Sportowiec Roku – Ćwierćfinał #3

   
Autor:
Dodano: 2018/12/21 12:00    views 801

Kontynuujemy głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca 2018 Roku. Wyboru dokonają nasi czytelnicy w trzyetapowych “mistrzostwach”.

Głosowanie jest banalnie proste. Wystarczy zareagować odpowiednią reakcją pod postem na Facebooku SportSiedlce.pl. Każdy użytkownik wspomnianego portalu społecznościowego ma siedem głosów – po jednym w każdej turze.

Głosy oddane z fanpege’ów oraz fikcyjnych kont nie będą zliczane. Ostateczne rozstrzygnięcia we wszelkich spornych kwestiach należą do redakcji.

Sportowcy mający szansę na tytuł “Najpopularniejszego Sportowca 2018 Roku” nie są przypadkowi. Do ćwierćfinałów awansowali zwycięzcy regularnie organizowanych głosowań na Sportowca Tygodnia. To więc wy – nasi drodzy czytelnicy – wybraliście najlepszą 24.

Z każdego ćwierćfinału zostanie wyłoniona najlepsza dwójka, która awansuje do półfinałów. Do finału awansuje najlepsza czwórka, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Zabawa zaczęła się 17 grudnia w samo południe i potrwa aż do 1 stycznia 2019 roku. Głosowania ćwierćfinałowe odbędą się w dniach 17-25 grudnia, półfinały – 27-30 grudnia, zaś finał – 31 grudnia-1 stycznia.

Zachęcamy do aktywnego głosowania!

SPORTOWIEC ROKU – ĆWIERĆFINAŁ #3

 

źródło i foto: własne
Sponsorzy

Patronat medialny