Do Siedlec bez punktów. Porażka Ósemki w ważnym meczu

W meczu 21 kolejki II ligi Ósemka Siedlce przegrała na wyjeździe z MUKS Tomaszów Mazowiecki 1:3.

Ósemka w poprzedniej kolejce pauzowała, więc siedlczanki do rywalizacji powróciły po dwóch tygodniach przerwy. Wyjazdowe starcie z MUKS była bardzo ważne dla układu tabeli, która jest niezwykle wyrównana.

Dwa pierwsze sety były bardzo zacięte. Premierową partię na swoją korzyść rozstrzygnęły gospodynie, natomiast w drugiej 25:22 lepsza była Ósemka. Niestety dla podopiecznych Jarosława Plewińskiego trzeci i czwarty set miały już inny przebieg. W tych odsłonach swoją wyższość udowodnił MUKS, wygrywając 25:17 i 25:18. Dzięki temu ekipa z Tomaszowa Mazowieckiego zainkasowała bardzo ważny komplet punktów.

Za tydzień zakończy się runda zasadnicza. Ósemka w ostatniej serii gier we własnej hali zmierzy się z Krótką Mysiadło.

26.01.19, 16:00 –  Tomaszów Mazowiecki

II liga: MUKS Tomaszów Mazowiecki – Ósemka Siedlce 3:1 (25:21, 22:25, 25:17, 25:18)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 3. Aneta Matczak, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz i 11. Paulina Szymańska (libero) oraz 12. Michalina Sikora, 13. Ewelina Karsztun (libero), 14. Weronika Brzuzy, 17. Agata Skikiewicz