wtorek, 19 marca 2024r.

Siedlecka młodzież bezsilna. Łomianki wywożą zwycięstwo (fotogaleria)

Siedlecka młodzież bezsilna. Łomianki wywożą zwycięstwo

Rezerwy Pogoni uległy na własnym boisku KS Łomianki 0:3.

Dublerów w meczu z Łomiankami wzmocnili jedynie Józef Burta i Paweł Łydkowski. Reszta zawodników, którzy mają na koncie występy w II lidze są wykluczeni z gry w rezerwach w końcówce sezonu IV ligi.

W pierwszych minutach spotkania dwie okazje na zdobycie gola mieli goście. Najpierw Aron Majczyna uderzył wprost w Józefa Burtę, zaś kilka minut potem Hubert Czady strzelił tuż obok bramki. W 33 minucie padł pierwszy gol. Michał Kielak otrzymał podanie na wolne pole i uderzeniem przy słupku nie dał szans Burcie na skuteczną interwencję. Chwilę później Pogoniści mogli wyrównać, lecz piłki nie sięgnął Patryk Skrzypek, zaś dobitka Tomasza Górskiego została wybita z linii bramkowej.

Tuż po wznowieniu gry szansę na gola miał Skrzypek, lecz nie poradził sobie w sytuacji sam na sam z Pawłem Błesznowskim. W 55 minucie główkował Paweł Łydkowski, ale Błesznowski z problemami wybił piłkę. W końcówce spotkania Łomianki dobiły siedlczan. Faulowany w polu karnym był Sebastian Szerszeń i sam poszkodowany podwyższył na 2:0 strzałem z 11 metrów. Trzy minuty później Szymon Kołosowski minął Burtę i uderzeniem na pustą bramkę ustalił wynik spotkania na 3:0 dla gości.

W Łomiankach zagrał były Pogonista – Aron Majczyna.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 1 czerwca o 11:00 w Płocku z Wisłą II.

26.05.19, 17:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – KS Łomianki 0:3 (0:1)

Bramki: Michał Kielak 33, Sebastian Szerszeń 90 (k), Szymon Kołosowski 90+3

Pogoń II: 1. Józef Burta – 13. Dominik Krupa, 2. Aleksander Woźnica, 15. Paweł Łydkowski, 14. Michał Markiewicz – 18. Sebastian Bober, 17. Przemysław Rodak (46, 7. Michał Filipek), 22. Igor Łęczycki, 8. Tomasz Górski, 10. Bartosz Kryszczuk (85, 34. Cezary Chraszcz) – 9. Patryk Skrzypek

Łomianki: 19. Paweł Błesznowski – 5. Patryk Romański, 93. Hajk Awanesjan, 15. Sławomir Truszczyński, 24. Aron Majczyna (85, 28. Mateusz Kazimierczuk) – 13. Karol Szeliga (61, 8. Sebastian Szerszeń), 44. Hubert Czady (90+1, 32. Kacper Knauber), 17. Bartłomiej Bochenek (77, 16. Jan Pobocha), 22. Wojciech Kalinowski (90+1, 9. Mateusz Siemiatkowski), 11. Łukasz Stanisławski (61, 6. Szymon Kołosowski) – 7. Michał Kielak (71, 10. Mateusz Kowalski)

Żółte kartki: Paweł Łydkowski 90+1 – Wojciech Kalinowski 31, Hubert Czady 45+1

Sędzia: Rafał Kaim (Siedlce)