Kickbokserskie mistrzostwa Polski w stolicy Podhala. Nasi dwa razy na podium

Podopieczni Andrzeja Garbaczewskiego w ubiegły weekend walczyli o medale mistrzostw Polski w kickboxingu juniorów i seniorów w formule low kick.

W dniach 5- 7 kwietnia w Nowym Targu odbyły się kickbokserskie mistrzostwa Polski w formule low kick skierowane do seniorów i juniorów (młodszych i starszych). W czempionacie startowało prawie 280 zawodniczek i zawodników z 78 klubów. Siedlecki TKKF również miał swoich przedstawicieli. Dwóm z nich udało się dotrzeć do strefy medalowej.

Srebrny medal w kat. 91 kg wśród seniorów wywalczył Dominik Grzęda. W finale musiał uznać wyższość Michała Grzesiaka (Center Team Odolanów). W tej samej kategorii wagowej na piątej pozycji uplasował się Kamil Jastrzębski.

Na trzecim stopniu podium stanął junior młodszy Jan Ociesa, walczący w kat. +81 kg.

Ponadto na siódmym miejscu w rywalizacji seniorów w kat. 63,5 kg został sklasyfikowany Hubert Śledź.

źródło: własne / Fight Club Boxer Siedlce (FB); foto: Fight Club Boxer Siedlce (FB)