu na 300 m – 35.41 s – rekord życiowy
  • Mikołaj Duch – w bigu na 300m 36.34 s
  • Magdalena Jastrzębska – w biegu na 400 m – 59.71 s
  • Miłosz Mierzejewski – w biegu na 1000 m – 2:54.93
  • Kamil Jedliński – w rzucie dyskiem (1 kg) – 35.26 m – rekord życiowy
  • Sztafeta 4×100 w składzie Gabriel Ajdacki, Bartosz Tokarz, Mikołaj Duch, Jakub Duch – 43.60 s

Dla większość zawodników był to ostatni sprawdzian przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży, na której życzymy powodzenia i samych rekordów życiowych.

 

źródło i foto: Adam Donacki



Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Krystian
Gość
Krystian
27 dni 9 godzin temu

Przepraszam bardzo ale nie miałem 54 na 300 tylko 36:54 xd

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 22 Sie 17:00
    II liga: Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce
  • środa, 22 Sie 17:00
    PP OZPN: Pogoń III Siedlce – ŁDK Łosice
  • sobota, 25 Sie 00:00
    Sparing: Rosa Radom – SKK Siedlce
  • sobota, 25 Sie 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Kasztelan Sierpc
  • sobota, 25 Sie 16:00
    Ekstraliga: Ogniwo Sopot – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • niedziela, 26 Sie 00:00
    Sparing: Żubry Białystok – SKK Siedlce
  • niedziela, 26 Sie 09:00
    IX Bieg Siedleckiego Jacka
  • niedziela, 26 Sie 19:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo
  • piątek, 31 Sie 00:00
    Sparing: Ślepsk Suwałki – KPS Siedlce
  • piątek, 31 Sie 00:00
    Turniej w Łańcucie z udziałem SKK Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny